МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Черновецький остаточно пустився берега

03/05/2009 | Майдан-ІНФОРМ

Мер Києва Леонід Черновецький заперечує свою причетність до підвищення тарифів у Києві.

Про це сказано в офіційній заяві мера, розміщеній в газеті «Метро».

«Я, Леонід Черновецький, мер Києва, категорично заявляю, що ніколи не був ініціаторам програм, які грабують киян. За три роки жоден тариф для людей, що ледве зводять кінці з кінцями, не був піднятий… Будь-які чутки про те, що я є ініціатором введення яких-небудь додаткових податків і зборів у Києві, будуть мною нещадно припинятися», — сказано в тексті заяви.

Черновецький закликав киян не вірити друкованим виданням й інформаційним джерелам, які пишуть, що він має який-небудь стосунок до введення додаткових зборів або податків.

«Всі ці чутки розпускають політики, яких дратує моя незалежність і взаєморозуміння між киянами й столичною владою і які намагаються в такий спосіб підняти свій політичний рейтинг», — зазначив мер.

Черновецький упевнений, що Київ порається з негативними явищами, викликаними економічною кризою в країні.

4 березня президент Віктор Ющенко провів нараду з керівництвом Київської адміністрації й районних держадміністрацій Києва.

5 березня в. о. міського голови Анатолій Голубченко підписав розпорядження, якими були скасовані підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення і юридичних осіб.

Як відомо, раніше Черновецький ініціював введення плати за в'їзд у Київ і на міські кладовища, ввів нові тарифи на компослуги для населення і юридичних осіб, а також тарифи на ритуальні послуги, плату за неодружених і супутникові антени. Крім того, київська адміністрація хотіла ввести плату за медичні послуги, за відвідування школярами спортивних секцій тощо.

УП

Відповіді

 • 2009.03.05 | GreyWraith

  Я не дивно, у цій фразі воно навіть не бреше

  Майдан-ІНФОРМ пише:


  За три роки жоден тариф для людей, що ледве зводять кінці з кінцями, не був піднятий…

  То просто така стратегія: претворити киян із економічно і політично незалежних громадян, що здатні самостійно заробити собі і на хліб, і на масло, на злиденне зазомбоване бидло, що живе від подачки до подачки ... і молиться на того, хто ці подачки роздає. До того ж бидло зсучене: саме для цього Черновецький закликає сусідів доносити один на одного за, наприклад, якесь нелегальне здавання житла в найм.

  І для цього спеціально наголошується, що лише ті, хто ледве зводять кінці із кінцями - справжні праведні кияни, а якщо хоч трохи підняв голову із канави із нечистотами, то тебе буде лупитися по тій голові обухом тарифів і цін. Може, зрозуміє натяк і втече зі своєю гордістю і незалежністю подалі...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua