МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Про пожежників з ocтанніх подій

02/20/2009 | Боровик
Вже наїхали конкретніше. але спостерігається прогрес.
Був візит. Перед ними просто закрили двері і не пустили за поріг. Вимагають з*явитись до них в офіс. Ми відмовились. Кажемо хай приходять коли двері будуть відкриті.
Аргументи для наїзду у них просто залізні:
Кажуть що причина наїзду - стаття в газеті про успішність бізнесу. А коли так, то можемо профінансувати їм виставлення білбордів та реклами, що пожежники дбають про народ. Замість оплати можна розрахуватись готівкою.
Їм відповіли, що грошей не дамо, рахунки за них не проплачуватимемо, і взагалі в країні така важка ситуація що ми дочекаємось літа, коли всі контролери-пожежники, МНС та СЕС дружно розваляться через неможливість функціонування в умовах тотальних поборів.
А після цих слів головний пожежник району відреагував досить оптимістично. Він промовчав хвилину, потім сказав, що він вже сам побачив, що їм скоро кінець, бо масово перестають давати.

Відповіді

 • 2009.02.20 | Сергій Кабуд

  записуйте кожне слово на аудіо-відео

  і в інтернет як про курву з косою

  їм пиздець буде
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.20 | Боровик

   Re: записуйте кожне слово на аудіо-відео

   Сергій Кабуд пише:
   > і в інтернет як про курву з косою
   >
   > їм пиздець буде
   А навіщо? Це ж система.Хай мельниченко пише.
   Чесно кажучи, у мене немає неприязні до них, є щось подібне на жаль. Цей пожежник Василь дав досить великого хабаря щоб зайняти свою посаду. Ходив щасливий, думав, що життя вдалося. Косив грошики, відробляв хабаря, взяв кредита на хатку і ще позичив у крутеликів.. А тепер розуміє, що хабаря не встигає відробити, борги тиснуть, роботу втратить,.. а тут і крутелики прийдуть і спитають про борг. Думаю що зіп*ється як більшість колгоспних голів, парторгів, бригадирів, головних агрономів... Хіба треба було записувати їх 12 років тому коли вони мед колгоспний по ночах лизали?
   Кабуде, таких у нас половина країни. Люди мріють бути бухгалтером в компанії з 3-х чоловік і відчувати що тільки вони такі незамінні, що тільки їм приносить насолоду якийсь там надцятий папірець який треба віднести на самодурну вимогу працівника однієї з багатьох фіскальних інстанцій. Моя однокласниця зараз нотаріус. Це так класно, коли до тебе черги, бо всім ти потрібен і що далі, то більшає кількість причин чого до тебе ідуть. А ще можна домовитись з купою державних контор про збільшення нотаріально засвідчених документів.
   І не відчувається абсурду, коли нотарііус переїздить в новий офіс і для переїзду має приїхати інші. щоб підписати якісь акти, що нове приміщення придатне до того щоб бути нотаріальним. А ще відразу можна нотаріально підтвердити, що акт дійсний... А потім ще є комісія, яка затверджує ту комісію... Вонри вже не знають що щзе придумати.
   А тепер їм приходить долічний кінець. Ну і гарненько...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.20 | Сергій Кабуд

    можна писати відкрито, чому ні


    > Чесно кажучи, у мене немає неприязні до них, є щось подібне на жаль. Цей пожежник Василь дав досить великого хабаря щоб зайняти свою посаду.

    Отже він хабарник, невдаха який нічого робити не здатний, не дуже симпатично це, хоча безвихід. зрозуміло.    > Кабуде, таких у нас половина країни.

    Вони такі бо ми, розумні, не маємо волі це змінити

    Вони такі всюди. Це норма. це наша провина, тих хто має голови і волю.


    > А тепер їм приходить долічний кінець. Ну і гарненько...


    Ну да.

    Втім це люди, ми маємо дбати про їх майбутнє, маємо їх теж поставити до роботи, ну принаймні подумати про це

    Це наші люди які б не були.

    Власне що Ви й робите і за це ріспект.
   • 2009.02.20 | 123

    "А тепер їм приходить долічний кінець" - звідки це випливає?

 • 2009.02.20 | Shooter

  Подібна ситуація

  Правда, це ще кінець 90-х.

  Коли моя дружина ще була директором фірми, прийшли пожежники і сказали "у Вас такий кльовий тіліфон (то був радіотелефон) - нам також такий потрібен". Дружина була готова, у принципі, дати їм 20-30 баксів (тоді то ще було ОК) - щоб їх півроку не чути. Але парні берега не бачили.

  Дружина сказала - "Гуляй, Вася". Пожежники опечатали офіс. Дружина зірвала печатку і відкрила офіс. Пожежники подали скаргу в прокуратуру. Дружина сходила в прокуратуру, пояснила ситуацію - і прокурор сама визнала "задрали вони вже в корінь".

  ...бачу, за 10 років геть чисто нічого не змінилося :(
 • 2009.02.20 | GreyWraith

  Молодці!

  Боровик пише:
  >Аргументи для наїзду у них просто залізні:
  >Кажуть що причина наїзду - стаття в газеті про успішність бізнесу. А >коли так, то можемо профінансувати їм виставлення білбордів та >реклами, що пожежники дбають про народ. Замість оплати можна >розрахуватись готівкою.
  Поважаю за чесність. :)

  >Їм відповіли, що грошей не дамо, рахунки за них не проплачуватимемо, і >взагалі в країні така важка ситуація що ми дочекаємось літа, коли всі >контролери-пожежники, МНС та СЕС дружно розваляться через неможливість >функціонування в умовах тотальних поборів.
  > А після цих слів головний пожежник району відреагував досить >оптимістично. Він промовчав хвилину, потім сказав, що він вже сам >побачив, що їм скоро кінець, бо масово перестають давати.
  А ви молодці - так з ними діяти і треба: перший нахрап витримати - а далі вони походять-походять, слину попускають, побачать, що нічого із клієнта не доб'ються ... і таки займуться конструктивною роботою. :) Вони ідіотами тільки прикидаються...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua