МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Яценюк починає акції протесту руками бізнесу? (/)

03/04/2009 | Sean
Партія малого та середнього бізнесу України в межах започаткованого неполітичного громадського руху "Фронт змін" розпочинає з середи постійно діючу акцію в центрі Києва.

Підприємці борються за виконання висунутих раніше вимог з пом’якшення економічного та адміністративного тиску на малий та середній бізнес в умовах кризи, передає "Німецька хвиля".

Зокрема йдеться про відтермінування виплати банківських кредитів та податкові канікули для малого та середнього бізнесу на рік.

Голова Партії малого та середнього бізнесу Ярослав Місяць пояснив "Німецькій хвилі", що після стрибка курсу гривні та різкого зниження купівельної спроможності переважна більшість підприємців не має прибутків і не може виконувати боргові зобов’язання.

"Люди через рік повернуть свою платоспроможність, відновлять свій бізнес і зможуть погасити цей річний розрив. Але якщо зараз банки будуть забирати майно і продавати його за безцінь, вони не повернуть собі грошей. Це призведе до знищення малого та середнього бізнесу", - сказав він.

Акції непокори, за словами Місяця, необхідні, бо після запровадження виборів за партійними списками малий та середній бізнес втратив представництво у владі і не має інших способів відстоювати свої інтереси.
Як відомо, "Фронт змін" очолює екс-спікер, депутат від "НУ-НС" Арсеній Яценюк.
http://pravda.com.ua/news/2009/3/4/90691.htm

***
Дивно. Я не пригадаю, щоб малий бізнес мав представництво у владі і тим більш, що втрату представництва було пов'язано з пропорційними виборами.
А за кредитами треба відповідати. Сєня-фронтовик мав би це знати.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua