МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Суд визнав недійсною ліцензію британської Cadogan Petroleum

03/04/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Вищий адміністративний суд залишив у чинності постанову Господарського суду Полтавської області від 17 червня, якою визнавалася недійсною ліцензія компанії Cadogan Petroleum Plc (Великобританія) на вивчення й розробку Пирківського газового родовища (Полтавська область). Як сказано в повідомленні Cadogan, Вищий адмінсуд скасував рішення Харківського адміністративного апеляційного суду від 29 вересня 2008 року, який у свою чергу скасував постанову Господарського суду Полтавської області від 17 червня. Cadogan зазначає, що письмове рішення суду компанія ще не отримала.

Також повідомляється, що компанія продовжує на законних підставах розробляти Пирківське газоносне родовище як законний власник ліцензії. "Міністерство охорони навколишнього середовища й Генеральна прокуратура повністю підтримують позицію Cadogan у судовому процесі, компанія продовжує вивчати ситуацію спільно зі своїми юридичними консультантами", - сказано в повідомленні.

Cadogan повідомляє, що право компанії на володіння ліцензіями не ставиться під сумнів через судові розгляди Національною акціонерною компанією "Надра України" і її дочірнім підприємством "Полтаванафтогазгеологія".

21 липня "Надра України" поширила прес-реліз, у якому повідомила, що Госпсуд Полтавської області визнав недійсними ліцензії компаній "Астрогаз" і "Астроінвест Енерджі", засновником яких є Cadogan, на вивчення й розробку Пирківського й Загорянського родовищ. Судові розгляди з цього приводу тривають досі.

Джерело: ukranews.com.ua

Відповіді

  • 2009.03.04 | petro

    Як ще довго чужинці-грабіжники руйнуватимуть Україну?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua