МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В.Кириленко готовий відмовитися від пільг (/)

03/03/2009 | Sean
Лідер депутатської групи "За Україну" В’ячеслав Кириленко вважає, що у вівторок депутати можуть прийняти законопроект про скасування пільг для народних депутатів.

Про це він сказав в ефірі 5 каналу.

"Якщо дійсно буде бажання всіх фракцій голосувати за це, то рішення буде прийнято навіть у вівторок. Я не розумію для чого блокувати трибуну. Напевно, треба просто натиснути кнопки і проголосувати", - зазначив Кириленко.

"Може навіть це питання буде проголосоване, але щоб воно не застрягло на багато місяців або навіть років у Верховній Раді, тому що в першому читанні може бути проголосоване, у другому читанні буде чекати свого розгляду рік, або й два", - попередив депутат.

Кириленко зазначив, що "в цій ситуації мова має йти про всіх посадовців".

"Це правда, хто говорить про такій підхід. Ясна річ, що урядовці, депутати, секретаріат президента інколи представники державних установ різноманітних повинні видатки скоротити. Тут не повинно бути винятків", - сказав він.

Відповідаючи на питання, чи є більшість у парламенті для прийняття цього законопроекту, депутат сказав: "Вона є якщо враховувати, що є коаліція".

"Якщо вона є, то є й більшість під цей законопроект", - впевнений Кириленко.

Він висловив впевненість, що цей законопроект має бути проголосований.

Крім того, коментуючи шанси на прийняття зареєстрованого проекту постанови про відставку міністра закордонних справ Володимира Огризка, Кириленко зазначив: "Якщо БЮТ і Блок Литвина голосувати не будуть, то шансів жодних".

"Щодо позиції депутатської групи "За Україну", то ми голосувати не будемо, тому що вважаємо, що такий підхід дестабілізує ситуацію", - зазначив він.

Як відомо, раніше прем’єр-міністр Юлія Тимошенко ініціювала термінове скасування пільг для народних депутатів.

Українська правда

**********************
До речі, зменшення платні держчиновникам виконавчої влади, а не депутатам - дурість. А якщо при цьому водночас розпатякувати про боротьбу з корупцією - взагалі маячня. Нмд звісно

Відповіді

 • 2009.03.03 | Koala

  Так там мова про пільги чи про зарплатню?

  Sean пише:
  > До речі, зменшення платні держчиновникам виконавчої влади, а не депутатам - дурість.
  Залежить від розміру цієї платні; втім, тут і зараз, гадаю, я з Вами погоджуся
  > А якщо при цьому водночас розпатякувати про боротьбу з корупцією - взагалі маячня. Нмд звісно
  Так все ж - там про платню чи про пільги, які скасовувати, нмд, треба?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.03 | Sean

   я мав на увазі це

   > урядовці, депутати, секретаріат президента інколи представники державних установ різноманітних повинні видатки скоротити. Тут не повинно бути винятків", - сказав він.

   Мені виглядає, що "загал" нардепів взагалі слабко розуміє, про що мова. А цей же ніби не "загал"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua