МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

СБУ запрошує на конференцію з захисту демократії і прав людини

02/20/2009 | Майдан-ІНФОРМ
На виконання положень Концепції реформування Служби безпеки України, схваленої РНБО України і затвердженої Указом Президента України В.Ющенка 24 квітня ц.р. у Києві відбудеться Друга Міжнародна конференція "Захист демократичних цінностей і дотримання прав людини у діяльності спецслужб". Конференція організована Службою безпеки України за сприяння Національного інституту проблем міжнародної безпеки при Раді національної безпеки і оборони України та Женевського центру демократичного контролю над збройними силами.

Програмою конференції передбачено проведення двох сесій, кожна з яких присвячена актуальним аспектам дотримання прав людини як домінанти демократичних цінностей.

На вранішній сесії планується обговорити питання ролі спецслужб у захисті демократичних цінностей суспільства, досвід регулювання діяльності спецслужб щодо захисту демократичних цінностей та захисту суспільства від терористичних, корупційних та інших посягань.

Друга сесія буде присвячена аналізу ролі громадянських інституцій та засобів масової інформації у захисті прав людини, досвіду та проблем розсекречення архівів спецслужб як фактору забезпечення прав людини, механізмів взаємодії громадянських інституцій та спеціальних служб у захисті прав людини.

Результатом міжнародної конференції стане розробка та прийняття рекомендацій щодо шляхів вдосконалення механізму демократичного контролю за діяльністю українських спецслужб, його гармонізації до вимог демократичного суспільства з урахуванням світового досвіду.

Для участі в конференції запрошуємо відомих українських та зарубіжних експертів та науковців у галузі захисту прав людини та діяльності правоохоронних органів, представників громадських організацій, колишніх політв’язнів, представників засобів масової інформації, студентську молодь.

Усіх зацікавлених просимо висловлювати свої рекомендації та думки щодо проблематики конференції та направляти їх за адресою: pressinfo@ssu.gov.ua.

http://www.sbu.gov.ua/sbu/control/uk/publish/article;jsessionid=FF50949BADB3574D3F14349278334506?art_id=84857&cat_id=39574

sean

Відповіді

 • 2009.02.20 | Спілка Української Молоді

  А нас СБУ не запрошує! Т.в.о Голови СБУ щось не подобається?!

  Ви попробуйте туди потрапить :)
  Прикро, що публічність та відкритість тільки на папері та в деклараціях й меморандумах!

  Навіть Громадська рада при СБУ й та - "мертво народжене дитя" СБУ.

  ЗВЕРНЕМО УВАГУ НА ПОЛОЖЕННЯ
  про Громадську раду при Службі безпеки України:

  Рекомендуємо всім, подавати документи на входження до їхньої Громадської ради, вони напевно дадуть відповідь, що квота 15 (нонсенс!) членів відповідно до їх п. 3. Положення (котре вони ж й прийняли!).

  Самі ж засідання Громадської ради, за інформацією з сайту СБУ, відбувались в 2006 - "7" раз, в 2007 - "2" рази, в 2008 - "1" раз, в 2009 - "0" раз. http://www.sbu.gov.ua/sbu/control/uk/publish/category;jsessionid=EB42E1790BD14272DE7E4B22A6338127?cat_id=52181

  А відповідно до свого ж Положення, засідання ради мало відбуватися кожні 2 місяці (не менше 6 разів на рік! п.4 Положення) http://www.sbu.gov.ua/sbu/control/uk/publish/article;jsessionid=EB42E1790BD14272DE7E4B22A6338127?art_id=51889&cat_id=52170

  Й це так СБУ сприяє організації діяльності Ради? (пункт 6. Положення)

  Що тоді можна говорити про інші публічні заходи???

  Поки учні КГБ СССР будуть в СБУ - буде така ситуація та інші моменти.

  Можливо, що шановний Гарант - просто ...наївний?

  СУМ
 • 2009.02.20 | rais

  А представники Путіна у президії будуть?

  Інакше нема сенсу обговорювати ті умови життя (створені пануючою "елітою" за 18 років), які призвели до масового порушення прав людини в Україні з 1991 по 2009 рік. Люди за межею, країна на межі. Таке відношення до захисту національної безпеки незрозуміле.
  Не зрозуміло над чим працювали аналітики, академіки стратегічних інститутів прогнозування. Ні пояснення, ні сенсу, ні виправдання, ні довіри.

  А ви як гадаєте?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.20 | Спілка Української Молоді

   Re: А представники Путіна у президії будуть?

   Можливо, що вони з Центрального апарату й не виповзали! :)

   Дивно чого ДЕМОКРАТІВ не запрошують ...тільки РЕСПУБЛІКАНЦІВ й журналістів (участь у дискусіях не беруть тільки піарять).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua