МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Верховна Рада відомстила за Черномирдіна і скасувала демократію.

03/03/2009 | Майдан-ІНФОРМ
У вівторок 3 березня у Верховній Раді урочисто відзначили «День московського холопа». З трибуни пленарного залу ВР різноманітні «страмні губи» українського парламентаризму одностайно і палко засуджували керівника МЗС Володимира Огризка, на тужно вдаючи що вони обговорють не рішення Міжнародного суду в Гаазі та його судді, а якісь самовільні рішення українського міністра. Черга бажаючих погавкати з трибуни на Огризка за своїм перональним складом разюче нагадувала черги , які вишиковуються біля посольства Росії знагоди там тешніх державних свят та просто прийомів Черномирдіна. Виглядало так ніби деякі наші нардепи будь що намаглися довести свою вірнопідданість російському послу, на якого посмів підняти голос Огризко. Людям старшим все це нагадувало «розбір персональної справи» «националиста и изменника родины» Огризка, на якихось партійно-комсомольских зборах 70-років.
Коли висвітлилися результати голосування Огризко прото засміявся- очевидно він нічого іншого і не чекав. А спікер Володимир Литвин з властивою йому майстерністю, моментально, не висвічуючи на екрані список голосуючих по фракціях, закрив засідання на перерву. Априховувати було чого – для «святої» справи захисту «поруганной чести» російського посла Черномирдіна БЮТ виділив аж півсотні своїх кнопкодавів.

Після перерви очевидно надійшов час розплати для Регіонів, які у повному складі проголосували за скасування первиборів депутатів місцевих Рад на Тернопільщині. Ці перевибори у свій час були призначені за наполяганням БЮТ, але в сьогоднішніх умовах стало зрозуміло що БЮТ ці вибори з тріском програє, тож та сама політична сила стала ініцатором відміни виборів. Незвичайна солідарність з БЮТ у цьому питанні, яку проявила ПР, дозволяє запідозрити що в останніх з їхнім рейтингом схоже починаються такі самі проблеми.

Відповіді

  • 2009.03.03 | Историк

    Пора, пора рубль вводить...

    Я же предупреждал, что скандал вокруг Черномора - это серьезно. Ждите теперь продолжения. И не забывайте бороться с "националистами".
  • 2009.03.04 | ТУК

    Re: Верховна Рада відомстила за Черномирдіна і скасувала демократію.

    НАМ СОРОМНО ЗА ДЕПУТАТИВ.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua