МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Yes!.. Закон про слідчі комісії!

03/04/2009 | ilia25
10 років та числені вето папи і сина -- але останнє вето нарешті подолане. Україна отримує дієвий механізм парламентського контролю над виконавчою владою.

В США публічні слухання в комітетах та комісіях конгресу є ключовим елементом підзвітності можновладців та інших впливових громадян. Важливішими в цьому сенсі є мабуть лише вільні вибори.

Тепер можна принаймі сподіватись, що і в Украіні цей механізм сприятиме зростанню професійності та порядності політиків. Бо ніде нестача цих якостей не стає більш наочною, аніж у публічній дискусії.

Відповіді

 • 2009.03.04 | Sean

  Вам на зле пішла тривала відсутність тут*

  ilia25 пише:
  > 10 років та числені вето папи і сина -- але останнє вето нарешті подолане. Україна отримує дієвий механізм парламентського контролю над виконавчою владою.
  Cмішно

  > Тепер можна принаймі сподіватись, що і в Украіні цей механізм сприятиме зростанню професійності та порядності політиків.
  І це смішно.

  *Примітка. Маю на увазі - і на форумі, і в Україні.

  Ілля, пам'ятаєте дитинство, в усяких "догонялках": "а я у хатинці" ("в домікє"), чи "а я заховавсь", чи "а я на перерві" тощо. Ви в гарному "домікє", він є міцний, бетонний і так далі. Нмд звісно
 • 2009.03.07 | Михайло Свистович

  Re: Yes!.. Закон про слідчі комісії!

  ilia25 пише:
  > 10 років та числені вето папи і сина -- але останнє вето нарешті подолане. Україна отримує дієвий механізм парламентського контролю над виконавчою владою

  Нічого вона не отримує, не смішіть

  >
  > В США публічні слухання в комітетах та комісіях конгресу є ключовим елементом підзвітності можновладців та інших впливових громадян

  А в Україні вони такими не є і не будуть

  >
  > Тепер можна принаймі сподіватись, що і в Украіні цей механізм сприятиме зростанню професійності та порядності політиків. Бо ніде нестача цих якостей не стає більш наочною, аніж у публічній дискусії.

  Дуже смішно. Політики успішно, впевнено та переконливо брешуть в публічних дискусіях, і народ вже плюється на всі ці дискусії та проявляє до них все менший інтерес, бо люди просто плутаються у брехні.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua