МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Остап Федоришин"Не Журись!"вийшов із фракції БЮТ в обласній раді

03/10/2009 | keymaster
На початку сьогоднішнього сесійного засідання Львівської обласної ради депутат від БЮТу Остап Федоришин заявив про свій вихід з фракції та незгоду з політичною лінією блоку. Федоришин, який є відомим на Львівщині та поза її межами артистом театру-студії "Не Журись!" ("пані Стася") був фактором, який додавав популярності БЮТ на виборах у Львівській області. Однак він є людиною націоналістичних поглядів, що й спричинило своєрідний демарш депутата на факти ситуативного синхронного голосування БЮТ і КПУ у Верховній Раді.

Виступ свого колеги на сесії депутати БЮТ прийняли мовчки, а вже в перерві фракція БЮТ у Львівській обласній раді прийняла рішення про виключення з фракції депутата Остапа Федоришина. Про це рішення під час засідання сесії облради 10 березня повідомила голова фракції БЮТ у ЛОР, заступник голови ЛОР, заступник голови ЛОО ВО "Батьківщина" Людмила Козак.

"Нам прикро, що депутат Остап Федоришин обрав трибуну облради для висловлення незгоди з політикою партії. Він міг винести свої міркування на розгляд бюро. Під час перерви у сесійній залі фракція зібралася на нараду і прийняв рішення про виключення з фракції БЮТ в облраді Остапа Федоришина", - зазначила Людмила Козак.

Відповіді

  • 2009.03.10 | Обманутий БЮТом

    Re: Остап Федоришин"Не Журись!"вийшов із фракції БЮТ в обласній

    Закликаю наслідувати приклад Федоришина!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua