МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ВО "Свобода" захистить право на волевиявлення на Тернопіллі

03/05/2009 | Майдан-ІНФОРМ
«04» березня 2009 року
ПРЕС-РЕЛІЗ

Олег Тягнибок: «Свобода» захистить право українців на волевиявлення і дасть гідну відсіч прокремлівській політиці БЮТ та партії Регіонів»
4 березня о 15-30 в УНІАН (вул. Хрещатик, 4, конференц-зал) з трансляцією на 5 каналі відбулася прес-конференція лідера Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Олега Тягнибока на тему: «БЮТ і Партія Регіонів поклали під ноги Путіну голоси тернополян і голову Огризка».

Олег Тягнибок озвучив заяву Політвиконкому ВО «Свобода» та сказав наступне:

«Спільне голосування Блоку Юлії Тимошенко та Партії Регіонів за відставку Міністра закордонних справ Володимира Огризка та скасування виборів у Тернопільській області свідчить про продовження реалізації сценарію 2 вересня 2008 р. – сценарію на знищення України. Події у Верховній Раді 3 березня 2009 р. яскраво засвідчили діяльність у парламенті промосковських сил у складі Блоку Юлії Тимошенко та Партії Регіонів.
Позбавлення тернополян права голосу є порушенням Конституції України, обмеженням громадських прав і свобод громадян України та узурпацією влади антиукраїнськими силами.
Відставка Міністра закордонних справ В. Огризка та скасування виборів у Тернопільській області – це взаємопов’язані ланки кремлівського сценарію із дестабілізації ситуації в Україні з метою повернення нашої держави до московської імперії.
Панічне скасування виборів за тиждень до їх проведення вказує на страх Блоку Юлії Тимошенко отримати оцінку своєї 3-річної діяльності в регіоні. На цих виборах Всеукраїнське об’єднання «Свобода» за всіма соціологічними даними мало б отримати перемогу, що розвінчало б, нав’язаний олігархічними «мегаблоками», міф про «непрохідність» українських націоналістів до влади. Підтримка тернополянами національної політичної сили продемонструвала б тенденцію до зміни симпатій виборців у цілій Україні, неминучого сходження з політичної арени олігархічних «мегаблоків» і прихід до влади ідеологічних сил. Але найбільше вони боялися, що до влади прийдуть націоналісти і покажуть приклад чесної влади і ефективного господарювання.
Всеукраїнське об’єднання «Свобода» закликає Президента України оголосити про розпуск Верховної Ради України».
Також лідер Свободи запевнив, що «Свобода» захистить право українців на волевиявлення і дасть гідну відсіч прокремлівській політиці БЮТу, Партії регіонів та інших промосковських сил.
4 березня 2009 року ВО «Свобода» подала до суду на постанову Верховної Ради України «Про визнання такою, що втратила чинність Постанови Верховної Ради України «Про призначення позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради».
Лідер ВО Свобода зазначив, що політика БЮТу зазнала цілковитої поразки на Тернопільщині. Соціологічні дослідження засвідчили, якби вибори відбулись найближчої неділі ВО «Свобода» отримала б переконливу перемогу, що дозволило б націоналістам одноосібно створити більшість у Тернопільській обласній раді.
Серед тернополян, які визначилися з вибором до Тернопільської облради і прийдуть голосувати підтримка «Свободи» складає 32,9%, а підтримка БЮТу лише 18,6%. Водночас, соціологи засвідчують тенденцію зростання рейтингу Всеукраїнського об’єднання «Свобода» та стрімке падіння рейтингу БЮТу на Тернопіллі (з грудня 2008 р. підтримка БЮТу зменшилася на третину, а з часу виборів 2006 р. – більше ніж удвічі).
Довідка: 15 березня 2009 року в Україні відбудуться позачергові вибори у 84 адміністративних одиницях: містах, селищах, селах. 3 березня 2009 року ВРУ голосами фракцій Партії регіонів та БЮТ скасувала вибори до Тернопільської обласної ради, мотивуючи це рішення складною фінансово-економічною ситуацією в країні та тим, що тернопільські вибори стануть дестабілізуючим чинником суспільно-політичного життя області та матимуть додаткові негативні наслідки для господарюючих суб’єктів регіону.

Прес-служба
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
8-067-441-46-01


sean

Відповіді

 • 2009.03.05 | Ukrpatriot(patriot)

  Якщо Свобода захистить, то чому згорнула виборчу кампанію

  Невже просто не вірить у захист.
  > Олег Тягнибок: «Свобода» захистить право українців на волевиявлення >і дасть гідну відсіч прокремлівській політиці БЮТ та партії Регіонів»

  Може хто знає. Вони дійсно непогано йшли, були активними, а тут взяли і згорнули діяльність щодо виборів. Чи просто не вірять, а судовий позов так, піар?

  > Панічне скасування виборів за тиждень до їх проведення вказує на страх Блоку Юлії Тимошенко отримати оцінку своєї 3-річної діяльності в регіоні.

  З цим можна погодитись.

  >На цих виборах Всеукраїнське об’єднання «Свобода» за всіма соціологічними даними мало б отримати перемогу, що розвінчало б, нав’язаний олігархічними «мегаблоками», міф про «непрохідність» українських націоналістів до влади.

  Також можна погодитись

  >Підтримка тернополянами національної політичної сили продемонструвала б тенденцію до зміни симпатій виборців у цілій Україні, неминучого сходження з політичної арени олігархічних «мегаблоків» і прихід до влади ідеологічних сил. Але найбільше вони боялися, що до влади прийдуть націоналісти і покажуть приклад чесної влади і ефективного господарювання.

  Ось тут сумніви, щодо команди, в якій опинився і Леонов з Криму і Кайда з Львівщини. Схоже у Свободи кадровий голод, але все одно це краще ніж місцевий БЮТ.

  > Всеукраїнське об’єднання «Свобода» закликає Президента України оголосити про розпуск Верховної Ради України».

  :) Але Президенту це зараз невигідно. Краще восени, коли в Юлі зневірятться навіть найбільш стійкі прихильники.

  > Також лідер Свободи запевнив, що «Свобода» захистить право українців на волевиявлення і дасть гідну відсіч прокремлівській політиці БЮТу, Партії регіонів та інших промосковських сил.

  Слова, слова, які чули не раз. Відсіч очевидно проявиться у черговій ході або мітингу. Хіба виграють суд. Хоча, з огляду на згротання кампанії вони в це не вірять.

  > Лідер ВО Свобода зазначив, що політика БЮТу зазнала цілковитої поразки на Тернопільщині. Соціологічні дослідження засвідчили, якби вибори відбулись найближчої неділі ВО «Свобода» отримала б переконливу перемогу, що дозволило б націоналістам одноосібно створити більшість у Тернопільській обласній раді.

  Про одноосібність пан Тягнибок загнув. Для цього потрібно було набрати 50 %, та при всій повазі "Свобода" цього не стягувала. Інше питання, до чого призводить "одноосібність". БЮТ у минулому скликанні облради вже "одноосібно" керував і всюди понаставляв на всі керівні посади своїх невігласів, від яких плюються навіть прихильники БЮТу, бо на керівних посадах доволі часто просто люди нездатні до управління і без відповідної кваліфікації.

  > Серед тернополян, які визначилися з вибором до Тернопільської облради і прийдуть голосувати підтримка «Свободи» складає 32,9%, а підтримка БЮТу лише 18,6%. Водночас, соціологи засвідчують тенденцію зростання рейтингу Всеукраїнського об’єднання «Свобода» та стрімке падіння рейтингу БЮТу на Тернопіллі (з грудня 2008 р. підтримка БЮТу зменшилася на третину, а з часу виборів 2006 р. – більше ніж удвічі).

  http://maidanua.org/static/news/2009/1236183552.html
  А тут щодо соціології, з чим можна погодитись. Свобода дійсно взяла б багато місць, але не настільки, як давав "Рейтинг". Рейтинг зрештою помиляється доволі часто.

  Незрозуміло мені одне, чому пан Тягнибок у Козині мало не впав в істерику і всю потугу своєї харизми спрямував на боротьбу з блоком УНП, який за даними "його" соціології претендував лише на 3 %. Чи то нерви здали, чи то головному мітинговому "патріоту" важко боротися з "прокремлівським" і "промосковським" БЮТом. Чому говорю, що незрозуміло, та тому, що навіть на ефірі 3 березня на Радіо Ера лідер УНП Костенко висловився на підтримку "Свободи" і назвав її партнерами. Це попри те, що Тягнибок за тиждень до того поливав брудом усіх. Напевно праві не можуть єднатися, поки там є люди-фюрери... А так хотілося, щоб дійсно націоналісти хоча б раз змогли перемогти. Для цього їм потрібно бути незалежними. Чого на жаль нема.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.05 | Via

   Свобода виборчу кампанію не згортала, вона триває

   Не меліть дурниць.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.05 | Мартинюк

    Приємно що в Україні побільшало активних прихильників демократії

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.05 | 321

     Бог та Україна понад Усе! Свободу не спинити!

     Геть газпромівську удавку з шиї України!

     Тягнибок - Президент!

     Слава Україні!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.03.05 | Sean

      назагал так, але тре уточнити

      321 пише:
      > Геть газпромівську удавку з шиї України!
      >
      > Тягнибок - Президент!
      Що таке "Тягнибок мінус Президент"?


      > Слава Україні!
      Героям слава!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.03.05 | 321

       Re: назагал так, але тре уточнити

       Sean пише:
       > 321 пише:
       > > Геть газпромівську удавку з шиї України!
       > >
       > > Тягнибок - Президент!
       > Що таке "Тягнибок мінус Президент"?
       >
       >
       > > Слава Україні!
       > Героям слава!

       Олег Тягнибок є наступним Президентом України!

       Свободу не спинити!

       Слава Україні!
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.03.05 | Sean

        Re: назагал так, але тре уточнити

        321 пише:
        > Олег Тягнибок є наступним Президентом України!
        Серйозно? І Ви готові поговорити про це наступного дня після виборів?

        > Свободу не спинити!
        100%

        > Слава Україні!
        Героям слава!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.03.05 | OlalaZhm

         Шоне, ну молоді інколи бувають трохи занадто пафосні

         хоч суті це й не міняє. Я не така впевнена, але хотілося б :)
         Слава Україні!
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.03.05 | Sean

          Ок, ок

         • 2009.03.07 | Михайло Свистович

          Re: Шоне, ну молоді інколи бувають трохи занадто пафосні

          Вони ще й цинічно-брехливі бувають, як цей цифровий. І звідки Ви взяли, що він - молодий? Я от сумніваюсь у цьому.

          OlalaZhm пише:
          > хоч суті це й не міняє. Я не така впевнена, але хотілося б :)

          А мені б не дуже. Занадто багато питань. І не щодо жидів та хвошизму.
       • 2009.03.05 | Ukrpatriot(patriot)

        От коли буде, тоді будемо говорити

        > Олег Тягнибок є наступним Президентом України!
        >
        Бо до того.... Поки що він більше нагадує Юлю, тільки та соціальна популістка, а Тягнибок - патріотичний.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.03.07 | Михайло Свистович

         Не буде, бо він і не прагне цього

         Його влаштовує потрапляння у нардепуки
     • 2009.03.05 | Ukrpatriot(patriot)

      Тягнибок і Свобода загалом хороші хлопці

      Але на президента він не тягне. Чим запам'яталася Свобода крім мітингів, які привертають увагу до проблем нагальних. Скажу, що нічим. До позитиву можу віднести хіба акції пов'язані з розповсюдженням книжки, але для Президента цього мало.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.03.05 | Арій.

       Скажімо так - він тягне на Президента більш

       ніж хто-небудь з ймовірних кандидатів, що наберуть більш , як 0,1%.
       А ідеальних Президентів, звісно, не буває. Хіба що я)))
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.03.05 | Ukrpatriot(patriot)

        Сумніваюсь

        Окрім патріотичного популізму, Олег Тягнибок нічого путнього не запропонував. Загальна риторика, яка присутня у всіх. А ще є ідеї відверто нерозумні, як от ядерний статус для України.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.03.05 | Арій.

         У Вас - загальні слова. Я так і не зрозумів

         нічого. Якщо не знаєте про Тягнибока - то хоч почитайте його сайт чи блог. Там - не загальні слова і не загальна риторика. Але ж Ви не назвали кращу кандидатуру. Я так розумію, що Ви її не маєте.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.03.06 | Ukrpatriot(patriot)

          Тому і говорю, що регулярно читаю

          Арій. пише:
          > нічого. Якщо не знаєте про Тягнибока - то хоч почитайте його сайт чи блог. Там - не загальні слова і не загальна риторика. Але ж Ви не назвали кращу кандидатуру. Я так розумію, що Ви її не маєте.

          Знаю, і навіть особисто з ним колись знайомився, але шанси стати Президентом у нього за збереження команди тієї що є і поглядів особливо щодо етнічного українства мінімальні. До президентських виборів ще далеко і кандидатури ще можуть з"явитися. А в Тягнибока крім популізму і наїздів на колег по правому флагу нічого немає.
       • 2009.03.07 | Михайло Свистович

        Re: Скажімо так - він тягне на Президента більш

        Арій. пише:
        > ніж хто-небудь з ймовірних кандидатів, що наберуть більш , як 0,1%

        не більше
      • 2009.03.07 | Михайло Свистович

       Свобода - так, Тягнибок - не факт. Є багато питань.

   • 2009.03.05 | Ukrpatriot(patriot)

    Свобода виборчу кампанію таки згорнула.

    І про це говорять навіть ті, хто на цю кампанію працював.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.05 | Via

     Не згорнула - я вчора особисто говорила з Тягнибоком

     Цитую дослівно"Рекламна кампанія триває, всі бігборди висять до 13 березня вечора - до моменту припинення агітації за законом про вибори".
     Все доладу, не панікуйте - є висока вірогідність того, що перевибои відбубуться таки 15 березня :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.03.05 | Ukrpatriot(patriot)

      Зрозуміло, що висять, бо проплачені

      Via пише:
      > Цитую дослівно"Рекламна кампанія триває, всі бігборди висять до 13 березня вечора - до моменту припинення агітації за законом про вибори".
      > Все доладу, не панікуйте - є висока вірогідність того, що перевибои відбубуться таки 15 березня :)

      Дай Бог, щоб відбулися, але щось сумніваюся. Щодо рекламної кампанії, то вона тепер переорієнтована на інше "У нас вкрали перемогу!". Тобто мобільні групи таки згортають свою діяльність.
     • 2009.03.05 | Ukrpatriot(patriot)

      До, речі, якщо у Вас є доступ до Тягнибока

      Цікавить питання.

      Чому пан Олег в Козовій мало не всю зустріч присвятив боротьбі з УНП?

      Чи то Свобода вже не може боротися з БЮТом?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.03.05 | Via

       8 березня Тягнибок буде у Тернополі - спитайте

       Акція щодо незаконного скасування перевиборів у Тернополі відбудеться 8 березня о 14-й годині на Театральній площі в місті Тернополі, там буде присутній Тягнибок. Якщо ви мешкаєте там - спитайте самі.

       Доступ маю, але турбувати його без нагальної потреби не вважаю доцільним. Що то була за зустріч і що там не так у Козовій - поясніть докладніше, це питання настільки вирішальне, що конче потрібно зараз турбувати Тягнибока, по вуха замотаного питанням про перевибори на Тернопіллі?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.03.05 | Ukrpatriot(patriot)

        Про зустрічі у Козовій

        Це була зустріч з виборцями. Загалом полум'яний революційний виступ. А потім пан Тягнибок договорився до того, що сказав, що УНП це взагалі не права партія, і взагалі у нього ніяких домовленостей про співпрацю в облраді не було. Сказав очевидно неправду, бо сумніваюся, що Костенко б про це говорив на презентації блоку УНП 13 лютого, якщо б перед тим не розмовляв з Тягнибоком. Це при тому, що жоден з представників УНП про Свободу нічого поганого за час кампанії не сказав. Припускаю, що просто у головного свободівця з'явилися "страхи" перед іншими правими, от він і кинувся бити своїх, щоб чужі боялися :) На мітингу взагалі важко щось запитати, але спробую. А питання насправді важливе, бо дійсно хотілося б, щоб праві нарешті перестали гризтися між собою.
     • 2009.03.07 | Михайло Свистович

      Re: Не згорнула - я вчора особисто говорила з Тягнибоком

      Via пише:
      > Цитую дослівно"Рекламна кампанія триває, всі бігборди висять до 13 березня вечора - до моменту припинення агітації за законом про вибори".

      Рекламна кампанія - це не виборча активність. А бігборди висітимуть і тк, бо вже оплачено.
 • 2009.03.05 | Via

  Відеозапис цієї прес-конференції тут: (л)

  http://www.intv-inter.net/tv/programm/?id=7835281&act=tvp&channel=3
 • 2009.03.05 | bazillio

  Re: ВО "Свобода" захистить право на волевиявлення на Тернопіллі

  Правильно с БЮТ надо бороться их же методами! раз они не понимают что вершить в стране беспредел незя! )))


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua