МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Я-ич ухиляється від свідчень у справі про отруєння Ющенка (/)

03/08/2009 | Sean
Лідер Партії регіонів Віктор Янукович ухиляється від дачі свідчень у справі про отруєння президента Віктора Ющенка.

Про це розповів член слідчої групи Генпрокуратури по розслідуванню отруєння Ющенка, прокурор-криміналіст Олексій Донський в інтерв'ю виданню "Тема".

Він нагадав, що від дачі свідчень відмовляється депутат від НУНС Давид Жванія.

"У світлі фактів, установлених слідством, а також добутих у справі доказів, є всі підстави стверджувати про більш ніж серйозні мотиви у Жванії ухилятися від слідства в справі про отруєння Ющенка. Що він і робить!" – сказав Донський.

"Тим часом, у Жванії з'явився однодумець: рідкісну старанність і послідовність в ігноруванні закону виявляє народний депутат Микола Мартиненко, який, незважаючи на кількаразові виклики, не з'явився в прокуратуру взагалі жодного разу", - підкреслив прокурор.

"Нічим не відрізняються від двох цих депутатів відомий комуніст Олександр Ткаченко, а також лідер Партії Регіонів Віктор Янукович. Не зважаючи на різну партприналежність, в одному вони знайшли "консенсус": обоє одностайно ігнорують закон, тривалий час ухиляються від явки для дачі свідчень", - зазначив він.

Донський також розповів, що "слідством точно встановлено, що у Жванії немає і ніколи не було українського громадянства".

"Тобто, він не проходив передбачену законом процедуру вступу в українське громадянство, а лише, будучи громадянином Грузії, на підставі надання в компетентні органи свідомо підробленого радянського паспорта, був незаконно документований паспортом громадянина України", - зазначив він.

Відповіді

 • 2009.03.08 | Koala

  Так якого біса ГП ще не запитала у ВР про позбавлення його

  цнотливостінедоторканості?
 • 2009.03.08 | 2

  Так вот почему следствие столь затянулось.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.08 | Graymur

   Re: Так вот почему следствие столь затянулось.

   Конечно, из-за Януковича, он, небось, у Сацюка на даче свечки держал.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua