МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

10 заповідей українця

03/10/2009 | nbd
“Обніміться, брати мої, молю вас, благаю...”
Т.Г. Шевченко
Десять заповідей українця.

1. Усіма силами захищай українську мову, вона те єдине, що робить тебе українцем. В українській державі не може бути іншої державної мови.

2. Об'єднуйся з усіма свідомими українцями в єдину українську громаду. Відстоюй українські національні права та інтереси. Перш ніж об'єднуватись з "братами слов'янами" об'єднайся з братами українцями.

3. Ні словом, ні ділом не підтримуй чужинців, які прагнуть керувати Україною, її суспільно-політичнім або громадським життям. Всіляко перешкоджай їх злочинним намірам.

4. Постійно вчись , як треба жити та господарювати , і не давай нікому розкошувати в Україні за рахунок зубожіння її народу.

5. Будь добродіем, твори добро. Не протиставляй свої інтереси громадським.

6. Не будь холуєм тих, хто пригноблює та грабує народ, порушує засади моралі та права. Захищай справедливість.

7. Будь розсудливим, не піддавайся провокаціям ворогів України, викривай їх перед народом. Бережи унітарну українську державу.

8. Завжди пам'ятай та шануй своїх українських предків, вклоняйсь пам'яті українців, загиблих від загарбників.

9. Українським дітям - якісне та безкоштовне оздоровлення, патріотичне виховання, та навчання на найкращому сучасному рівні з допомогою спецподатку на багатих.

10. Дотримуйся здорового способу життя, охороняй довкілля. Підтримуй розвиток української науки та культури.

Короткий коментар.
Це стисле викладення принципів, якими повинен користуватися в житті та діяльності справжній український патріот. Кожний пункт цих "Заповідей..." відповідає найбільшим загрозам, які зараз відчуває Україна. Саме страшне, що майже через 20 років існування України, як окремої держави, влада в ній все ще належить чужинцям, бо представництво українців у Верховній Раді складає не більше 15%. Українці досі не усвідомлюють, що їм так "добре" живется тому, що вони живуть в окупованій державі. Таке абсурдне становище склалося тому, що нерозумні українці нехтують своїми національними правами заради якоїсь специфічної демократії, яка вже привела до фактичної окупації нашої країни. Доки наші недоумкуваті фанати демократії, або ліберасти, як їх називають на сайті Observer'а, носятся з нею. як дурень з ступою, в Верховній Раді та і в багатьох органах місцевї влади про українців "дбають" евреї, росіяни, вірмени та усі інші, хто не захоплюється дурними вигадками. Став би терпіти таке положення хоч би один інший народ світу? Мабуть на це здатні тільки "видатні на голову" українці. Останні колонії світу здихались своїх колонізаторів майже 50 років тому і тільки український народ досі перебуває у колоніальному статусі. Вже гидко слухати, як на різних шоу усякі підступні ділки знущаючись вихваляють Україну за якісь "демократичні досягнення", тоді як ці "досягнення" фактично являють собою повний безлад, та панування чужинського криміналу. Перше, що треба зробити, для виправлення становища, забезпечити пропорційне представництво в органах влади національних громад України. У виборчих списках кожної партії, в тому числі у першій пятірці, повинно бути не менше 80% українців. 20% можуть бути росіянами, а представників інших національностей може бути не більше 1-2 на сотню. Оце буде дійсне дотримання прав народів України і справжня демократія, а не окупаційна, як зараз. Питання про такі зміни в законодавстві повинні були б підняти у верховній зраді депутати "Нашої України", але в них мабуть теж багато "ліберастів". Тому Президент повинен негайно розпустити цю окупаційну Верховну раду, провести референдум про пропорційне представництво національних громад у владі, ввести цей принцип у дію своїм Указом, на основі якого провести вибори нової Верховної Ради. А вона вже прийме закони, які ліквідують дуалізм виконавчої влади, і призначить нові вибори Президента.
Хто і по якому праву встановив, що український народ повинен вічно жити під владою чужинців? Незалежній Україні - українську владу!

Відповіді

 • 2009.03.10 | yes

  Походження "десяти заповідей" сягає 4-5 тисяч років вглиб істор

  Походження "десяти заповідей" сягає 4-5 тисяч років вглиб історії, а може й більше.

  У давньому Єгипті вони називалися "Книгою смерті"

  Потім їх "передер" Мойсей для неслухняних євреїв.

  Врешті вони перейшли у християнство.

  Читаючи Ваші заповіді, можна тільки дивуватися, що за багато тисяч років нічого не змінилося (у єгиптян їх було чотири десятки і деякі ваші точно відтворюють їхні).

  Можна точно сказати, що будь-які заповіді є формалітет, чи задекларовані духовні цінності, які би хотіла досягти кожна людина у житті, але на жаль...

  Більш важливіше, на мою думку, говорити про основи виховання дітей і їм ці "заповіді" прищеплювати вже з мовою.
 • 2009.03.10 | Koala

  Re: 10 заповідей українця

  nbd пише:

  > Десять заповідей українця.
  Замініть в цих заповідях "український" на "свій", Україну - на "свою країну" і т.д. - і матимете 10 заповідей націоналіста, незалежно від нації. І що тут такого суто українського в цих заповідях?
  > Короткий коментар.
  > бо представництво українців у Верховній Раді складає не більше 15%.

  Кгм... джерело можна?
  > Таке абсурдне становище склалося тому, що нерозумні українці нехтують своїми національними правами заради якоїсь специфічної демократії, яка вже привела до фактичної окупації нашої країни.
  А ваш президент - Янукович?
  > Доки наші недоумкуваті фанати демократії, або ліберасти, як їх називають на сайті Observer'а, носятся з нею. як дурень з ступою, в Верховній Раді та і в багатьох органах місцевї влади про українців "дбають" евреї, росіяни, вірмени та усі інші, хто не захоплюється дурними вигадками.
  А українці "дбають" менше?
  > Став би терпіти таке положення хоч би один інший народ світу? Мабуть на це здатні тільки "видатні на голову" українці.
  Багато хто і не таке терпів. Українці років на 75 раніше, наприклад.
  > Останні колонії світу здихались своїх колонізаторів майже 50 років тому і тільки український народ досі перебуває у колоніальному статусі.
  Третина Росії - все ще колонії. П'ята частина Китаю. І ще багато, багато, багато.
  > Вже гидко слухати, як на різних шоу усякі підступні ділки знущаючись вихваляють Україну за якісь "демократичні досягнення", тоді як ці "досягнення" фактично являють собою повний безлад, та панування чужинського криміналу.
  Вам дорожчий кримінал виключно російський?
  > Перше, що треба зробити, для виправлення становища, забезпечити пропорційне представництво в органах влади національних громад України. У виборчих списках кожної партії, в тому числі у першій пятірці, повинно бути не менше 80% українців. 20% можуть бути росіянами, а представників інших національностей може бути не більше 1-2 на сотню.
  А хто визначатиме, якої національності кандидат? Спеціальна комісія перебиратиме особові справи до XVII століття? Хто пріорітетніший у передачі національності - батько чи мати? А якщо про батьків нічого не відомо, то як бути?
  > Оце буде дійсне дотримання прав народів України і справжня демократія, а не окупаційна, як зараз. Питання про такі зміни в законодавстві повинні були б підняти у верховній зраді депутати "Нашої України", але в них мабуть теж багато "ліберастів". Тому Президент повинен негайно розпустити цю окупаційну Верховну раду, провести референдум про пропорційне представництво національних громад у владі, ввести цей принцип у дію своїм Указом, на основі якого провести вибори нової Верховної Ради.
  Кому він повинен? Вам, прихильнику Януковича?
  > А вона вже прийме закони, які ліквідують дуалізм виконавчої влади, і призначить нові вибори Президента.
  А якщо не прийме, то що далі?
  > Хто і по якому праву встановив, що український народ повинен вічно жити під владою чужинців? Незалежній Україні - українську владу!
  Роблю прогноз: якщо вас особисто оберуть у владу, вже за тиждень вас називатимуть жидом. :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.11 | Анатоль

   Це прихильник Каганця, а не Януковича.

  • 2009.03.11 | nbd

   Re: 10 заповідей українця

   Шановний, yes !
   Якщо вам не подобаєтся назва "10 заповідей", то оберіть якусь іншу. або добавте ще заповідей. Справа ж не в назві! Справа в тому, чи потрібно зараз українцям дотримуватись цих принципів, чи ні. Я не знаю, як би мене називали через тиждень після того, як обрали до влади. але Ваше небажання обговорювати пропозиції по суті, намагання фактично припинити їх обговорення, замінивши його якимись пустопорожніми запереченнями, дозволяє мені вже сьогодні вважати Вас жидом, підісланим на цей форум для дезорганізації його роботи. Головне, що дає мені право так вважати - відсутність у Вашому тексті жодного натяку на вболівання за долю України. І таких, як Ви тут не один, а ціла зграя. Може це взагалі жидівський сайт? Тоді вибачайте - не туди зайшов! Друге, що дозволяє мені вважати Вас жидом, це звинувачування у націоналізмі, бо цей "гріх" вигаданий жидами для інших народів щоб безперешкодно, з комфортом їх грабувати. Ну, а якщо Ви всеж не жид, то тоді "лібераст". Пора розумнішати!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.11 | Sean

    Щось таке

    nbd пише:
    > Шановний, yes !
    > Якщо вам не подобаєтся назва "10 заповідей", то оберіть якусь іншу. або добавте ще заповідей. Справа ж не в назві! Справа в тому, чи потрібно зараз українцям дотримуватись цих принципів, чи ні. Я не знаю, як би мене називали через тиждень після того, як обрали до влади. але Ваше небажання обговорювати пропозиції по суті, намагання фактично припинити їх обговорення, замінивши його якимись пустопорожніми запереченнями, дозволяє мені вже сьогодні вважати Вас жидом, підісланим на цей форум для дезорганізації його роботи. Головне, що дає мені право так вважати - відсутність у Вашому тексті жодного натяку на вболівання за долю України. І таких, як Ви тут не один, а ціла зграя. Може це взагалі жидівський сайт? Тоді вибачайте - не туди зайшов! Друге, що дозволяє мені вважати Вас жидом, це звинувачування у націоналізмі, бо цей "гріх" вигаданий жидами для інших народів щоб безперешкодно, з комфортом їх грабувати. Ну, а якщо Ви всеж не жид, то тоді "лібераст". Пора розумнішати!


    Так, думаю, Ви не туди зайшли, бо схоже Вам наш сайт не подобається. І будьте ласкаві, не ображайте прихильників ВО "Свобода" ("Ліберті"), називаючи їх ідіотським терміном "лібераст", придуманим напевно що на Луб'янці.

    І Ви щось маєте проти євреїв? У Вас комплекси?

    А якщо Вам дійсно не подобається наш сайт, то Вам достатньо про це сказати, або продовжувати в такому тоні спілкуватися з відвідувачами, тоді ми позбавимо Вас клопоту тут щось писати.
   • 2009.03.11 | Koala

    ВА?

  • 2009.03.11 | kom8407

   Re: 10 заповідей українця

   Повністю згоден! Koala мислить реально. Я ще пригадую "Моральный кодекс строителя коммунизма".
 • 2009.03.11 | Sean

  І хто цей українець заповідний?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.11 | Sean

   то хто? Автора!

 • 2009.03.12 | Slavix

  Re: 10 заповідей українця

  nbd пише:
  > “Обніміться, брати мої, молю вас, благаю...”
  > Т.Г. Шевченко
  > Десять заповідей українця.
  >
  > 1. Усіма силами захищай українську мову, вона те єдине, що робить тебе українцем.

  Не єдине.

  > В українській державі не може бути іншої державної мови.

  Згоден.
  >
  > 2. Об'єднуйся з усіма свідомими українцями в єдину українську громаду.

  Ті хто вже майже двадцять років називав себе "свідомими" повністю дискредитували це поняття. З ними не те що об"єднуватися, срати на одному гектарі гидко.

  > Відстоюй українські національні права та інтереси.

  Намагаюсь.

  > Перш ніж об'єднуватись з "братами слов'янами" об'єднайся з братами українцями.

  Два українці - три гетьмани. Ментально неможливо. В нас пригнічені стадні інстинкти.
  >
  > 3. Ні словом, ні ділом не підтримуй чужинців, які прагнуть керувати Україною, її суспільно-політичнім або громадським життям.

  Тому і голосую проти всіх. Все ж краще, ніж за бізнесклани або шароварних клоунів, технологічних утворень тих же кланів.

  > Всіляко перешкоджай їх злочинним намірам.

  ЯК???
  >
  > 4. Постійно вчись , як треба жити та господарювати,

  Вчусь, але не це робить мене українцем.

  > і не давай нікому розкошувати в Україні за рахунок зубожіння її народу.

  ЯК???
  >
  > 5. Будь добродіем, твори добро.

  Кому?

  > Не протиставляй свої інтереси громадським.

  Ніасіліл.
  Якщо це заклик рахуватися з поголів"ям під різнокольоровим ганчірьям політичних проектів за 50 грн./година, то мені їх інтереси до лампади.
  Якщо питання в площині не бздіти в переповненому ліфті, то це справа виховання, а не національності.
  >
  > 6. Не будь холуєм тих, хто пригноблює та грабує народ, порушує засади моралі та права.

  А якщо це влада? Шо делать?

  > Захищай справедливість.

  І весна прийде...
  >
  > 7. Будь розсудливим, не піддавайся провокаціям ворогів України,

  Згоден. Взагалі, на будь-які провокації вестись - шкідлива звичка.

  > викривай їх перед народом.

  ... На Хрещатику з парапету поруч з сектантом Сандея?

  > Бережи унітарну українську державу.

  Як можу
  >
  > 8. Завжди пам'ятай та шануй своїх українських предків, вклоняйсь пам'яті українців, загиблих від загарбників.

  Згоден. Я б ще додав - не роби піару на крові.
  >
  > 9. Українським дітям - якісне та безкоштовне оздоровлення, патріотичне виховання, та навчання на найкращому сучасному рівні

  Безкоштовна медицина та освіта це не бздимократично, це зло і пережиток совка. Якщо терміново не повідміняти з Конституції ці "проіскі крємля" та не запровадити страхову медицину, страхову міліцію, страхову пожежну прийде Сталін з москалями, заморить всіх голодом, а кого не заморить - того розстріляє.

  > з допомогою спецподатку на багатих.

  А хто в нас багатий? Всі майбаховоди - голодранці. Он Льоня Ясне Сонечко Мер Всієї України за рік цілу гривню заробив... Багатими призначать маркшайдерів з уранових рудників та інших "лохів", які отримують виключно білу зарплатню з доплатою за шкідливість, ненормованість і т.п., а безкоштовні оздоровлення отримають діти майбаховодів-голодранців типу доньки Мірошниченка.
  >
  > 10. Дотримуйся здорового способу життя, охороняй довкілля.

  Ну, це космополітичне побажання.

  > Підтримуй розвиток української науки та культури.

  Згоден.
  >
  > Короткий коментар.
  > Це стисле викладення принципів, якими повинен користуватися в житті та діяльності справжній український патріот.

  Український патріот Вам нічого не повинен і не Вам визначати його справжність. Єдину та істину заповідь українського патріота виклав колись Сосюра. Все інше - від лукавого. Простір для маніпуляцій.

  > Кожний пункт цих "Заповідей..." відповідає найбільшим загрозам, які зараз відчуває Україна.

  Коректно вказати "на нашу думку" або "на думку автора".

  > Саме страшне, що майже через 20 років існування України, як окремої держави, влада в ній все ще належить чужинцям, бо представництво українців у Верховній Раді складає не більше 15%.

  Скоріше навпаки.

  > Українці досі не усвідомлюють, що їм так "добре" живется тому, що вони живуть в окупованій державі.

  Всі все усвідомлюють, але не всі пнуться виставити себе напоказ як єдиного і істиного вболівача за долю народну.

  > Таке абсурдне становище склалося тому, що нерозумні українці нехтують своїми національними правами заради якоїсь специфічної демократії, яка вже привела до фактичної окупації нашої країни.

  Наскільки я знаю історію, єдине національне право, яке успішно реалізовували самовизначені свідомі українці - отримувати копняки від самовизначених представників інших національностей.

  > Доки наші недоумкуваті фанати демократії, або ліберасти, як їх називають на сайті Observer'а, носятся з нею. як дурень з ступою, в Верховній Раді та і в багатьох органах місцевї влади про українців "дбають" евреї, росіяни, вірмени та усі інші, хто не захоплюється дурними вигадками.

  Українських "дбачів" там теж достатньо, але окрім демонстративного хрещення у вишиваночці перед телекамерами вони, нажаль, нічого не роблять.

  > Став би терпіти таке положення хоч би один інший народ світу?

  Терплять.

  > Мабуть на це здатні тільки "видатні на голову" українці.

  Це Ви про себе?

  > Останні колонії світу здихались своїх колонізаторів майже 50 років тому

  Суто формально і то "під шумок".

  > і тільки український народ досі перебуває у колоніальному статусі.

  Не перебільшуйте. Ми не єдині.

  > Вже гидко слухати, як на різних шоу усякі підступні ділки знущаючись вихваляють Україну за якісь "демократичні досягнення", тоді як ці "досягнення" фактично являють собою повний безлад,

  Згоден.

  > та панування чужинського криміналу.

  А чим наш кримінал кращий?

  > Перше, що треба зробити, для виправлення становища, забезпечити пропорційне представництво в органах влади національних громад України. У виборчих списках кожної партії, в тому числі у першій пятірці, повинно бути не менше 80% українців. 20% можуть бути росіянами, а представників інших національностей може бути не більше 1-2 на сотню.

  Ага. І наступного ж дня після реформи Фельдмани перетворяться на Шевченків, а Саркісяни на Іванових, пролізуть в ради за відкрито-закрито-привідчинено-зачиненими списками і піднімуть вонь на весь світ про антісімітізьм і злобний націоналізм.

  > Оце буде дійсне дотримання прав народів України і справжня демократія, а не окупаційна, як зараз.

  Див. вище.

  > Питання про такі зміни в законодавстві повинні були б підняти у верховній зраді депутати "Нашої України", але в них мабуть теж багато "ліберастів".

  Тонко підмічено, що саме вони. Їм пуком в калюжу більше, пуком в калюжу менше...

  > Тому Президент повинен негайно розпустити цю окупаційну Верховну раду,

  Вже розпускав. І шо?

  > провести референдум про пропорційне представництво національних громад у владі, ввести цей принцип у дію своїм Указом, на основі якого провести вибори нової Верховної Ради.

  Це канєшно суперечить і Конституції і Законам, але кому це цікаво?

  > А вона вже прийме закони, які ліквідують дуалізм виконавчої влади,

  Тілько не дуалізм а мудалізм

  > і призначить нові вибори Президента.

  Це для Вас так звучить "нові вибори Президента". А для Голови держави це звучить "вибори нового Президента". Відчуваєте різницю? Здогадуєтесь, які будуть спокуси?

  > Хто і по якому праву встановив, що український народ повинен вічно жити під владою чужинців? Незалежній Україні - українську владу!

  Будьмо!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.13 | nbd

   Re: 10 заповідей українця

   Sean пише:
   > не ображайте прихильників ВО "Свобода

   Коли я писав своє повідомлення, то менш за все думав про прихільників ВО Свобода", а також про те, щоб їх, або ще когось з українців якось образити.

   > І Ви щось маєте проти євреїв? У Вас комплекси?

   Я нічого не маю проти євреїв, які не лізуть у владу, не намагаються керувати суспільно-політичним та економічним життям України (див. п.3 "заповідей").
   Сіонізм вважаю врагом людства №1!

   Slavix пише:

   > Ті хто вже майже двадцять років називав себе "свідомими" повністю дискредитували це поняття. З ними не те що об"єднуватися, срати на одному гектарі гидко.

   Це дуже категорично і дуже взагалі. Перед ким вони дискредитували це поняття і чим? Взагалі то серед укораїнців мало Сократів та Цицеронів, але що вдієш? Треба не ображатись один на одного, а виробляти спільну думку, хоч би і в такому конспектному вигляді, як у "Заповідях".

   > Два українці - три гетьмани. Ментально неможливо. В нас пригнічені стадні інстинкти.

   Так треба їх відновлювати: орда - велика сила!

   > Якщо це заклик рахуватися з поголів"ям під різнокольоровим ганчірьям політичних проектів за 50 грн./година, то мені їх інтереси до лампади.

   Саме для цього українського "поголів'я" я і писав "Заповіді". Бо зараз існує розбрат, який не є на користь України: Ви зневажаєте "свідомих" та "поголів'я", вони на вас кладуть. В чому позитив для України і для нас українців?

   > Український патріот Вам нічого не повинен і не Вам визначати його справжність. Єдину та істину заповідь українського патріота виклав колись Сосюра. Все інше - від лукавого. Простір для маніпуляцій.

   Це демагогія від лукавого! Я нічого не вимагав для себе особисто від Вас. як українського патріота, і гадки не маю зазіхати на Вашу справжність.
   На жаль, я не вивчав Сосюру, тому був би вдячний, якби Ви навели його "Єдину та істину заповідь українського патріота".

   > Всі все усвідомлюють, але не всі пнуться виставити себе напоказ як єдиного і істиного вболівача за долю народну.

   Оце вираз саме того комплексу, який обумовлює українське явище "Два українці - три гетьмани"! Навіть анонімну людину ми схильні звинувачувати в тому, що вона кудись пнеться.

   > Ага. І наступного ж дня після реформи Фельдмани перетворяться на Шевченків, а Саркісяни на Іванових, пролізуть в ради за відкрито-закрито-привідчинено-зачиненими списками

   Це не дозволять їм їхні фейси! (майже жарт)

   > і піднімуть вонь на весь світ про антісімітізьм і злобний націоналізм.

   Це може не так уже і страшно, якщо не звик з ними "срати на одному гектарі". Але якщо зважати на те, що скажуть фельдмани, то тоді зразу треба робити собі обрізання. (Вже бачу, як Ви заперечуєте мені, що досвід арабів доводить, що це марно. Ну то не робіть, я не наполягаю).

   > Це канєшно суперечить і Конституції і Законам, але кому це цікаво?

   Оце саме те, що цікаво ліберастам, які заради дотримання якихось міфічних законів готові згубити свій народ!
   Невже Ви вважаєте, що зараз наше життя відповідає "Конституції і Законам"?

   > Це для Вас так звучить "нові вибори Президента". А для Голови держави це звучить "вибори нового Президента". Відчуваєте різницю? Здогадуєтесь, які будуть спокуси?

   Такий бардак, як зараз в Україні, без диктатури не подолати. Питання тільки в тому буде це диктатура українська, або чужинська!

   > Коректно вказати "на нашу думку" або "на думку автора".

   Хоч це вже відверта казуїстика, але вказую: усе що без ">", то це "на думку автора".
   Я взагалі не розумію, чому багато відгуків, і не тільке на моє повідомлення, містять тільки заперечення. Якби були б запропоновані зміни до тексту, то їх можно було б обговорити і дійти до якогось позитиву. У мене є пропозиція: якщо тут багато знавців поєзії, то щоб зробти заповіді більш авторитетними давайте складемо їх з віршів найавторитетніших українських поєтів. Будьмо!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.13 | Sean

    Re: 10 заповідей українця

    nbd пише:
    > Sean пише:
    > > не ображайте прихильників ВО "Свобода
    >
    > Коли я писав своє повідомлення, то менш за все думав про прихільників ВО Свобода", а також про те, щоб їх, або ще когось з українців якось образити
    Тоді будьте так ласкаві не використовувати, принаймні на цьому форумі, московське слівце "лібераст" тощо.


    >
    > > І Ви щось маєте проти євреїв? У Вас комплекси?
    >
    > Я нічого не маю проти євреїв, які не лізуть у владу, не намагаються керувати суспільно-політичним та економічним життям України (див. п.3 "заповідей").
    Євреї - громадяни України є українцями з усіма громадянськими правами

    > Сіонізм вважаю врагом людства №1!
    Є куди гірші вороги. Починаючи з глупства і закінчуючи большевизмом
    Ворог №1 - глупство.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.13 | nbd

     Re: 10 заповідей українця

     Оце саме воно і є українське глупство - захищати чужинців, які грабують Україну.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.03.13 | Sean

      Re: 10 заповідей українця

      nbd пише:
      > Оце саме воно і є українське глупство - захищати чужинців, які грабують Україну.
      Нема "українського глупства", є просто глупство. Зокрема - звинувачувати чужинців в усіх бідах. Крім того, після Леся Подерв'янського це вже неактуально
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.03.14 | nbd

       Re: 10 заповідей українця

       Sean пише:
       >Нема "українського глупства", є просто глупство. Зокрема - звинувачувати >чужинців в усіх бідах.
       >Крім того, після Леся Подерв'янського це вже неактуально

       Це абсолютно вірно. Звинувачувати в усіх бідах українці мають тільки своє глупство. Звинувачувати чужинців у тому, що вони грабують Україну, це рівнозначно тому, що звинувачувати скунса у тому, що він гидко тхне: це їх єство. Саме тому треба не допускати їх до будь якої влади, щоб не збільшувати їх можливостей в пограбуванні України. І своїх бандитів вистачає.
       Вибачте, не знаю, хто такий Лесь Подерв'янський. Він що вже відмінив кризу?
       Можу тільки позаздрити Вам, що в такі часи економічні питання для Вас не актуальні.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.03.14 | Sean

        Re (л)

        nbd пише:
        > Sean пише:
        > >Нема "українського глупства", є просто глупство. Зокрема - звинувачувати >чужинців в усіх бідах.
        > >Крім того, після Леся Подерв'янського це вже неактуально
        >
        > Це абсолютно вірно. Звинувачувати в усіх бідах українці мають тільки своє глупство. Звинувачувати чужинців у тому, що вони грабують Україну, це рівнозначно тому, що звинувачувати скунса у тому, що він гидко тхне: це їх єство. Саме тому треба не допускати їх до будь якої влади, щоб не збільшувати їх можливостей в пограбуванні України. І своїх бандитів вистачає.
        Якщо Ви про "геть від Москви", про енергетичну незалежність, про розвиток війська, про жорсткі закони та міцну правоохоронну систему, то я повністю за.


        > Вибачте, не знаю, хто такий Лесь Подерв'янський.
        Про нього - тутки:
        http://www.doslidy.kiev.ua/

        > Він що вже відмінив кризу?
        Ні, не скасував. Але криза - великою мірою у головах владців та політиків.

        > Можу тільки позаздрити Вам, що в такі часи економічні питання для Вас не актуальні.
        Актуальні. Але актуальніші питання політичні, тобто радше громадянського спротиву.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.03.17 | nbd

         Re: Re (л)

         Ми з вами вели наче б то серйозну розмову. До чого тут порнографія від цього Леся або Лося?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.03.17 | Sean

          до того , що

          nbd пише:
          > Ми з вами вели наче б то серйозну розмову. До чого тут порнографія від цього Леся або Лося?

          на моє глибоке переконання "цей Лесь" для незалежної України об'єктивно зробив набагато більше ніж і Ви з Вашими "заповідями" і я, многогрішний, і ще дуже багато народу разом узяті.

          В контексті теми, нмд, варто почитати, передусім, "Гамлєт" та "Король Літр"


          Менше патосу. Нмд звісно. Перепрошую, якщо, на Вашу думку, засмітив відкрите Вами обговорення. Більше не буду.
   • 2009.03.20 | Slavix

    Re: 10 заповідей українця

    nbd пише:
    >
    > Slavix пише:
    >
    > > Ті хто вже майже двадцять років називав себе "свідомими" повністю дискредитували це поняття. З ними не те що об"єднуватися, срати на одному гектарі гидко.
    >
    > Це дуже категорично і дуже взагалі. Перед ким вони дискредитували це поняття і чим?

    Перед громадянами. Чим? Некомпетентністю, продажністю, жадібністю, тупістю непролазною, зверхністю (це ж треба додуматись називати громадян своєї країни, які не змогли хапнути під час прихватизації "маленькими пересічними українчиками"?), лінощами, самозакоханістю...

    > Взагалі то серед укораїнців мало Сократів та Цицеронів,

    Взагалі то немало. Спробуйте хоча б поцікавитись українською культурою, щоб бодай Сосюру з Подерв"янським не плутати. Не ображайтесь, але "заповіді" дуже схожі на провокацію: космополітичні повчання з тренінгів по розвитку самовдосконалення за вуха притягнуті до українства з підсумковою мораллю "бий пархатих".

    > але що вдієш? Треба не ображатись один на одного, а виробляти спільну думку, хоч би і в такому конспектному вигляді, як у "Заповідях".

    Ніхто не ображається і, тим бульше, не заважає Вам виробляти особисту "спільну" думку.
    >
    > > Два українці - три гетьмани. Ментально неможливо. В нас пригнічені стадні інстинкти.
    >
    > Так треба їх відновлювати: орда - велика сила!

    На Майдані відновили. На черговому Майдані знову відновимо. Має бути конкретна спільна мета, а не від "нє фіг дєлать".
    >
    > > Якщо це заклик рахуватися з поголів"ям під різнокольоровим ганчірьям політичних проектів за 50 грн./година, то мені їх інтереси до лампади.
    >
    > Саме для цього українського "поголів'я" я і писав "Заповіді".

    Чхати вони хотіли на Вас і Ваші "заповіді". За 50 гривань вони і інструкцію з безпечного використання зварювального апарату "патон" вважатимуть своїми заповідями.

    > Бо зараз існує розбрат, який не є на користь України: Ви зневажаєте "свідомих" та "поголів'я", вони на вас кладуть.

    Вони й про моє існування не знають, як вони можуть класти?

    > В чому позитив для України і для нас українців?

    ???
    >
    > > Український патріот Вам нічого не повинен і не Вам визначати його справжність. Єдину та істину заповідь українського патріота виклав колись Сосюра. Все інше - від лукавого. Простір для маніпуляцій.
    >
    > Це демагогія від лукавого!

    Демагогія дослівно перекладається як "ведення людей", тобто прояв вождистської поведінки. Дійсно, я теж вважаю, що демагогія, як явище - від лукавого. Хоча не зрозумів, до чого Ви тут наводите цю тезу.

    > Я нічого не вимагав для себе особисто від Вас. як українського патріота, і гадки не маю зазіхати на Вашу справжність.

    І на тому спасибі.

    > На жаль, я не вивчав Сосюру,

    Ви багато втратили.

    > тому був би вдячний, якби Ви навели його "Єдину та істину заповідь українського патріота".

    Прошу.

    Любіть Україну (повна версія) - Володимир Сосюра
    ***

    Любіть Україну, як сонце, любіть,
    як вітер, і трави, і води…
    В годину щасливу і в радості мить,
    любіть у годину негоди.

    Любіть Україну у сні й наяву,
    вишневу свою Україну,
    красу її, вічно живу і нову,
    і мову її солов'їну.

    Між братніх народів, мов садом рясним,
    сіяє вона над віками…
    Любіть Україну всім серцем своїм
    і всіми своїми ділами.

    Для нас вона в світі єдина, одна
    в просторів солодкому чарі…
    Вона у зірках, і у вербах вона,
    і в кожному серця ударі,

    у квітці, в пташині, в електровогнях,
    у пісні у кожній, у думі,
    в дитячий усмішці, в дівочих очах
    і в стягів багряному шумі…

    Як та купина, що горить — не згора,
    живе у стежках, у дібровах,
    у зойках гудків, і у хвилях Дніпра,
    і в хмарах отих пурпурових,

    в грому канонад, що розвіяли в прах
    чужинців в зелених мундирах,
    в багнетах, що в тьмі пробивали нам шлях
    до весен і світлих, і щирих.

    Юначе! Хай буде для неї твій сміх,
    і сльози, і все до загину…
    Не можна любити народів других,
    коли ти не любиш Вкраїну!..

    Дівчино! Як небо її голубе,
    люби її кожну хвилину.
    Коханий любить не захоче тебе,
    коли ти не любиш Вкраїну…

    Любіть у труді, у коханні, у бою,
    як пісню, що лине зорею…
    Всім серцем любіть Україну свою —
    і вічні ми будемо з нею!

    >
    > > Всі все усвідомлюють, але не всі пнуться виставити себе напоказ як єдиного і істиного вболівача за долю народну.
    >
    > Оце вираз саме того комплексу, який обумовлює українське явище "Два українці - три гетьмани"! Навіть анонімну людину ми схильні звинувачувати в тому, що вона кудись пнеться.

    Ви мене зрозуміли з точністю до навпаки і Вас ніхто не звинувачує. Це я написав до того, що Ви звинувачуєте українців в тому, що вони чогось не усвідомлюють, а я написав, що усвідомлюють, але не вип"ячуються, тому і не помітно на перший погляд.
    >
    > > Ага. І наступного ж дня після реформи Фельдмани перетворяться на Шевченків, а Саркісяни на Іванових, пролізуть в ради за відкрито-закрито-привідчинено-зачиненими списками
    >
    > Це не дозволять їм їхні фейси! (майже жарт)

    Дозволить грим, фотошоп і дива пластичної хірургії (теж майже)
    >
    > > і піднімуть вонь на весь світ про антісімітізьм і злобний націоналізм.
    >
    > Це може не так уже і страшно, якщо не звик з ними "срати на одному гектарі".

    Не страшно. Гівно теж не страшне, але пахне неприємно.

    > Але якщо зважати на те, що скажуть фельдмани, то тоді зразу треба робити собі обрізання.

    Пасажа ніасіліл.

    > (Вже бачу, як Ви заперечуєте мені, що досвід арабів доводить, що це марно. Ну то не робіть, я не наполягаю).

    Ви часом грибочки не вживаєте? Я такого не бачу.
    >
    > > Це канєшно суперечить і Конституції і Законам, але кому це цікаво?
    >
    > Оце саме те, що цікаво ліберастам, які заради дотримання якихось міфічних законів готові згубити свій народ!

    По-перше не ліберастам, а будь-яким нормальним громадянам в нормальній країні, по-друге, не якихось міфічних, а чинних, по-третє, де закінчується закон там починається право сильного.
    Задумайтесь.

    > Невже Ви вважаєте, що зараз наше життя відповідає "Конституції і Законам"?

    Недотримання законів і є основною причиною сьогоднішніх негараздів, а не факт існування законів і необхідність їх дотримуватися.
    >
    > > Це для Вас так звучить "нові вибори Президента". А для Голови держави це звучить "вибори нового Президента". Відчуваєте різницю? Здогадуєтесь, які будуть спокуси?
    >
    > Такий бардак, як зараз в Україні, без диктатури не подолати. Питання тільки в тому буде це диктатура українська, або чужинська!

    Подолати. Дотримуйтесь закону і вимагайте цього ж від інших. Користі для українців буде в тисячі разів більше, ніж від сотен притягнутих за вуха заповідей.
    >
    > > Коректно вказати "на нашу думку" або "на думку автора".
    >
    > Хоч це вже відверта казуїстика, але вказую: усе що без ">", то це "на думку автора".

    Вибачте, не телепат. Не знав.

    > Я взагалі не розумію, чому багато відгуків, і не тільке на моє повідомлення, містять тільки заперечення.

    Не тільки. Я багато в чому з Вами погоджувався. Перечитайте мій попередній пост.

    > Якби були б запропоновані зміни до тексту, то їх можно було б обговорити і дійти до якогось позитиву.

    Запропонував би не зміни а заміну. Єдину і істину заповідь навів вище.

    > У мене є пропозиція: якщо тут багато знавців поєзії, то щоб зробти заповіді більш авторитетними давайте складемо їх з віршів найавторитетніших українських поєтів.

    Давайте просто знати та любити творчість талановитих українських поетів, письменників, художників та інших митців і не ліпити її до самопальних заповідей, проповідей та повчань.

    Будьмо!
    Гей!
  • 2009.03.20 | Odesa

   Re: 10 заповідей українця

   Slavix пише:
   > Український патріот Вам нічого не повинен і не Вам визначати його справжність. Єдину та істинну заповідь українського патріота виклав колись Сосюра. Все інше - від лукавого. Простір для маніпуляцій.

   Фантастично сказано! Дякую за ці слова і за цілий матеріал!
 • 2009.03.21 | Isoлято

  Вибачте, кхє-кхє... а можете пару слів про себе?

  Бо мені (та, майже певен, іншим присутнім) вельми цікаво, що це за nbd® такий, який взявся формулювати "заповіді українця" і при цьому не знайомий з творчістю Сосюри та Підерев'янського!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.21 | BROTHER

   Он на работе, отбирать ваше время и силы - его работа

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.22 | Odesa

    Амінь!

    P.S. Глибоко вдячний панові Slavix за бездоганно влучні і коректні відповіді! Особливо за слова: "Єдину та істину заповідь українського патріота виклав колись Сосюра. Все інше - від лукавого. Простір для маніпуляцій."
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.23 | Slavix

     Re: Амінь!

     Odesa пише:
     > P.S. Глибоко вдячний панові Slavix за бездоганно влучні і коректні відповіді! Особливо за слова: "Єдину та істину заповідь українського патріота виклав колись Сосюра. Все інше - від лукавого. Простір для маніпуляцій."

     Будь-ласка!
 • 2009.03.23 | nbd

  Re: 10 заповідей українця

  Sean пише:
  > на моє глибоке переконання "цей Лесь" для незалежної України
  > об'єктивно зробив набагато більше ніж і Ви з Вашими "заповідями" і я,
  > многогрішний, і ще дуже багато народу разом узяті.

  Не знаю, що там об'єктивно наробив "цей Лесь", але дуже Вам вдячний що ви припустилися думки, що "я з моїми заповідями" можу щось зробити для незалежної України. Я про таке і не мріяв!

  > В контексті теми, нмд, варто почитати, передусім, "Гамлєт" та "Король Літр"

  Можливо я б і переглянув ці витвори, якби Ви гарантували, що у них нема матюків. А вивчати матюгальні рімейки великіх творів не бачу щодного сенсу.
  Взагалі, шановний Sean, я вважаю, що все вже давно сказано, тільки кожне покоління починає вигадувати свій велосипед, бо у нашого народу, а може і у інших, нема історичної пам'яті. Не з точки зору подій та їх дат, а з точки зору розуміння суспільних відносин між народом та владою. У мене десь є текст одного з найперших романів Європи, виданий ще у 14 столітті. Так от ще тоді автор розумів, що закони пишуться владою для того, щоб тримати народ у покорі та безперешкодно його грабувати. Хіба ми можемо вважати, що зараз положення кардинально змінилося?

  Slavix пише:
  > Ті хто вже майже двадцять років називав себе "свідомими" повністю > дискредитували це поняття...Перед громадянами.
  >Чим? Некомпетентністю, продажністю, жадібністю,тупістю непролазною, >(це ж треба додуматись називати громадян своєї країни, які не >змогли хапнути під час прихватизації "маленькимипересічними >українчиками"?), лінощами, самозакоханістю...

  В нас різне розуміння терміна "свідомий". Це ж треба вважати свідомими владу та бидлоеліту!
  Я мав на увазі простих українців, яких шовіністи-чужинці інакше як "націоналістами" та "фашистами" не називають.

  > Недотримання законів і є основною причиною сьогоднішніх негараздів, а не > факт існування законів і необхідність їх дотримуватися.

  Це дуже погано, що Ви не дотримуєтесь законів. Але я Вас вибачаю, бо ці закони розроблені шовіністами-чужинцями та тупо підтримані нашою "рідною" бидлоелітою. Ви, здається, навіть не усвідомлюєте, що живете в окупованій Україні. Мабуть Ви не знаєте, що у Верховній Раді не більше 10% свідомих українців, а усе інше - вороги української незалежності. Який її склад - такі і закони. І ще подивіться вище!

  >Між братніх народів, мов садом рясним,
  >сіяє вона над віками…
  >в грому канонад, що розвіяли в прах
  >чужинців в зелених мундирах,
  >в багнетах, що в тьмі пробивали нам шлях
  >до весен і світлих, і щирих.

  Господи, Боже мій! Та ви ще і радянський патріот! Може і взагалі комуняка?
  Тоді про що нам розмовляти? Скажіть прямо, що Ви запеклий прихильник радянського патріота Сюсюри і вам не цікаво, хто керує Україною, аби не заважали брудні матюки Подерв"янського вивчати.

  >Єдину та істину заповідь українського патріота виклав колись Сосюра.

  Та вже бачу, які ви з Сюсюрою патріоти! А чому про "Заповіт" не згадуєте? Чи для комуняк він не підходить?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.23 | Slavix

   Re: 10 заповідей українця

   nbd пише:

   > Можливо я б і переглянув ці витвори, якби Ви гарантували, що у них нема матюків. А вивчати матюгальні рімейки великіх творів не бачу щодного сенсу.

   Окрім матюків в них прихований доволі глибокий смисл, тому треба читати не лише текст, але й підтекст.
   >
   > Slavix пише:
   > > Ті хто вже майже двадцять років називав себе "свідомими" повністю > дискредитували це поняття...Перед громадянами.
   >
   > В нас різне розуміння терміна "свідомий". Це ж треба вважати свідомими владу та бидлоеліту!

   Я не стверджував що влада і бидлоеліта є свідомими, а лише вказував, що вони дискредитували це поняття, заявляючи на кожному кроці про свою "свідомість". До Шікельнгрюбера свастика теж була невинним символом Сонця.

   > Я мав на увазі простих українців,

   Ви самі собі протирічите, вище писали що вони нічого не усвідомлюють, а зараз пишете, що вони і є свідомі...

   > яких шовіністи-чужинці інакше як "націоналістами"

   нічого поганого в націоналізмі не бачу.

   > та "фашистами" не називають.

   Не знаю як шовіністи-чужинці, а я фашистами називаю тих бритих хлопчиків зі свастиками, які до смерті забивають чужих дітей за інший колір шкіри або розріз очей бо понаєхавшиє тіпа відбирають в них робочі місця (хоча в житті ніде не працювали, окрім як "на сутках" в міліції з-під палки).
   >
   > > Недотримання законів і є основною причиною сьогоднішніх негараздів, а не > факт існування законів і необхідність їх дотримуватися.
   >
   > Це дуже погано, що Ви не дотримуєтесь законів.

   Скоріше навпаки, намагаюсь всіма силами дотримуватись і схиляти до цього інших. Навіть правил цього форуму, щодо переходу на особистості ;)
   http://maidan.org.ua/wiki/index.php/Довідка:MaidanForumRules

   > Але я Вас вибачаю,

   Дякую, але припускаю, що в Вас вибачалка ще не виросла, тому нема за що.

   > бо ці закони розроблені шовіністами-чужинцями та тупо підтримані нашою "рідною" бидлоелітою.

   То розробляйте власні законопроекти, направляйте депутутам, шукайте підтримки в політичних партій та відповідних об"єднань громадян. Повірте, вірогідність появи Вашого проекту у формі закону значно вища, ніж Вам здається. Звичайно це трохи складніше, ніж плакатись за гірку доленьку, звинувачувати пархатих в пархатості, а своїх в несвідомості, але користі від цього значно більше.

   > Ви, здається, навіть не усвідомлюєте, що живете в окупованій Україні.

   Якраз усвідомлюю. Навіть усвідомлюю чому. Про це ще Шевченко писав. (якби ми вчились так як треба, то й мудрість би була своя...).

   > Мабуть Ви не знаєте, що у Верховній Раді не більше 10% свідомих українців,

   Мабуть не знаю, бо Ви надто часто змінюєте критерії "свідомості"

   > а усе інше - вороги української незалежності.

   Наперші вороги - якраз ті "свідомі", які її майже повністю просрали за 18 років, а зараз надто захоплені внутрішньопартійними "міждусабойчікамі" та відвідуванням Шустёрок та інших "Свобод", замість бодай щось корисне зробити.

   > Який її склад - такі і закони. І ще подивіться вище!

   Відкрию страшнючу таємницю: в нас дуже багато чинних законів, прийнятих попередніми "складами". Їх просто не люблять дотримуватися. От і все.
   >
   > >Між братніх народів, мов садом рясним,
   > >сіяє вона над віками…
   > >в грому канонад, що розвіяли в прах
   > >чужинців в зелених мундирах,
   > >в багнетах, що в тьмі пробивали нам шлях
   > >до весен і світлих, і щирих.
   >
   > Господи, Боже мій! Та ви ще і радянський патріот!

   Неможливо бути патріотом наіснуючого народу та країни.
   А для пісатєлєй-нечитатєлєй:

   Юначе! Хай буде для неї твій сміх,
   і сльози, і все до загину…
   Не можна любити народів других,
   коли ти не любиш Вкраїну!..

   І це вистачило сміливості написати в 1944 році.

   > Може і взагалі комуняка?

   Ви про мене більше знаєте, ніж я.

   > Тоді про що нам розмовляти?

   Я багато різних тем можу підтримати на належному рівні.

   > Скажіть прямо, що Ви запеклий прихильник радянського патріота Сюсюри

   Я прихильник видатного українського поета Сосюри.

   > і вам не цікаво, хто керує Україною,

   мені не цікаво, мені бридко :(

   > аби не заважали брудні матюки Подерв"янського вивчати.

   та "чисті" заповіді писати.
   >
   > >Єдину та істину заповідь українського патріота виклав колись Сосюра.
   >
   > Та вже бачу, які ви з Сюсюрою патріоти!

   Ви мене ставите в один ряд з Сосюрою? Це мені лестить. Дякую, але вважаю, що поки що не заслужив. Понівечені війною, безногі, покалічені та виснажені юнаки закохували в себе дівчат його віршами. Мені до цього ще далеко.

   > А чому про "Заповіт" не згадуєте?

   Можу навіть "Катерину" або "Тризну" (написану, до-речі, на клятій москальській мові), але не було контексту.

   > Чи для комуняк він не підходить?

   Якраз підходить, він же починається зі слів "як умру..." ;)
 • 2009.03.24 | nbd

  Re: 10 заповідей українця

  Slavix пише:
  >Ви мене ставите в один ряд з Сосюрою? Це мені лестить. Дякую, але >вважаю, що поки що не заслужив.

  Ставлю, ставлю! И навіть не в один ряд, а поперед Сосюри. Бо він писав свої радянські віршики заради пристосування до існуючого режиму, а ви і через 65 років все ще свідомий радянський патріот. Можете вдруге не дякувати, а то ще "дякувалка" відпаде від частого застосування.

  >Понівечені війною, безногі, покалічені та виснажені юнаки закохували в себе >дівчат його віршами.

  Сюсюра, як генератор кохання! А може краще, як зварювальний апарат сердець! Крута реклама! А от твердження, що Сюсюра обслуговував не свої власні інтереси, а піклувався про "понівечених війною, безногих, покалічених та виснажених юнаків", це вже брудна демагогия на кшалт того, що комуняки про народ дбають.

  > Мені до цього ще далеко.

  Так працюйте, вдосконалюйтесь! Не витрачайте час на пусте базікання на форумі! Бо прогрес можливий тільки тоді, коли сюсюристик переверше Сюсюру! Бажаю Вам, щоб ваші вірщі були для сексуально заклопотаних краще "віагри"! Та подавайте їх, як законопроекти, до Верховної Зради.
  Хай щастить!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.24 | Slavix

   Re: 10 заповідей українця

   nbd пише:
   > Slavix пише:
   > >Ви мене ставите в один ряд з Сосюрою? Це мені лестить. Дякую, але >вважаю, що поки що не заслужив.
   >
   > Ставлю, ставлю! И навіть не в один ряд, а поперед Сосюри.

   Круто.

   > Бо він писав свої радянські віршики заради пристосування до існуючого режиму, а ви і через 65 років все ще свідомий радянський патріот.

   Сподіваюсь Ви мій біограф лише на громадських засадах?

   > Можете вдруге не дякувати, а то ще "дякувалка" відпаде від частого застосування.

   Слушня порада. Не знав, ще жодного разу не відпадала ;)
   >
   > >Понівечені війною, безногі, покалічені та виснажені юнаки закохували в себе >дівчат його віршами.
   >
   > Сюсюра, як генератор кохання! А може краще, як зварювальний апарат сердець! Крута реклама!

   О, навіть Вас великий поет надихнув на простенькі метафори.

   > А от твердження, що Сюсюра обслуговував не свої власні інтереси, а піклувався про "понівечених війною, безногих, покалічених та виснажених юнаків",

   Сосюра не обслуговував, а творив і ділився своєї творчістю з усіма, хто цього потребував. Безкорисно. Без роялті, так би мовити.

   > це вже брудна демагогия на кшалт того,

   Я вже пояснював значення слова демагогія. Вживання слів, значення яких людина не знає, не робить її розумнішою.

   > що комуняки про народ дбають.

   Дались Вам ті комуняки... Чи Ви намагаєтесь повісити на мене ярлика?
   >
   > > Мені до цього ще далеко.
   >
   > Так працюйте, вдосконалюйтесь!

   Постійно цим займаюсь.

   > Не витрачайте час на пусте базікання на форумі!

   Зі своїм часом якось розберуся без анонімних наставників.

   > Бо прогрес можливий тільки тоді, коли сюсюристик переверше Сюсюру!

   Ніасіліл.

   > Бажаю Вам, щоб ваші вірщі були для сексуально заклопотаних краще "віагри"!

   Як би це простіше пояснити... Для сексуально заклопотаних ширпотреб штампує Голівуд. Не принижуйте любов до рівня примітивного спарювання.
   До-речі, я вірші не пишу.

   > Та подавайте їх, як законопроекти, до Верховної Зради.

   Що хотів то вже подав. Відкрию таємницю: не в формі віршів, а у встановленій "якимись там міфічними законами" належній формі.

   > Хай щастить!

   І Вам щедрої пастви.
 • 2009.03.25 | nbd

  Re: 10 заповідей українця

  Slavix пише:
  > О, навіть Вас великий поет надихнув на простенькі метафори.

  Та ні! Ці простенькі метафори цілком Ваша заслуга: це ж ви згадали про зварювальний апарат "Патон". Нам чужого не треба!

  >Сосюра не обслуговував, а творив і ділився своєї творчістю з усіма, >хто цього потребував. Безкорисно. Без роялті, так би мовити.

  Боже, яке лицемірство!
  Звісно, що "великий поет" Сюсюра ні безкорисно, ні за гроші не обслуговував "понівечених війною, безногих, покалічених та виснажених юнаків".
  Цлен Спілки радянських письменників комуніст Сосюра зразково обслуговував радянську владу та зовсім не безкорисно, а за дуже добрі гроші, шикарне житло, безкоштовні дачи, санаторії та усякі інші не малі пільги.

  >Дались Вам ті комуняки.. Чи Ви намагаєтесь повісити на мене ярлика?

  "ті комуняки" дались мені в данному випадку просто як зразок безмежної політичної демагогії, без якої не обходяться і Ваші оцінки Сюсюри.
  А агресивне навішування ярликів це сучасна тактика Пєті-пєтушка з гопстопкомпанією, який усіх українців, хто не згоден бути холуями Москви, вже зарахував до фашистів. І якщо він після цього вам нічім не дався, то тоді дуже вірогідно, що Ви без усяких ярликів просто член КПУ.

  >Що хотів то вже подав. Відкрию таємницю: не в формі віршів, а у >встановленій "якимись там міфічними законами" належній формі.

  Мабуть про увічнення на усі часи пам'яті Єдиного Українського Патріота Сюсюри, який вигодовував свій патріотизм на радянських спецпайках.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.30 | Slavix

   Re: 10 заповідей українця

   nbd пише:
   > Slavix пише:
   > > О, навіть Вас великий поет надихнув на простенькі метафори.
   >
   > Та ні! Ці простенькі метафори цілком Ваша заслуга: це ж ви згадали про зварювальний апарат "Патон". Нам чужого не треба!

   Дякую.
   >
   > >Сосюра не обслуговував, а творив і ділився своєї творчістю з усіма, >хто цього потребував. Безкорисно. Без роялті, так би мовити.
   >
   > Боже, яке лицемірство!
   > Звісно, що "великий поет" Сюсюра ні безкорисно, ні за гроші не обслуговував "понівечених війною, безногих, покалічених та виснажених юнаків".

   Не обслуговував, а творив. Хоча, можливо, за Вашими мірками творчіть є обслуговуванням.

   > Цлен Спілки радянських письменників комуніст Сосюра зразково обслуговував радянську владу та зовсім не безкорисно, а за дуже добрі гроші, шикарне житло, безкоштовні дачи, санаторії та усякі інші не малі пільги.

   Ага. І все це в 44-му році (тоді був написаний вірш), коли більшість літераторів були воєнкорами і не було достаменно відомо, чим закінчиться війна перемогою клятої радянщини чи блаженними та комфортними Бухенвальдами. Про санаторії тоді якось не думалось, повірте.
   >
   > >Дались Вам ті комуняки.. Чи Ви намагаєтесь повісити на мене ярлика?
   >
   > "ті комуняки" дались мені в данному випадку просто як зразок безмежної політичної демагогії,

   Не бійтесь заглядати у словник (С) М. Рильський

   > без якої не обходяться і Ваші оцінки Сюсюри.

   В мене оцінка сугубо літературна. Просто навів Вам для прикладу вірш з закликом любити України. Повірте, якщо б його автором була б яка-небуть Гарпина Орестівна Дупник-Стрельник-Томсон з еміграції я б його все одно навів як приклад, адже мистецтво це твори, а не шерстіння біографії на тему "білі лі родствіннікі на акупіраваной тіріторії".

   > А агресивне навішування ярликів це сучасна тактика Пєті-пєтушка з гопстопкомпанією,

   Не зрозумів про кого Ви. В поетах трошки тямлю, а в "пєтушках" ні в зуб ногою.

   > який усіх українців, хто не згоден бути холуями Москви, вже зарахував до фашистів.

   Цю рєчьовку Ви вже писали в стилі або бий пархатих-косооких-чорнозадих або ти холуй Москви. Думав, що Ви зрозуміли, що на ці примітивні провокації не ведуться.

   > І якщо він після цього вам нічім не дався, то тоді дуже вірогідно, що Ви без усяких ярликів просто член КПУ.

   Ви мій біограф, Вам видніше.
   >
   > >Що хотів то вже подав. Відкрию таємницю: не в формі віршів, а у >встановленій "якимись там міфічними законами" належній формі.
   >
   > Мабуть про увічнення на усі часи пам'яті Єдиного Українського Патріота Сюсюри, який вигодовував свій патріотизм на радянських спецпайках.

   На більш приземлені практичні теми. Пам"яті та увічнення зараз є прерогативою піарастів.

   P.S. Ви запитували чому слово "свідомий" зараз має скоріше негативне значення? Перечитайте гілку, знайдете зайве тому підтвердження.
   P.P.S. Ви були праві: відповідати на безсиле бздіння - марнування часу.
 • 2009.03.30 | Микола Гудкович

  Отримайте та розпишіться

  nbd пише:
  >“Обніміться, брати мої, молю вас, благаю...”
  > Т.Г. Шевченко

  Добре є!

  > Десять заповідей українця.
  >
  > 1. Усіма силами захищай українську мову, вона те єдине, що робить тебе українцем. В українській державі не може бути іншої державної мови.

  Згоден.

  > 2. Об'єднуйся з усіма свідомими українцями в єдину українську громаду. Відстоюй українські національні права та інтереси. Перш ніж об'єднуватись з "братами слов'янами" об'єднайся з братами українцями.

  Яким чином? Щось особливе треба робити?

  > 3. Ні словом, ні ділом не підтримуй чужинців, які прагнуть керувати Україною, її суспільно-політичнім або громадським життям. Всіляко перешкоджай їх злочинним намірам.

  Критерії чужинства?

  А злочинам «корінним» що, можна не перешкоджати?

  > 4. Постійно вчись , як треба жити та господарювати , і не давай нікому розкошувати в Україні за рахунок зубожіння її народу.

  Вчитися треба, це добре.

  А от як саме не давати нікому розкошувати, а головно — як мені особисто дізнатися, хто за який рахунок це робить?

  > 5. Будь добродіем, твори добро. Не протиставляй свої інтереси громадським.

  В цілому згоден.

  > 6. Не будь холуєм тих, хто пригноблює та грабує народ, порушує засади моралі та права. Захищай справедливість.

  А що, можна взагалі будти холуєм?

  Про захист справедливості — згоден, ясна річ.

  > 7. Будь розсудливим, не піддавайся провокаціям ворогів України, викривай їх перед народом. Бережи унітарну українську державу.

  Гаразд.

  > 8. Завжди пам'ятай та шануй своїх українських предків, вклоняйсь пам'яті українців, загиблих від загарбників.

  А неукраїнських предків можна шанувати?

  > 9. Українським дітям - якісне та безкоштовне оздоровлення, патріотичне виховання, та навчання на найкращому сучасному рівні з допомогою спецподатку на багатих.

  Ой. А хто визначатиме, хто є багатим?

  > 10. Дотримуйся здорового способу життя, охороняй довкілля. Підтримуй розвиток української науки та культури.

  Добре.


  А тепер, даруйте — я, будучи розсудливим, як то й личить українцеві, зроблю висновок: частина Ваших «заповідей» — кульоподібні наміри в вакуумі; щодо іншої частини — є серйозні сумніви.

  > Короткий коментар.
  > Це стисле викладення принципів, якими повинен користуватися в житті та діяльності справжній український патріот.

  Дякую за пояснення :)

  > Кожний пункт цих "Заповідей..." відповідає найбільшим загрозам, які зараз відчуває Україна.

  «Круґом враґі!»

  > Саме страшне, що майже через 20 років існування України, як окремої держави, влада в ній все ще належить чужинцям, бо представництво українців у Верховній Раді складає не більше 15%.

  Не тому.

  > Українці досі не усвідомлюють, що їм так "добре" живется тому, що вони живуть в окупованій державі.

  Не тому. Мій сусіда, що курить на сходах, плює та кидає недопалки, сам веде себе як окупант, без допомоги жидомасонів, чужинців або марсіян.

  > Таке абсурдне становище склалося тому, що нерозумні українці нехтують своїми національними правами заради якоїсь специфічної демократії, яка вже привела до фактичної окупації нашої країни.

  Не тому.

  > Доки наші недоумкуваті фанати демократії, або ліберасти, як їх називають на сайті Observer'а, носятся з нею. як дурень з ступою,

  Ліберастів не існує.

  > в Верховній Раді та і в багатьох органах місцевї влади про українців "дбають" евреї, росіяни, вірмени та усі інші, хто не захоплюється дурними вигадками.

  Що робиться.

  > Став би терпіти таке положення хоч би один інший народ світу?

  Ні-ні. Наприклад, узяти американців. Там у Сенаті та Конгресі — самі американці.

  > Мабуть на це здатні тільки "видатні на голову" українці.

  І не кажіть, такий тупий народисько! Шкода й мови.

  > Останні колонії світу здихались своїх колонізаторів майже 50 років тому і тільки український народ досі перебуває у колоніальному статусі.

  Що ж це коїться, люди добрі!

  > Вже гидко слухати,

  То не слухайте.

  > як на різних шоу усякі підступні ділки знущаючись вихваляють Україну за якісь "демократичні досягнення", тоді як ці "досягнення" фактично являють собою повний безлад, та панування чужинського криміналу.

  Досягнення — це те що ми тут з Вам патякаємо, і не боїмося арешту.
  А кримінал… оце Ваше «чужинського криміналу» як розуміти? Панування українського криміналу Вас влаштовуватиме?

  > Перше, що треба зробити, для виправлення становища, забезпечити пропорційне представництво в органах влади національних громад України.

  Ні.
  Перше, що треба — вибити зі своєї голови подібні бздури.

  > У виборчих списках кожної партії, в тому числі у першій пятірці, повинно бути не менше 80% українців.

  А в першій трійці — не більше 66.(6)%, бо якщо буде 80%, то доведеться когось різати.

  > 20% можуть бути росіянами, а представників інших національностей може бути не більше 1-2 на сотню.

  Несподівана русофілія.

  > Оце буде дійсне дотримання прав народів України і справжня демократія, а не окупаційна, як зараз.

  «Справжня»! Отакої!

  > Питання про такі зміни в законодавстві повинні були б підняти у верховній зраді депутати "Нашої України", але в них мабуть теж багато "ліберастів".

  Не багато, бо ліберастів не існує.

  > Тому Президент повинен негайно розпустити цю окупаційну Верховну раду,

  Згоден! :)

  > провести референдум про пропорційне представництво національних громад у владі,

  Оговтайтеся! Адже тупий народисько, чий розум затлумлено тупими шустер-шоу, провалить цей референдум.

  > Хто і по якому праву встановив, що український народ повинен вічно жити під владою чужинців?

  Та ніхто, здається, крім самих українців.

  > Незалежній Україні - українську владу!

  Незалежній кульоподібній Україні — кульоподібну українську владу в вакуумі. Дякую дуже за коментарі, без них було б не так зрозуміло.
 • 2009.04.22 | nbd

  Re: 10 заповідей українця

  Микола Гудкович пише:

  >Яким чином (Перш ніж об'єднуватись з "братами слов'янами" об'єднайся з >братами українцями)? Щось особливе треба робити?

  Робити треба багато! Але для початку треба хоч би навчитись відрізняти українців від чужинців, чого вам явно бракує.

  >Критерії чужинства?

  Для українця ці критерії не потребують роз'яснень. Тільки загарбники чужинці шлангами прикидаються.

  >А що, можна взагалі будти холуєм?

  Для українця це смертний гріх, а для вас - особиста справа.

  >А неукраїнських предків можна шанувати?

  Якщо ви український патріот, то ваші предки українці, ким би вони не були, а якщо ви почуваєте себе патріотом іншої нації, то шануйте їх на землі своєї нації.

  >Ой. А хто визначатиме, хто є багатим?

  Налогова. Але розумним людям і без неї зрозуміло, що багатими в Україні є жиди та їх олігархи. Може ви знаєте хоч би одного олігарха - етнічного українця?

  >Мій сусіда, що курить на сходах, плює та кидає недопалки, сам веде себе як >окупант, без допомоги жидомасонів, чужинців або марсіян.

  Треба вигнати з України усіх окупантів, жидомасонів, чужинців та марсіян.

  >Наприклад, узяти американців. Там у Сенаті та Конгресі — самі американці

  На жаль ситуація в США не краща від української. По свідоцтву Г.Форда жиди захопили США ще на початку минулого століття. А зараз це военний кіборг сіонізму. Але "досягнення" жидів у загарбництві та пограбуванні інших народів не може бути підгрунтям для визнання їх бандитської політики в світі і в Україні зокрема.

  >Оговтайтеся! Адже тупий народисько, чий розум затлумлено тупими шустер-шоу, провалить цей референдум.

  Якщо ви тут приставлені, щоб лити бруд на український народ та вихваляти владу в Україні окупантів, жидомасонів, чужинців та марсіян-ізраїльтян, то вам марно щось поясьнювати. А справжнім українцям і так зрозуміло що до чого.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua