МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Порядок - це дезінфекція

03/04/2009 | 321
3 березня у Чернігові українські патріоти відлупцювали в межах чинного законодавства банду юродивих любителів Бланка (КПУ-ПСПУ), принагідно демонстративно поглумившись над комуністичними прапорами українофобів.

Права акція на захист правосуддя, зініційована зведеним загоном Тризуба, стала логічним наслідком спроби юродивих здійснити терористичний акт - вороги народу мали злочинний намір зірвати відкриття фотовиставки "Українська Повстанська Армія. Історія нескорених".

На перешкоді подальшому наведенню конституційного ладу в Чернігові стали працівники Міністерства внутрішніх справ, якими було затримано трьох націоналістів. На цей час складаються протоколи.

Центральний Провід "Тризуба" ім. С.Бандери вимагає негайного звільнення незаконно затриманих, та притягнення до кримінальної відповідальності винних у антидержавних діях.

Відповіді

 • 2009.03.04 | Sean

  це як?

  321 пише:
  > відлупцювали в межах чинного законодавства
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.04 | rais

   А це мабуть так.

   Як на тому відео з Одеси про Маркова. У присутності представників закону протиправних дій не вбачалося, або як у Криму з відірванням членів, згідно із затвердженою правоохоронцями операцією. Все в рамках. Далі напевно буде.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua