МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Підозра і ненависть в політ-серіалі "Юля в країні демонів"

03/10/2009 | Мартинюк
Головний міф цього серіалу полягає в тому в тому що влада, нібито свариться між собою. Але це неправда - насправді є перманентна війна Тимошенко проти Ющенка, загострення якої у 90% випадків починаються за ініціативи Тимошенко і її людей.

Ділить країну не Ющенко, а Тимошенко.

Саме її заслугою є те, що навіть на 5-рік після Помаранчевої революції країна є розділеною на синьо-білих і "кольорових". Реально дуже тісно і без жодних докорів сумління співпрацюючи з донецькими, фактично інтегрувавши у БЮТ політичну силу СДПУ(о), Тимошенко доклала багато старань аби образ ворога (донецького і помаранчевого) не вивітрився з голів виборців. Гадаю це найголовніше завдання, яке вона виконувала і виконує зараз у помаранчевому і (на жаль вже колишньому ) демократичному таборі.
Фактично підтримуючи політичний союз з ПР на рівні демонтажу центральної влади, Юля ніколи не допускала до якихось компромісів ( ні сама і не давала це зробити іншим) націлених на співпрацю економічну, адміністративну , соціальну - саме те що цікавить більшість українців. А політика для них це лише засіб для реалізації попередніх завдань.
У Тимошенко все ж навпаки - вміло перетягнувши на себе імідж "лідера Помаранчевої революції" вона претендує на роль головного розпорядника стосовно політичних результатів помаранчевої революції. Хоча роль її в помаранчевій революції – суто телевізійно-трибунна – у всіх областях, які у 2004 році де виборчі штаби Ющенка були передані ( за її вимогою) під керівництво Тимошенко і її політсили результати голосувань виявилися помітно гіршими аніж показували прогнози соцопитувань напередодні зміни керівництва штабів. Люди які працювали в цих штабах свідчать чітко і однозначно – „батьківщинівські” Юлині керівники „здавали” ці регіони людям Януковича. За гроші .Звісно це не стосується простих ентузіастів та активістів.
Активність Юлі натомість зводилася до маячіння на трибуні Майдану та створенні інформприводів для демонстрації самої себе в телевізорі. Ну звісно так аби обов’язково на фоні майбутнього президента Ющенка. Тому в масовій свідомості вона почала асоціюватися з якоюсь такою собі „політичною дружиною” Президента Ющенка. Ну а далі вже справа політехнологів і парників, які барвичто "розкрутили" цю тему за нескладними канонами багатосерійних латиноамериканських мильних опер.
І ось тепер приватизованими політичними результатами Помреву Тимошенко вже користається як мавпа гранатою - найважливішим для неї є , за будь яку ціну, підтримувати стану ворожнечі і взаємної підозріливості у суспільстві - будь де, де це тільки можливе, а ворогом ( "Тимошенко і народу") оголошується кожен хто наважується їй опонувати. А якщо простіше - то Тимошенко по шахрайськи присвоїла собі оті результати Помаранчевої революції та право виступти від імені цієї революції та її учасників.
Навіть у часто повторюваній і "модній" тепер фразі: "за що ми стояли на майдані", проглядє юлине персональне і жлобське - "а де ж моя ЄЕСУ?


Дії ж Ющенка цілком протилежні - він всіляко намагається склеїти докупи те що руйнує і розриває Тимошенко. Якби Ющенко дослуховувався до злісного шипіння ”ніззя!” ( політ технологія СДПУ(о) – нам можна а вам зась, бо ви „хороший”) і нічого не робив катастрофічні результати на манір грузинського літа 2008 вже би не забарилися.

Відповіді

 • 2009.03.10 | Pavlo Z.

  Чуму на 'бидві ваші хати!

  Задовбали мантрами, чий пан кращий. "Обоє рябоє".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.10 | Taras-ods

   Свою ненароком неспалить.

   Pavlo Z. пише:
   > Задовбали мантрами, чий пан кращий. "Обоє рябоє".

   Ющ робе кроки по розподілу країни на ворожнечі табори? Чи Ющ опановує фінансові потоки? А може це Ющ купив газ по 450 долларів та ховає контракти?   Чи може Ющ утримував людей на новий рік у 2004 році шантажуючи Тимошенко?
   Може БЮТ похвалиться результатами виборів 2004 де вони головували?
   Чи СДПУ(о) перейшло у патію до Юща та особисте ліжко?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.10 | Pavlo Z.

    Якщо спалять - то вони, Ю + Т, причому в чотири руки.

    Taras-ods пише:
    > Pavlo Z. пише:
    > > Задовбали мантрами, чий пан кращий. "Обоє рябоє".
    >
    > Ющ робе кроки по розподілу країни на ворожнечі табори?
    І він також.
    > Чи Ющ опановує фінансові потоки?
    І він також.
    > А може це Ющ купив газ по 450 долларів та ховає контракти?
    Ні, але міг би зробити інший контракт ДО ТОГО.
    >
    >
    > Чи може Ющ утримував людей на новий рік у 2004 році шантажуючи Тимошенко?
    Не пойняв.
    > Може БЮТ похвалиться результатами виборів 2004 де вони головували?
    Згоден.
    > Чи СДПУ(о) перейшло у патію до Юща та особисте ліжко?
    А як з ПР?
  • 2009.03.11 | Мартинюк

   За що б можна було лаяти Ющенка, якби не було Тимошенко?

   Тимошенко лише як привід полаяти Ющенка - вона головний розпорядник грошей у державі під час керування помаранчевої коаліції і, згідно законодавства, вона є головним джерелом урядових рішеннь, які стосуються щоденного життя українців.
   Недовгий час перебування Єханурова на чолі КМ лише підкреслює безалаберність Тимошенко.
   Спроби поставити на одну дошку Ющенка і Тимошенко є класичним "рівномірними" розмазуванням гівна, основну "масу" якого насправді випродуковано Тимошенко та її бізнесово-рейдерським і пропагандистсько-манпулятивним оточенням. Тобто фактичним відгрібанням Тимошенко з під завалу її ж власного "суспільно-економічного" продукту.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.16 | Pavlo Z.

    За 10 кроків на місці, за бандитів у тюрмах, за будинок

    у Маріїнському парку, за виступ в Атлантичній Раді США, за вивчену англійську до кінця 2005, за його дітей, що ходять до школи, де немає української, за два розпорядження в один день з інтервалом в годину про звільнення Геращенко та затвердження на тій самій посаді, за не гідний посади стиль публічного спілкування на "ти", за невміння чи небажання зконцентруватися і зконцентрувати VIPів у "Кризовій кімнаті"....
    Продовжувати облом, можеш доповнити сам:)
 • 2009.03.10 | Змій

  Re: Підозра і ненависть в політ-серіалі "Юля в країні демонів"

  Зараз уряд займається звичайним маніпулюванням цифрами. Спочатку свідомо занижує план надходжень до Пенсійного фонду, а потім красиво рапортує про його перевиконання.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.11 | yes

   Re: Підозра і ненависть в політ-серіалі "Юля в країні демонів"

   Змій пише:
   > Зараз уряд займається звичайним маніпулюванням цифрами. Спочатку свідомо занижує план надходжень до Пенсійного фонду, а потім красиво рапортує про його перевиконання.

   Оце маніпулювання цифрами нагадує сталінську і після нього комуністичну епоху.

   Дуже оптимістичний голос, про дуже хороші досягнення і дуже хороше життя, а хто не повірив - той ворог.

   Наступним стандартом для народу від Тимошенко має стати закон про зменшення акцизу на деякі види горілки та тютюну.
 • 2009.03.10 | Сергій Кабуд

  Вірно але звучит не рішуче. Ціна на газ в Європі- переконливіша

  $150 зa 1000m3
 • 2009.03.10 | Мірко

  Re: Підозра і ненависть в політ-серіалі "Юля в країні демонів"

  Мартинюк пише:
  > Головний міф цього серіалу полягає в тому в тому що влада, нібито свариться між собою. Але це неправда - насправді є перманентна війна Тимошенко проти Ющенка, загострення якої у 90% випадків починаються за ініціативи Тимошенко і її людей.
  >

  Насправді є вічна війна Путіна проти Ющенка. А то що Юля лягла під лисого кацапа не робить її головною фіґурою в бою.

  > Ділить країну не Ющенко, а Тимошенко.
  >

  Тимошенко лише виконувач наказів Кремля.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.10 | Хвізик

   дійсно. надзвичайно важливе зауваження:

   Мірко пише:
   > Насправді є вічна війна Путіна проти Ющенка. А то що Юля лягла під лисого кацапа не робить її головною фіґурою в бою.
   > Тимошенко лише виконувач наказів Кремля.
  • 2009.03.10 | Sakha

   Точно й лаконічно

  • 2009.03.10 | Сергій Кабуд

   Тимошенко лише виконувач наказів Кремля. Точно

  • 2009.03.11 | Мартинюк

   Може і так але від того Юля не стає сумирним ангелом

   А навпаки - наважливішим путінським "командос" у цій війні.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.12 | Мірко

    Re: Може і так але від того Юля не стає сумирним ангелом

    Мартинюк пише:
    > А навпаки - наважливішим путінським "командос" у цій війні.<

    Воєнна тактика ген. Шварцкопфа панове.

    Якщо хочеш врятувати країну від наїздника не веди бої на її території, - це країну-жертву ще більше нищить. Ведеться ці бої на території напасника! Чя гидра має багато голівок. Шукайте звідки її шиї ростуть і от туда меч. Юля одна із тих голівок, але сам мозок де-інде.

    Коли в 1990-му Ірак був зайняв Кувейт і гамериканці збирали свої сили, я прогнозував точно де завдадуть удар, і що ніяк не вдарють по іракських окупаційних військах на території Кувейту. Вдаривши вглиб Іраку, примусили окупаційні сили покинули Кувейт - без бою. Призвище головнокомандувача іракських окупаційних сил сьогодні ніхто не памятає. Забудеться і кукла з косою.

    Отже повторюю. Боротьба ведеться між Ющенком і Путіном. А точніше між українською нацією і московською імперією.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.12 | один_козак

     88%

     Мірко пише:
     > Мартинюк пише:
     > > А навпаки - наважливішим путінським "командос" у цій війні.<
     >
     > Воєнна тактика ген. Шварцкопфа панове.
     >
     > Якщо хочеш врятувати країну від наїздника не веди бої на її території, - це країну-жертву ще більше нищить. Ведеться ці бої на території напасника! Чя гидра має багато голівок. Шукайте звідки її шиї ростуть і от туда меч. Юля одна із тих голівок, але сам мозок де-інде.
     >
     > Коли в 1990-му Ірак був зайняв Кувейт і гамериканці збирали свої сили, я прогнозував точно де завдадуть удар, і що ніяк не вдарють по іракських окупаційних військах на території Кувейту. Вдаривши вглиб Іраку, примусили окупаційні сили покинули Кувейт - без бою. Призвище головнокомандувача іракських окупаційних сил сьогодні ніхто не памятає. Забудеться і кукла з косою.
     >
     > Отже повторюю. Боротьба ведеться між Ющенком і Путіном. А точніше між українською нацією і московською імперією.

     Тут 100%

     > Призвище головнокомандувача іракських окупаційних сил сьогодні ніхто не памятає. Забудеться і кукла з косою.
     Тільки в цій дрібничці не згодний.
    • 2009.03.12 | один_козак

     Мала корекція: Путін воює в особі Юща з Гамерикою

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.03.12 | Мірко

      Того я не певний

      Путін хоче відновити територіяльну цілісність московської імперії aka СССР. Він про це думав коли казав що розпад совку був найбільшою траґедією 20-го століття!
      Повернувши Московії її давну славу, він цілком задоволено повернеться в сім'ю велику нову, - поруч із Америкою. Отже Україну Московія мусить проковтнути щоби знов стала Россією. Це вкорінене у назві як і у ментальності вождів Єдиної і Неділимої.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.03.12 | один_козак

       І це також правда.

       Але Кремль Україну не схильний розглядати як суб'єкта. Для нього немосковська Україна - це американська Україна.
    • 2009.03.12 | Sean

     Десь так

     Мірко пише:
     > Отже повторюю. Боротьба ведеться між Ющенком і Путіном. А точніше між українською нацією і московською імперією.
     Ви праві. Добре це (що саме Ющенком, а радше - в його уособленні) чи ні, але назагал - так.
    • 2009.03.12 | Мартинюк

     Красиво і безглуздо

     Може почекати поки всі пяті колони самі з України виведуться ?
     Чи може Кремль побомбити?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.03.12 | Мірко

      Не зрозуміли

      Мартинюк пише:

      > Чи може Кремль побомбити?<

      Залежить чим.

      Тимошенко лиш головка гидри. Коли обрізиш цю, зявляться декілька нових. Така тактика без перспективи. Так як Московщині вдається воювати з Україною без бомб, тре подумати як і Україні повоювати без конвенційної зброї.
      Хіба не мушу співбесідників за ручку водити.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.03.16 | Мартинюк

       Я так розумію що пропонуєте оригінальні засади окопної війни

       Коли в траншеї появляються вороги Ви пропонуєте забути про них в подивитися в бінокль на горизонт.
       У Львові то називається "важей на мешти"
 • 2009.03.11 | Змій

  Re: Підозра і ненависть в політ-серіалі "Юля в країні демонів"

  Якщо у розвинених країнах політичні сили зацікавленні в тому, щоб мати якнайширше представництво у місцевій владі, бути ближчими до людей, бо лише це гарантує їм перемогу на національних виборах, то у нас все вирішують партійні вожді. А їх цікавить лише ті органи влади, які володіють яким-не-яким ресурсом: дорогою землею або майном.
 • 2009.03.12 | bazillio

  Re: Підозра і ненависть в політ-серіалі "Юля в країні демонів"

  Тимошенко бешенная тварь, которая на руинах украины хочет построить свое королевство! Она неи успокоится пока от нас украинцев не остануться одни кости....
 • 2009.03.12 | Змій

  Re: Підозра і ненависть в політ-серіалі "Юля в країні демонів"

  Нас не повинні вводити в оману піар-шоу уряду з показниками навколо перевиконання бюджету. Там мало економіки, а лише суцільне маніпулювання цифрами.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua