МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Шапіто подешевшало

03/05/2009 | 321
Через фінансову кризу розцінки на послуги професійних мітингуючих в столиці різко впали.

Якщо раніше годину такої роботи оцінювали в середньому в 30 грн., то зараз ця сума зменшилася в два рази.

«Якщо раніше з годину нам видавали в середньому 30 гривень, то зараз 10-15, щонайбільше - 20 гривень. Що поробиш? Криза», - скаржиться студент КПІ Андрій, який мітингує вже два роки, і брав участь в акціях практично всіх політичних сил. Він також підкреслив, що за останній мітинг під мерією страйкуючим платили по 15 грн. на годину.

Відомий організатор протестів Дмитро Корчинський стверджує: ринок протестів в столиці обвалився разом з будівельним і рекламним. На його думку, це трапилося з двох причин: по-перше, з’явилася чимала кількість людей, які готові безоплатно протестувати. А по-друге, збільшилося безробіття. Українці вже не перебирають «харчами» і готові трудитися навіть за мізерні гроші.

Як стверджує один з організаторів мітингів Ярослав, наприклад, акція під київською мерією обійдеться її організаторам в 30 тис. грн. Пояснює він це тим, що площа перед міськадміністрацією невелика, а тому для протесту цілком достатньо 300 чоловік.

Але в міськадміністрації запевняють, що ніколи підставних людей на мітинги не шукали. Як заявив начальник ГУ внутрішньої політики КМДА Віктор Гончарук, на всі заходи люди приходять з власної волі і ніяких рознарядок ніхто не дає.

Відповіді

 • 2009.03.05 | GreyWraith

  + До чорного списку

  321 пише:
  >Як заявив начальник ГУ внутрішньої політики КМДА Віктор Гончарук,
  Ця нечисть не дає людям нормально жити і нагле бреше. До чорного списку.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua