МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЮТ буде виховувати Наливайченка у Верховній Раді

03/06/2009 | Майдан-ІНФОРМ
ФРАКЦІЯ «БЛОК ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО» У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ
Прес-служба
______________________________________________________

Верховна Рада прийняла Постанову Андрія Кожемякіна

Сьогодні Верховна Рада України прийняла Постанову «Про деякі питання організації діяльності Служби безпеки України». Автором Постанови є Перший заступник Голови Фракції «Блок Юлії Тимошенко» у Верховній Раді України Андрія Кожемякіна.

Як зазначив Андрій Кожмякін: «Останнім часом СБУ виконувала не властиві для неї функції, внаслідок чого професійний рівень кадрового складу значно погіршився. Тому, головним завданням новопризначеного Голови СБУ є ретельний перегляд кадрової політики Служби безпеки України».

У прийнятій постанові, зокрема зазначено, що на пленарному засіданні 17 цього року березня повинен відбутися звіт голови СБУ "про стан функціонування та кадрове забезпечення СБУ і управління майном, що забезпечує її діяльність".

На переконання Андрія Кожемякіна: «За умови чіткого виконання усіх положень Постанови, неухильного дотримання законів, а також врахування усіх допущених помилок В.Наливайченком за період, коли він виконував обов’язки Голови СБУ є всі передумови для того, щоб СБУ повернулась до чіткого виконання тих функцій, які передбачені Конституцією та законодавством України. Ми переконані, що практика використання СБУ з метою захисту чиїхось приватних інтересів назавжди відійшла у минуле».

6 березня 2009 р.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua