МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тест на вагітність демократії партократією від Юлії Тимошенко

03/01/2009 | Нововолинськ
Чомусь всі владці в Україні мовчки “проковтнули” надзвичайно “геніальну” їдею та законодавчу ініціативу лідера БЮТ, а за сумісництвом Прем’єр-Міністра України (або навпаки) Юлії Тимошенко про те,що, задля подолання економічної кризи, необхідно на один рік (поки що, мабуть) відкласти вибори до місцевих рад та вибори міських голів.

Ця “геніальна” ідея виникла після зустрічі Прем’єр-Міністра України з Президентом.

Для втілення її в життя 15 березня Верховна Рада має проголосувати за зміни до Конституції України.

Якщо цей “тест на вагітність демократії в Україні партократією від Юлії Тимошенко” пройде, то надалі, мабуть, будуть внесені зміни Конституції України в частині продовження повноважень Верховної Ради та Президента.

Такими змінами Конституції в Україні, мабуть, має бути встановлена партократія БЮТ-у, який у нас, в Нововолинську, “наповнений” старими відданими кадрами КПРС і які звикли жити і працювати тільки при партократії.

Ми виступаємо проти вільного трактування та порушень Основного Закону – Конституції України. Вибори до місцевих рад та вибори міських голів мають відбутися вчасно, тому що:

- Закони України не мають зворотньої дії. Депутатів та голів вибирали на 4 роки. Якщо Ви і “проб’єте” зміни Конституції, то ці зміни вступлять в силу тільки після наступних виборів.

- порушення Конституції та Законодавства України місцевою владою досягли критичного рівня. Під “прикриттям" прокурорів (а, згідно чинного законодавства, більше ніхто не має права перевіряти діяльність владних структур), а, можливо, і у прямій змові з ними, чиниться грабіж місцевих бюджетів та комунального майна. Міський голова Сапожніков, відчуваючи повну безвідповідальність за свої дії, став у нас феодалом, вільно трактує Конституцію та Закони України. Навіть більше, під захистом прокуратури створив незаконне озброєне формування – “муніципальну поліцію”, яка підпорядкована тільки йому.

- жодна із партій в Україні не несе відповідальності за “своїх” депутатів місцевих рад. В Нововолинську більше 50% депутатів міської ради від БЮТ-у. На неодноразові звернення до Вас, як очільника блоку, щодо бездіяльності “Ваших” депутатів та порушень їх передвиборчих обіцянок, ми не отримали жодної відповіді. Надіємося, що на наступних виборах до міської ради члени територіальної громади виберуть депутатів, які будуть працювати на благо громади, а не на благо власних кишень.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua