МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Харківській облраді створено групу "За Україну" (/)

03/07/2009 | Sean
06.03.2009 11:23

6 березня у Харківській обласній раді створено депутатську групу „За Україну!”, до складу якої увійшли 11 депутатів від фракції „Наша Україна” та один депутат від фракції „Відродження”. Координатором депутатського об’єднання став Арсен Аваков.


Депутатська група створена для того, щоб діяти не як представники фракцій чи партій, а виключно як представники народу, який довірив їм відстоювати українські інтереси.

Група є відкритою для приєднання депутатів, які поділяють її мету та принципи.


Як відомо, 23 грудня депутатську групу «За Україну!» у складі 18 народних депутатів було створено у Верховній Раді України. Головою депутатської групи обрано В’ячеслава Кириленка.Також депутатську групу «За Україну!» створено в Тернопільській облраді


Нагадаємо, 21 лютого в Києві відбулися установчі збори Громадського руху «За Україну!». У заході взяли участь більше 200 учасників, серед яких – народні депутати України, депутати обласних, районних та міських рад, голови обласних адміністрацій, місцевих рад , представники громадськості та діячі культури. Установчі збори одноголосно обрали Головою Громадського руху «За Україну!» народного депутата України, лідера депутатської групи «За Україну!» В’ячеслава Кириленка та затвердили Маніфест Громадського руху «За Україну!».

http://zaua.org/news/127

Відповіді

  • 2009.03.07 | 123

    Це треба так розуміти що Аваков з Кириленком?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua