МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Парубій засуджує заяви Яценюка щодо несвоєчасності теми ОУН-УПА

03/02/2009 | Київська міська організація Спілки Української Молоді
„В даному випадку Яценюк говорить не як політик, який представляє державні інтереси. Роблячи подібні заяви, він просто хоче сподобатися абсолютно всім і підтримує політичні сили, які виступають не лише проти визнання ОУН-УПА, а проти української державності в цілому”, - сказав в інтерв’ю сайту „За Україну!” народний депутат України, член депутатської групи „За Україну!” Андрій Парубій, коментуючи заяву Арсенія Яценюка щодо визнання вояків ОУН-УПА борцями за незалежність України та надання їм статусу учасників війни.

Як відомо, Арсеній Яценюк заявив про те, що тема ОУН-УПА в нинішніх умовах може бути використана для розколу суспільства, тому необхідно «дати час державі, дати можливість попрацювати історикам, вони вирішать це питання, а час все розставить на свої місця».

„Питання визнання ОУН-УПА – не лише питання відновлення історичної справедливості, це утвердження нашої національної ідентичності та самодостатності нації”, - зазначив Парубій, додавши, що всі необхідні дослідження теми діяльності ОУН-УПА істориками вже давно проведені і висновки давно зроблені.

Парубій також наголосив, що законопроект про визнання статусу ОУН-УПА був визначений у коаліційній угоді як першочерговий. „Але, на жаль, ні БЮТ (представники якого, виступаючи на західній Україні перед виборами, обіцяли підтримати це питання), ні тодішній голова ВР України Арсеній Яценюк не підтримали наші наполягання винести це питання на розгляд парламенту”, - зауважив депутат.

„Ми глибоко переконані, що ті політики, які зараз виступають проти обговорення теми ОУН-УПА і проти прийняття цього законопроекту в парламенті, вчиняють дуже нещиро по відношенню до тих людей, завдяки яким вони є парламенті”, - наголосив Андрій Парубій.

http://www.ukrnationalism.org.ua/publications/?n=1519

Відповіді

  • 2009.03.02 | Мартинюк

    Яценюк - черговий популістичний варіант "чесного Мороза"

    В якого так довго вірили всі ті, яким хотілося когось "третього і чесного".

    Наскільки я зараз розібрався - чи не головною його заслугою є блокування проведення позачергових виборів до ВР 7 грудня 2008 року.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua