МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А Тимошенко так хвалила російські кредити... (/)

03/02/2009 | Чучхе
Росія - це ж відомий "надійний" партнер, ага

http://www.interfax.ru//news.asp?id=66101

Белоруссия не получила $500 млн от России, которые ожидала получить в феврале
Москва. 2 марта. INTERFAX.RU - Поступление части российского стабкредита в размере $500 млн, которое Белоруссия ожидала в феврале, не состоялось.

"Деньги в феврале не поступили", - сообщил агентству "Интерфакс-Запад" начальник управления информации - пресс-секретарь Национального банка Белоруссии Анатолий Дроздов, отвечая на вопрос, поступили ли на счет Минфина в Нацбанке средства российского госкредита.


Те саме на білоруських сайтах http://charter97.org/ru/news/2009/3/2/15650/

Відповіді

  • 2009.03.02 | bazillio

    Re: А Тимошенко так хвалила російські кредити... (/)

    Так они и украине дадут денег, у них самих нехватка валюты, а тут еще украина с розвалившецся экономикой, и Тимошенко которая не смогла отбить кусок земли Артека для Путина как договаривались!
  • 2009.03.02 | dart

    Re: А Тимошенко так хвалила російські кредити... (/)

    Є якісь докази, що гроші перераховуються з БЮТжета? Чи тільки заяви Йулі, такі ж як і заяви про виконання БЮТжету? А то у вас всі навколо винні, крім уряду і Йулі - це просто смішно. У уряду є більшість в парламенті - працюйте. Щось вони напрацювали за 4 місяці кризи?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua