МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пройшов Форум націоналістів

02/23/2009 | Київська міська організація Спілки Української Молоді

21 лютого 2009 року у Львові відбувся Форум націоналістичних сил, присвячений 80-річчю створення ОУН. Ініціатором та організатором проведення форуму виступила координаційна рада націоналістів західних областей України. У форумі взяли участь представники ОУН (р) і ОУН (м), КУН, ВО "Свобода", УНА-УНСО, Української партії, багатьох громадських організацій з 9-ти областей та міста Києва. Всього – близько 600 учасників. Робота форуму розпочалася з благословення владик УГКЦ та УПЦ КП.

Доповідь "ОУН. Вчора, сьогодні і завтра" виголосив Ярослав Сватко (http://www.maidan.org.ua/static/mai/1235230684.html).

"Панове, кращих часів не буде, якщо ми не відмовимося від своїх інтересів на користь української ідеї", – заявив під час Форуму Герой України Юрій Шухевич.

Як підсумковий документ Форуму було затверджено Меморандум націоналістичних сил, яким націоналістичні політичні та громадські організації Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Рівненської, Хмельницької, Житомирської, Закарпатської, Волинської областей, Буковини та Києва висловили готовність об'єднатися у єдину політичну силу.

Меморандумом задекларовано, що вирішальним напрямом діяльності націоналістів є політика українського державотворення. Першочерговими заходами, які планують здійснити та ініціювати націоналістичні політичні сили України, має стати зміна виборчої системи – перехід на відкриті виборчі списки та президентсько-парламентську форму правління. "Необхідно здійснити децентралізацію у бюджетній та організаційно-управлінській сферах місцевого самоврядування. Нагальною є потреба збалансування повноважень усіх гілок влади", – йдеться у Меморандумі.

Також Меморандум передбачає реформування судової гілки влади, законодавче закріплення статусу борців за незалежність України, законодавче унеможливлення будь-яких форм людиноненависництва (фашизму та комуно-більшовизму), створення сприятливих умов для малого та середнього бізнесу, оздоровлення фінансово-банківської системи, запровадження страхових засад у системі охорони здоров'я.

За словами заступника голови Конгресу Українських Націоналістів Миколи Пшевлоцького, націоналістичні сили країни вже зробили перший крок до об'єднання – створили координаційну раду націоналістичних сил України.

Юрій АНТОНЯК
http://www.ukrnationalism.org.ua/news/?n=3608

Відповіді

 • 2009.02.23 | Сергій Кабуд

  колихання повітря- не більше цей зїзд. шляхів досягненя мети не

  обговорюють бо Москва не дозволяє, так?

  гидке враження від таких повідомлень, наче проводять це з метою переписувати потенційних партизан
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.23 | keymaster

   Так, тільки в Америці жиють справжні патрійоти, які знають Шлях

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.23 | Сергій Кабуд

    Ви ніколи не демонстрували ніякого розуміння геополітики України

    взагалі така дивна бездарність в елементарному аналізі ситуації наводить на думки

    тому мені дуже цікаво стало що саме ви робили за режима совка?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.23 | keymaster

     Ну як - що робив? Працював над укреплением соввласти!

     Приніс відро води - от уже й колаборант!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.02.23 | Сергій Кабуд

      а я не працював на них жодної секунди

      а працював на їх підрив і такі підірвав принаймні одну серьозну зовнішньополітичну операцію з китаєм

      чим пишаюся))
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.02.24 | keymaster

       Ну! Я теж підірвав, але внутрішньополітичну

       Тільки не можу признатися, бо КГБ слідкує далі, особливо за цим форумом
      • 2009.03.03 | Михайло Свистович

       пляшки збирав? Re: а я не працював на них жодної секунди

       Чи жив за рахунок батьків, які працювали на них?

       Сергій Кабуд пише:
       > а працював на їх підрив і такі підірвав принаймні одну серьозну зовнішньополітичну операцію з китаєм

       приємно себе переконувати у власних фантазіях :)

       Як, збираючи пляшки, можна було підірвати якусь зовнішньополітичну операцію з Китаєм?

       >
       > чим пишаюся))

       а я пишаюся тим, що виграв холодну війну :)
 • 2009.02.23 | Юрiй

  Re: Пройшов Форум націоналістів

  Давно пора. Потрiбна сильна партiя. Слiд вiдмовитись вiд персональних амбiцiй, в керiвництво - яскравих людей, а в iдеологii -- не вiдмовлятись вiд НАТО. А насамперед - coцiальний захист знедолених + украiнська мова пропорцiйно до нацiонального складу населення за даними перепису. Бо ж 5 колона хоче подати себе захисником усiх росiйськомовних, а не просто етнiчних росiян. Чiтко заявити про забезпечення мовних прав етнiчних росiян, але от росiйськомовнi украiнцi - то твердо сказaти, що не iхня турбота... I тодi буде ривок вперед.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.03 | Max

   Re: Пройшов Форум націоналістів (і пішов геть).

   Юрiй пише:
   > Давно пора. Потрiбна сильна партiя. Слiд вiдмовитись вiд персональних амбiцiй, в керiвництво - яскравих людей, а в iдеологii -- не вiдмовлятись вiд НАТО.
   Добрі побажання. Але що має НАТО до ідеології? То практичне питання національної безпеки, не якоїсь ідеології.

   > А насамперед - coцiальний захист знедолених + украiнська мова пропорцiйно до нацiонального складу населення за даними перепису. Бо ж 5 колона хоче подати себе захисником усiх росiйськомовних, а не просто етнiчних росiян. Чiтко заявити про забезпечення мовних прав етнiчних росiян, але от росiйськомовнi украiнцi - то твердо сказaти, що не iхня турбота... I тодi буде ривок вперед.
   O-o. А "coцiальний захист знедолених" від кого? Від успішніших теж українців? Чи від ZOG-у? :lol:

   І яких саме знедолених? Кацапомовних знедолених теж будете захищати, панове? А як з пияками і чманяками (нариками), то ж теж знедолені! :ouch:

   "Украiнська мова пропорцiйно до нацiонального складу населення за даними перепису" -- що ж то має означати? Ясніше можна?
 • 2009.02.23 | Горицвіт

  чи дізнаємось деталі

  > Як підсумковий документ Форуму було затверджено Меморандум націоналістичних сил, яким націоналістичні політичні та громадські організації Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Рівненської, Хмельницької, Житомирської, Закарпатської, Волинської областей, Буковини та Києва висловили готовність об'єднатися у єдину політичну силу.


  Яку саме силу? В які терміни буде об'єднання (місяці, роки)? Чи буде список організацій-учасників? (наприклад, в одних джерелах "Свобода" називається серед учасників, а в других - серед гостей з'їзду )


  > Першочерговими заходами, які планують здійснити та ініціювати націоналістичні політичні сили України, має стати зміна виборчої системи

  Які плануються заходи? (всі ці реформи приймаються законами; очевидно, йдеться про якийсь тиск на ВР? Хто і наскільки відкрито буде готувати проекти?)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.03 | Max

   Re: чи дізнаємось деталі

   Не дізнаємось, як вже бачимо. Бо жодних деталей і нема.

   Горицвіт пише:
   > > Як підсумковий документ Форуму було затверджено Меморандум націоналістичних сил, яким націоналістичні політичні та громадські організації Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Рівненської, Хмельницької, Житомирської, Закарпатської, Волинської областей, Буковини та Києва висловили готовність об'єднатися у єдину політичну силу.
   >
   >
   > Яку саме силу? В які терміни буде об'єднання (місяці, роки)? Чи буде список організацій-учасників? (наприклад, в одних джерелах "Свобода" називається серед учасників, а в других - серед гостей з'їзду )
   >
   >
   > > Першочерговими заходами, які планують здійснити та ініціювати націоналістичні політичні сили України, має стати зміна виборчої системи
   >
   > Які плануються заходи? (всі ці реформи приймаються законами; очевидно, йдеться про якийсь тиск на ВР? Хто і наскільки відкрито буде готувати проекти?)
   Панам "націоналістам" з совка родом як тому когуту: аби лиш прокукурікати, а сонце може і не вставати.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua