МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ЄК та ПРОООН допоможуть Україні у боротьбі з наркотиками

02/21/2009 | Майдан-ІНФОРМ
25 лютого 2009 року о 10:00 год. представники Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та Представництва Європейської Комісії в Україні запрошують на прес-брифінг та заключну міжнародну конференцію з нагоди завершення роботи Програми запобігання зловживанню та боротьбі з незаконним обігом наркотиків в Бєларусі, Україні та Молдові (БУМАД).

З питань акредитації просимо звертатися до Ігоря Конопацького до 17:00 год. 24 лютого за тел. (067) 418 19 09, або електронною поштою за адресою
igor.konopatskiy@undp.org.ua

Програма БУМАД фінансується Європейською Комісією та впроваджується Програмою розвитку ООН.

Прес-брифінг відбудеться у приміщенні Великого конференц-залу Національної академії наук України за адресою вул.Володимирська, 55.
Початок реєстрації – о 09:45 год.

Учасники прес-брифінгу:
- Жозе Мануел Пінту Тейшейра, Голова Представництва Європейської Комісії в Україні;
- Йоанна Казана-Вишньовецька, Заступник Постійного Представника ПРООН в Україні;

Час проведення прес-брифінгу – 10:00 до 10:30, конференції – 10:30 до 16:00.

Середа, 25 лютого 2009 року

Великий конференц-зал Національної академії наук України, вул.Володимирська 55, м. Київ.

Після прес-брифінгу з 10:30 до 16:00 відбудеться міжнародна конференція з нагоди завершення роботи Програми запобігання зловживання та боротьбі з незаконним обігом наркотиків в Бєларусі, Україні та Молдові (БУМАД). Під час конференції буде обговорена наркоситуація в регіоні, проаналізовані підсумки спільних зусиль у зменшенні попиту та боротьбі з незаконним обігом наркотиків.

В рамках Програми БУМАД, яка працює з 2003 року, тільки Україна отримала допомогу на суму близько 4 млн. дол. США.

Втілення Програми дозволяє Уряду України за фінансової та організаційної підтримки Європейського Союзу та ПРООН не тільки підвищити спроможність національних правоохоронних та контролюючих органів виконувати відповідні завдання, а й значною мірою вдосконалити механізм формування державної політики в сфері контролю наркоситуації на загально-національному рівні.

Партнерами реалізації проектів Програми БУМАД є Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство охорони здоров’я України, Державна прикордонна служба України, Державна митна служба України та Служба безпеки України, неурядові громадські організації.

В роботі конференції візьмуть участь заступники керівників міністерств та державних служб, що співпрацюють з Програмою БУМАД, представники відповідних відомств Бєларусі та Молдови, міжнародні та вітчизняні експерти.

З питань акредитації просимо звертатися до Ігоря Конопацького до 17:00 год. 24 лютого за тел. (067) 418 19 09, або електронною поштою за адресою igor.konopatskiy@undp.org.ua

Відповіді

 • 2009.02.21 | Спілка Української Молоді

  А чого, ми про цю "Програму" та конференцію вперше чуємо?!

  А чого, ми про цю "Програми запобігання зловживанню та боротьбі з незаконним обігом наркотиків в Бєларусі, Україні та Молдові (БУМАД)" та конференцію http://www.maidan.org.ua/static/news/2009/1235174647.html вперше чуємо??!

  НА МАЙБУТНЄ, ВЕЛИЧЕЗНЕ ПРОХАННЯ ДО ПРЕДСТАВНИКІВ Організації Об’єднаних Націй ТА Європейської Комісії в Україні: БЕЗПОСЕРЕДНЬО ЗАЛУЧАТИ Й НАС ДО СВОЇХ ЗАХОДІВ!!!

  Дискримінація, коли більше 20 громадських організацій, котрі не словами, а ДІЛАМИ (й карними справами втому числі) борються з цим злом, а про такий міжнародний захід (й існування "Програми") дізнаються через ПРЕСУ!

  Спілка Української Молоді - учасник всеукраїнського руху протидії наркоманії і наркозлочинності:
  http://www.maidan.org.ua/static/narnewslviv/1234550100.html

  Ось, телефони наших координаторів всеукраїнського руху протидії наркоманії і наркозлочинності: Сергій Кушнірук +38 (093) 635-69-69, Олександр Маломедов +38 (093) 321-63-03.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.02 | Михайло Свистович

   Re: А чого, ми про цю "Програму" та конференцію вперше чуємо?!

   Спілка Української Молоді пише:
   > А чого, ми про цю "Програми запобігання зловживанню та боротьбі з незаконним обігом наркотиків в Бєларусі, Україні та Молдові (БУМАД)" та конференцію http://www.maidan.org.ua/static/news/2009/1235174647.html вперше чуємо??!

   Бо малоосвічені, напевно

   >
   > НА МАЙБУТНЄ, ВЕЛИЧЕЗНЕ ПРОХАННЯ ДО ПРЕДСТАВНИКІВ Організації Об’єднаних Націй ТА Європейської Комісії в Україні: БЕЗПОСЕРЕДНЬО ЗАЛУЧАТИ Й НАС ДО СВОЇХ ЗАХОДІВ!!!

   З якої такої радості вони мають це робити? Та й звертатися слід до них не тут.

   >
   > Дискримінація, коли більше 20 громадських організацій, котрі не словами, а ДІЛАМИ (й карними справами втому числі) борються з цим злом, а про такий міжнародний захід (й існування "Програми") дізнаються через ПРЕСУ!

   >
   > Спілка Української Молоді - учасник всеукраїнського руху протидії наркоманії і наркозлочинності:
   > http://www.maidan.org.ua/static/narnewslviv/1234550100.html

   Навряд чи такі діла приваблять ООН і ЄК


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua