МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

МВФ не бачить ризику дефолту в Східній Європі

02/24/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Як повідомляє агенція Reuters, про це заявив глава Європейського департаменту МВФ Марек Белька.
На запитання, чи вважає він дефолт вірогідним, високопоставлений чиновник МВФ відповів: «Я так не думаю».
«Такі речі відбуваються в останню чергу. Я думаю, що навіть ті країни, які перебувають в обмежених фінансових умовах, не відмовляться платити за своїми зобов'язаннями», – сказав він аудиторії, яка зібралася на його виступ у Школі міжнародних відносин в Університеті Джорджа Вашингтона.

Його погляди поділяє керівник підрозділу Інституту Петерсона у Східній Європі, Росії й Україні Андерс Аслунд, який заявив, що «у випадку з Україною вірогідність дефолту дуже низька. Країна, швидше за все, переживе фінансову кризу, оскільки раніше вжила правильних заходів».

Вчора комісар ЄС з питань економічної й грошово-кредитної політики Хоакін Альмунія повідомив, що ЄС може надати допомогу більшій кількості країн Центральної і Східної Європи. Він також відзначив, що допомога може знадобитися країнам, які не входять у єврозону.

Джерело: Радіо Свобода

Відповіді

  • 2009.02.24 | коля

    Re: МВФ не бачить ризику дефолту в Східній Європі

    В Украине несложно усмотреть дефолт или инфляцию... какое буржуйское слово вам больше нравится? пожалуй первое поприятней. по крайней мере власть в ответе перед другимим странами


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua