МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Парламент звелів терміново врятувати від кризи заклади культури

03/06/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Верховна Рада України затвердила невідкладні заходи з підтримки закладів культури в період економічної кризи.

Як передає кореспондент УНІАН, за ухвалення відповідної постанови проголосували 386 народних депутатів із 437, зареєстрованих в сесійній залі.

Згідно з постановою, центральним та місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування доручено в установленому порядку вжити невідкладних заходів для збереження існуючої мережі закладів культури: театрів, філармоній, клубних закладів, музеїв, бібліотек, архівів, художніх галерей (виставок), позашкільних закладів естетичного виховання і дозвілля дітей та юнацтва, кінотеатрів, організацій, що об’єднують професійні та аматорські колективи за різними напрямами всіх вікових груп тощо.

Крім того, парламент доручив не допускати виселення закладів культури з приміщень державної та комунальної власності, в яких вони працюють на умовах оренди, сприяти продовженню строків оренди, встановленню для них пільгової орендної плати; не скорочувати видатки на фінансування закладів культури, які повністю та/або частково утримуються за рахунок місцевих і державного бюджетів; сприяти залученню коштів благодійних організацій, меценатів та спонсорів до забезпечення в необхідних обсягах фінансування закладів культури.

Джерело: УНІАН.

Від Майдан-ІНФОРМу: З документом можна ознайомитися тут http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_2?id=&pf3516=4058&skl=7 Ініціатором законопроекту є народний депутат Володимир Яворівський. Якщо ви почитаєте пояснювальну записку до законопроекту, то дізнаєтеся, що заклади культури у нинішній кризовий період особливо гостро потребують підтримки та захисту держави. І зовсім нічого не говориться про те, скільки знищено вже закладів культури до приходу кризи і що треба з ними робити. Панове депутати, ви збираєтеся повертати до державної власності заклади культури, які були захоплені до приходу економічної кризи?

Відповіді

 • 2009.03.06 | kotygoroshko

  я знаю

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > І зовсім нічого не говориться про те, скільки знищено вже закладів культури до приходу кризи і що треба з ними робити.


  вони перетворилися на магазини і офіси

  маю фотографії і інформацію по території 2/3 України  в Криму більшість закладів культури перетворилась на бетонні коробки з чорними вікнами
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.06 | Тарас Токар

   Re: я знаю

   kotygoroshko пише:
   > Майдан-ІНФОРМ пише:
   > > І зовсім нічого не говориться про те, скільки знищено вже закладів культури до приходу кризи і що треба з ними робити.
   >
   >
   > вони перетворилися на магазини і офіси
   >
   > маю фотографії і інформацію по території 2/3 України
   >
   >
   >
   > в Криму більшість закладів культури перетворилась на бетонні коробки з чорними вікнами
   а Яворівський піариться, сцуко


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua