МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Тимошенко не вистарчить сміливості піти проти Ющенка на вибори

03/02/2009 | yes
Вона боїться поразки, бо це для неї буде психічний кінець. Вона боїться себе "спалити", як це недавно про себе сказав Яценюк. Якщо у березні її у Тернополі переможе Тягнибок, то це вже буде початок кінця її перспективної політичної кар"єри. Отже, їй потрібен буде "дах", щоб зберегти себе у політиці.

Сьогодні вона пробує зіпхнути Ющенка з дороги і переконати його "суспільством", що йому не потрібно вдруге йти на президентські вибори з простої причини - має страх, що Ющенка їй не вдасться обійти у першому турі.

Взагалі це дуже тупо виглядає - умовляти свого майбутнього конкурента на президентських виборах не приймати у них участі.

Навіть смішно і наївно звучить така думка, щоб і Семенюк, Тягнибок та Яценюк теж не виставляли свої кандидатури на вибори, а з Ющенком, типу, має цей номер пройти.

Але Тимошенко не до сміху. Розуміючи, що її поразка на цих виборах означатиме і крах ведучої політичної ролі, вона вже сьогодні шукає "під кого це б лягти". З цього погляду її перемовини із Януковичем і створення нової коаліції у ВР є для неї дуже важливими.
Заледве регіонали захочуть ті міністерські портфелі від Тимошенко, бо означатиме розкол у всій партії. І їх чекатиме майже та сама доля, що і мартиненківського уламку НУ: "розвіяні вітром".

Свої шанси Тимошенко на президентських виборах оцінює дуже низько - їй прийдеться відбиватися від всіх кандидатів, бо її діяльність є актуальною для критики, тоді як Ющенко і Янукович не матимуть особливих гріхів за собою і при правильно побудованій виборчій кампанії матимуть змогу набрати достатньо голосів для другого туру.

Звідси виглядає, що чи ближче буде до 1 липня, тим частіше Тимошенко підтакуватиме Ющенку.

Свою підтримку Ющенка на виборах вона захоче обміняти на ще кілька років головування в уряді, а там гляди і криза закінчиться і шанси на наступних президентських виборах будуть сильнішими. Ющенко може навіть і згодитися, шоб зберегли гуманітарний блок своїх міністрів. Він його дуже високо цінить, значно вище ніж всіх інших разом із Тимошенко взятих. На другому місці у Ющенка є зміни до Конституції і тут теж Тимошенко може підтримати Ющенка.

Але Ющенко, згодившись на підтримку Тимошенко добре розумітиме, що це тільки тимчасове перемир"я і всі домовленості з нею не вартують і виїденого яйця.

Відповіді

 • 2009.03.02 | Мартинюк

  Не думаю - вона щиро вірить у всемогутність великого Ктулху

  Який рано чи пізно виконує всі її забаганки - навіть ірраціональні і очевидно аморальні.

  Тому вона занюхає коксу, витре ніздрі і накаже - "вперед". Бо позаду себе вона не має нічого окрім страхітливо зяючої діри. І вона це прекрасно усвідомлює.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.02 | yes

   Re: Не думаю - вона щиро вірить у всемогутність великого Ктулху

   Мартинюк пише:
   > Тому вона занюхає коксу, витре ніздрі і накаже - "вперед". Бо позаду себе вона не має нічого окрім страхітливо зяючої діри. І вона це прекрасно усвідомлює.

   Ну, так, якщо нюхне.

   Але має ту чисто жіночу підступно-хитру рису, про яку Сааді сказав: "Де Бог послав жінку, там чорта вже не треба". Тому прикидую, що вона таки спробує завчасно спригнути.

   Дочасні вибори восени мало їй дають користі та їх і не буде, бо конкуренти у ВР зачекають, щоб вона була достатньо опущена, звідки вже не вибереться.

   Коли б таки пішла на вибори, то було б краще для всіх решти, бо нарешті б позбулися її катастрофільного впливу на політику.
 • 2009.03.02 | Panzernik

  тимошенко всего лиш агент КГБ под инвентарным номером а значит

  себе не принадлежит, шо велят то и будет делать.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.02 | Сергій Кабуд

   саме так. військова дісципліна, розстріл за невиконання

   точно як Іларіонов описав їх банду підарасів
 • 2009.03.02 | GreyWraith

  Re: У Тимошенко не вистарчить сміливості піти проти Ющенка на вибори

  yes пише:
  >Вона боїться поразки, бо це для неї юуде психічний кінець.
  Тимошенко вже переживала поразки. Якщо взялися із нею боротися - тоді постарайтеся навчитися оцінювати адекватно.

  >Якщо у березні її у Тернополі переможе Тягнибок,
  Тимошенко бере участь у виборах президента Тернопільскої області? :lol: Якщо там ідуть лише її люди, то всі поразки можна звалити на безтолкових виконавців...

  >то це вже буде початок кінця її перспективної політичної кар"єри.
  Політична кар'єра Тимошенко котиться під укіс. І на середню перспективу її вже не буде. Причина об'єктивна - криза, з якою уряд Тимошенко справитися не здатен.

  >Сьогодні вона пробує зіпхнути Ющенка з дороги і переконати його >"суспільством", що йому не потрібно вдруге йти на президентські >вибори
  До Ющенка таки в тій частині суспільства, в якій я живу, справді ставляться погано - з величезним розчаруванням.

  >що Ющенка їй не вдасться обійти у першому турі.
  Справді може і таке бути - просто голосуватимуть проти Тимошенко...

  >З цього погляду її перемовини із Януковичем і створення нової >коаліції у ВР є для неї дуже важливими.
  З грудня, якщо вірити Клюєву, не ведуться. Через принципові "табуреткові" розбіжності...

  >Заледве регіонали захочуть ті міністерські портфелі від Тимошенко, >бо означатиме розкол у всій партії.
  Схоже на це.

  >тоді як Ющенко і Янукович не матимуть особливих гріхів за собою і >при правильно побудованій виборчій кампанії матимуть змогу набрати >достатньо голосів для другого туру.
  ПРУшники намагатимуться перти під гаслом "донбасс никто не ставил на колени!" до реваншу. Хоча вони все-таки НМД здали - драйву і понтів вже нема...

  >Звідси виглядає, що чи ближче буде до 1 липня, тим частіше Тимошенко >підтакуватиме Ющенку.
  Це було б розумно. Причому з обох боків. Можливо, трохи гонору із Тимошенко збила фактична відмова Росії від надання позички, тому гроші можуть надійти лише із одного джерела - Заходу, який вимагає і вимагатиме серед усього іншого наведення порядку у владі, зокрема перемир'я із Ющенком.

  >Свою підтримку Ющенка на виборах вона захоче обміняти на ще кілька >років головування в уряді,
  При нормальному контролі за тим урядом з боку Ющенка - не така вже і погана ідея. Уряд ПРУ був би куди бридотнішим і мерзотнішим, і з ним ми б вже летіли б до економічного краху.

  >Ющенко може навіть і згодитися, шоб зберегли гуманітарний блок своїх >міністрів. Він його дуже високо цінить, значно вище ніж всіх інших >разом із Тимошенко взятих.
  Треба вимагати не тільки гуманітарних, а в першу чергу економічних. Хоча б для ефективнішої боротьби із кризою.

  >На другому місці у Ющенка є зміни до Конституції і тут теж Тимошенко >може підтримати Ющенка.
  Якщо буде фактичне скасування цього маразму, який з подачі Мороза змушені були настругати в кінці 2004 року - я за.

  >Але Ющенко, згодившись на підтримку Тимошенко добре розумітиме, що >це тільки тимчасове перемир"я і всі домовленості з нею не вартують і >виїденого яйця.
  Забезпеч виконання - в чому проблема? ;)
 • 2009.03.02 | dart

  Re: У Тимошенко не вистарчить сміливості піти проти Ющенка на вибори

  Кабмін здатний сам собі скоротити зарплату, нічия допомога тут зовсім не потрібна. Більше того, уряд може почистити гаманці керівникам інших державних установ, а також народним депутатам, оскільки їхня щомісячна платня напряму прив'язана до міністерських окладів.
 • 2009.03.02 | yes

  Re:Перша ластівка. Після наради жодних піар-конференцій від ТЮлі

  Згодилася на всі умови Ющенка і перепише бюджет 2009 року.

  Коротше, піджала хвіст.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.02 | Koala

   Далеко не на всі.

  • 2009.03.02 | Сергій Кабуд

   фсб і кремль так просто не обіграти

   юля 'піджала' лише зовні

   цих гадів можна перемогти лише шляхом виключно енергійної, акгресивної несподіваної для них системою дій, облуд, мскіровки і атак на їх інтереси

   ультимативна перемога можлива лише як з мафією:

   в несподіваний момент мають бути проведені акти кризового менеджменту водночас проти всіх ключових осіб банди

   на разі необхідно ширити розуміння яке виклав Ілларіонов в Конгресі США

   Українці мають знати що в Україні діє близєко міліону професійних людей ФСБ від премєра Юлі до останєого постера на форумах

   лише післа суспільного усвідомлення цєого можна думати про можливі виходи з кризи, не цієї а системної яка панує в Україні з 1917 року
  • 2009.03.05 | Мартинюк

   Ну то як - надовгоЮлі вистарчило?

 • 2009.03.05 | Михайло Свистович

  вистарчить

 • 2009.03.06 | Sean

  вистарчитьCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua