МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Спійманого Зварича доправили до Києва

03/10/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Затриманого вчора колишнього суддю Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря ЗВАРИЧА сьогодні вранці було доставлено до Києва.

Як повідомили УНІАН у прес-центрі СБУ, він буде утримуватися в одному з ізоляторів тимчасового тримання.

Також у прес-центрі зауважили, що Служба безпеки України дякує за сприяння і співпрацю у розслідуванні справи стосовно І.ЗВАРИЧА Генеральній прокуратурі.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Генпрокуратури України, І.ЗВАРИЧ під конвоєм прибув до м. Києва, де з ним виконуються необхідні слідчі дії, після закінчення яких його буде доставлений до суду для розгляду подання відомства про обрання йому запобіжного заходу – взяття під варту.

http://www.unian.net/ukr/news/news-304876.html

sean

Розслідування кримінальної справи триває.

Відповіді

 • 2009.03.10 | kotygoroshko

  це добре

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Як повідомили УНІАН у прес-службі Генпрокуратури України, І.ЗВАРИЧ під конвоєм прибув до м. Києва, де з ним виконуються необхідні слідчі дії, після закінчення яких його буде доставлений до суду для розгляду подання відомства про обрання йому запобіжного заходу – взяття під варту.


  наступне слово за снайперами!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.10 | raw_stick

   Точно, там ще від Курочкіна точка пристріляна

 • 2009.03.10 | Спостерегач

  Re: Спійманого Зварича доправили до Києва

  Вот сейчас он и уточнит некоторые туманные намеки в своем откровенном интервью... Нашли козла отпущения, да у нас каждого первого судью, при желании, можно на ТАКОМ поймать.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua