МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Стецьків: Не піддамося на провокації! Залишаємося в коаліції (/)

03/04/2009 | omela
Відповідаючи на питання, чому фракція НУ-НС не вийшла з коаліції після звільнення Огризка, він сказав: "Такого рішення чекали автори цієї комбінації".

"Тому що автори цієї комбінації задумували відставку Огризка зовсім не для того, щоби розміняти цю відставку на вибори в Тернополі. Така мета ставилася, але вона була десь третя", - заявив депутат.

"Головна мета...полягала в тому, щоби спровокувати нас на вихід з коаліції, і відкрити собі дорогу для того щоб другий раз увійти в річку з Партією регіонів по одній єдиній темі – внесенні в цьому році змін до Конституції, відміни прямих президентських виборів і поділу влади на двох – між Януковичем і Тимошенко", - наголосив Стецьків.

"Тому давати такої радості цим людям ми не будемо. Ми залишаємося в коаліції або для того, щоб доказати, що БЮТ хоче чесного збереження коаліції, або для того, щоб таємне зробити явним", - наголосив він.

http://pravda.com.ua/news/2009/3/3/90684.htm

Справжній віртуоз!
Стара пісенька, втім...

Відповіді

 • 2009.03.04 | OLexandra

  Можливо, якась логіка в цьому є

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.04 | ak1001

   логика п...са

  • 2009.03.07 | Михайло Свистович

   В цьому немає логіки, але можливо є правда

   Рейдерюша і Ко (не виключено, що й сама Юля) дійсно, можливо, очікували, що НУНС після цього вийде з коаліції, і в БЮТ "не залишиться іншого виходу", щоб утворити коаліцію з ПРдунами. Але в такому разі НУНС має поставити БЮТу ультимтум: виходимо з коліції, якщо цю постанову не буде скасовано. Бо інакше Стецьків і Ко виглядатимуть ганчірками, об яких витирають ноги, а вони кричать "Не піддамося на провокацію, залишаємося в коаліції з брудними черевиками".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.07 | omela

    стосовно виходу з коаліції

    А чого так боятися, що БЮТ спробує утворити коаліцію з ПР?

    Нехай спробували б. Раз уже пробували - нічого не вийшло. З якого дива має вийти другий раз? Адже сьогодні, коли все валиться, ПР тим більше немає інтересу.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.08 | Михайло Свистович

     Re: стосовно виходу з коаліції

     omela пише:
     > А чого так боятися, що БЮТ спробує утворити коаліцію з ПР?

     А я хіба написав, що боюсь цього?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.03.08 | omela

      Re: стосовно виходу з коаліції

      Михайло Свистович пише:
      > omela пише:
      > > А чого так боятися, що БЮТ спробує утворити коаліцію з ПР?
      >
      > А я хіба написав, що боюсь цього?

      Малося на увазі їх.
      Але як треба розуміти Ваше "...можливо є правда"?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.03.09 | Михайло Свистович

       Re: стосовно виходу з коаліції

       omela пише:
       >
       > Малося на увазі їх.
       > Але як треба розуміти Ваше "...можливо є правда"?

       Вони так бояться опинитися поза владою, що дмухають на холодне. Хоча яка Стецьків влада? Кнопкодавнічогоневирішуючий. Але у складі кааліції хоча б формальною приналежністю до влади можна себе тішити, заспокоювати сумління та амбіції.
 • 2009.03.04 | Koala

  Re: Стецьків: Не піддамося на провокації! Залишаємося в коаліції (/)

  omela пише:
  > Відповідаючи на питання, чому фракція НУ-НС не вийшла з коаліції після звільнення Огризка, він сказав: "Такого рішення чекали автори цієї комбінації".
  > "Тому що автори цієї комбінації задумували відставку Огризка зовсім не для того, щоби розміняти цю відставку на вибори в Тернополі. Така мета ставилася, але вона була десь третя", - заявив депутат.
  Назло батькумамі відморозимо дупу
  > "Головна мета...полягала в тому, щоби спровокувати нас на вихід з коаліції, і відкрити собі дорогу для того щоб другий раз увійти в річку з Партією регіонів по одній єдиній темі – внесенні в цьому році змін до Конституції, відміни прямих президентських виборів і поділу влади на двох – між Януковичем і Тимошенко", - наголосив Стецьків.
  І що ж тепер заважає?
  > "Тому давати такої радості цим людям ми не будемо. Ми залишаємося в коаліції або для того, щоб доказати, що БЮТ хоче чесного збереження коаліції, або для того, щоб таємне зробити явним", - наголосив він.
  Погоджуюся: п...с.
 • 2009.03.04 | Анатоль

  Хай собі БЮТ і ПР голосують, а ми вірні коаліції.

 • 2009.03.04 | OLexandra

  А в принципі все було сплановано не лише БЮТ з ПР, а й

  Литвином. Він Огризка майже не слухав. Його аргументи Огризка і острів Зміїний взагалі не цікавили.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.07 | Михайло Свистович

   Re: А в принципі все було сплановано не лише БЮТ з ПР, а й

   OLexandra пише:
   > Литвином. Він Огризка майже не слухав. Його аргументи Огризка і острів Зміїний взагалі не цікавили.

   Але ж його фракція не голосувала ;)
 • 2009.03.04 | Чучхе

  Ганчірка, а не людина

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.10 | Сергій Кабуд

   Стецьків може був призначеним КГБ активістом 'революціі 1990'

   як і Томенко, Луценко, - всі падли які були в системі керівництва сукомолу особливо в ВУЗах, де студентів дофіга:

   Події в Чехословаччині кінця 80: Надія найбільший фальсифікатор

   Перекласти (eng рус укр)

   http://www.jrnyquist.com/operation_wedge.htm

   Що ЦРУ залишив в смітнику?


   Надія найбільший фальсифікатор - Бальтасар Gracian   Операція Історія

   На 3 липня 1989 року на таємному засіданні чехословацького міністерства внутрішніх справ, що наказав:

   набирати в кожному місці від 500 до 50 тис. чоловік [бажано з працівників рівні - тобто, тих комуністичних довідковий] подавати петиції ... та організувати 'опозиції' всередині незалежних груп ....

   [Примітка редактора: Чеська нація ніколи не зможе піднятися проти комуністів по собі. Революції було майже неможливо для звичайних людей, щоб почати. Ці клопотання були зробити так Перебудова може початися в Чехословаччині. Звичайні люди, тоді не має інтересу або волі для початку будь-якого роду повстання проти комуністичного режиму. Вони навіть не здатні цього зараз, відповідно слабша система управління.]


   07-24-1989
   Ще одне таємне засідання, на FMI Чехословаччини:

   1) Він розпорядився, щоб координація всіх операцій [про "оксамитової революції"] з п'ятого управління КДБ. [За словами Петра Cibulka ця дирекція відповідає за "дисидентів"].

   2) він також розпорядився, щоб обрізання усіх комунікацій між "неконтрольованих" залишилися анти-комуністичної опозиції, і будь-якого стороннього особи чи організації.

   Як КДБ перебіжчика предсказал

   Колишній КДБ Основний Анатолій Golitysn писав у 1984 році, очікуючи перетворень у Східній Європі: "Якщо 'лібералізації' успішно та прийнято на Заході, як справжніх, цілком можливо, слід явним зняття однієї або декількох країн з Варшавського договору в якості моделі 'нейтрального' соціалістичної держави на всій території Європи стежити. Деякі 'дисидентів' вже говорити в цих умовах. "

   Голіцин пізніше пояснив: "Це за допомогою гнучких маневрів, таких, як ці, що правлячої комуністичної партії, на відміну від пошкодження жорсткості їхнього виступу під час сталінського періоду, забезпечать міжнародного комуністичного руху з ... стратегічної підтримки ...."

   Додаткові відзначає Ян Малина

   За словами Петра Cibulka, правда дисидентів були замкнені на перевершив звинувачення [поліція не має підстав для арешту Петра в 1989 році], з тим, що Громадянський форум не буде мати проблеми в керівництво протягом перших днів "революції".

   З-за цього, Хафель І компанії. не було проблемою на себе керівництво "Громадського форуму", а Петро та інші ніколи не всередині провідних колах.

   Петро у своїй книзі описує, як він дозволив виступити тільки один раз на очах у людей. Це сталося в Празі, і з цього часу на Громадянський Форум керівництво не буде йому в будь-якому місці поруч з мікрофоном.

   У своїй книзі "Є фотографії старих commie агентів навколо Петро. Ці агенти були робити вигляд, щоб бути друзями, але насправді вони не дозволяють віч-на Петра.

   Читачам пропонується консультуватися Мирослав Dolejsi аналізу "оксамитової революції". Розглянемо деякі його пункти:


   1. Існував незалежний студентський розслідування жорстокого поводження з боку поліції протягом 17 листопада 1989 демонстрації в Празі.
   2. Хафель ніколи цього дослідження опубліковані в доповіді, і не зробив будь-хто інший.
   3. Dolejsi вказує на те, що керівництво "Громадського форуму полягала в основному люди, які були прив'язані до" колишньої "комуністичним режимом, наприклад, Петро Pithart, чий батько колись Чехословацької комуністичної посол у Франції до 1968 року.
   4. Також є кілька імен, в тому числі Клаус, Дінстбір, а також найбільш важливі точки всіх: Хафель нехай відомим комуністичним агентом і членом комуністичної партії, Calfa, щоб бути частиною Гавела Цивільного Форуму та його нового уряду.
   5. Calfa згодом змушені покинути, але вона має важливе значення в те, що Гавел, нібито анти-комуністичної, не кажучи про це commie всередині уряду Гавел сам формування.

   Operation History

   On July 3rd 1989 there was a secret meeting at the Czechoslovak Ministry of Interior that ordered:

   to recruit anywhere from 500 to 50 thousand people [preferably from the workers' level - i.e., those of communist background] to file petitions ... and to organize 'opposition' inside independent groups....

   [Editor's note: The Czech nation could never rise up against the communists by itself. A revolution was next to impossible for ordinary people to start. These petitions had to be done so the Perestroika could begin in Czechoslovakia. Ordinary people back then had no interest or will to start any kind of revolt against the communist regime. They are not even capable of this now, under a looser system of control.]


   07-24-1989
   Another secret meeting at the FMI of Czechoslovakia:

   1) It ordered the coordination of all operations [regarding the Velvet Revolution] with the Fifth Directorate of the KGB. [According to Petr Cibulka, this directorate was responsible for the "dissidents"].

   2) It also ordered a cutoff of all communications between the "uncontrolled" remaining anti-communist opposition and any foreign entity or organization.

   As a KGB defector predicted

   Former KGB Major Anatoliy Golitysn wrote in 1984, anticipating the transformation of Eastern Europe: "If 'liberalization' is successful and accepted in the West as genuine, it may well be followed by the apparent withdrawal of one or more communist countries from the Warsaw Pact to serve as a model of a 'neutral' socialist state for the whole of Europe to follow. Some 'dissidents' are already speaking in these terms."

   Golitsyn later explained, "It is through flexible maneuvers such as these that the ruling communist parties, in contrast with the damaging rigidities of their performances during the Stalinist period, will provide the international communist movement with ... strategic backing...."
   Additional notes from Jan Malina

   According to Petr Cibulka, true dissidents were locked up on trumped up charges [the police had no reason to arrest Petr in 1989] so that Civic Forum wouldn't have a problem in the leadership during the first days of the "revolution".

   Because of this, Havel & Company. had no problem assuming the leadership of Civic Forum while Petr and others were never let inside the leading circles.

   Petr in his book describes how he was allowed to speak only once in front of the people. This happened in Prague, and from that time on Civic Forum's leadership wouldn't let him anywhere near a microphone.

   In his book there are pictures of old commie agents around Petr. These agents were pretending to be friends but in reality they were keeping an eye on Petr.

   Readers are encouraged to consult Miroslav Dolejsi's analysis of the "Velvet Revolution." Consider a few of his points:


   1. There was an independent student investigation of police brutality during the November 17th 1989 demonstrations in Prague.
   2. Havel never published this investigation's report, and neither did anyone else.
   3. Dolejsi points out that the leadership of Civic Forum consisted mainly in people who were tied to the "former" communist regime; for example, Petr Pithart whose father used to be Czechoslovak communist ambassador to France until 1968.
   4. Also there are more names, including Klaus, Dienstbier and also the most significant point of all: Havel let a known communist agent and a member of the communist party, Calfa, to be part of Havel's Civic Forum and his new government.
   5. Calfa was later forced out but it was significant back then that Havel, supposedly anti-communist, let this known commie inside the government Havel himself was forming.
 • 2009.03.08 | harnack

  Заклик: Не піддаймося на провокації! Залишімося в коаліції!

  Українське веління заклику - відсутнє в російській та суто українське...

  Українці вже давно в каалїції з російською психологією мовлення да дії та вчинків... Не диво що нічого не виходить без українського войовничого та вольового заклику... Інертне віщування про майбутнє: "зробимо", замість волевої присяги та посвяти: зробімо!

  Зрозуміймо отеє таки отепер! Бо інакше: ніколи не зрозуміємо!

  Зрозуміймо: різниця між: зрозуміймо/зрозуміємо!

  Себто українська політика - недорікувата без української семантики та граматики!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.08 | omela

   це не заклик, а констатація ними факту власної "ганчірковости"

   гарну традицію якої неодмінно БУДЕ продовжено.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.09 | карпо

    є ще одна проблема

    ЮВТ можливо би хотіла зараз розігнати коаліцію і гучно грюкнувши дверима піти з посади прем'єра займатись своєю передвиборною кампанією. Бо на цій посаді вона сьогодні кожен день втрачає голоси. І піти у ролі жертви це, н.м.д., непоганий старт.
   • 2009.03.09 | harnack

    констатація ними факту власної "ганчірковост: констатація немочі

 • 2009.03.09 | Sean

  "У нас плюватимуть, а ми мовчатимемо і втиратимемось"

  "не піддаваймося на провокації"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua