МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

СБУ заменит скандальные фотографии о голоде 30-х годов (/)

03/10/2009 | Vax
http://www.vesti.ru/doc.html?id=261390

Дирекция архива Службы безопасности Украины (СБУ) срочно заменяет экспозицию о голоде на Украине в 30-е годы прошлого века, которая недавно открылась в Севастополе. СБУ признала, что на стенды с фотографиями попали случайные снимки, не имеющие отношения к страданиям украинцев.

Как сообщил во вторник директор архива СБУ Владимир Вятрович, при подборе иллюстраций "допущены серьезные ошибки". По его словам, "четыре фотографии не имеют отношения к Украине - три из них сделаны во времена Великой американской депрессии, еще одна - о голоде в Поволжье", передает ИТАР-ТАСС.

Скандальная выставка была открыта в Севастополе 2 марта с целью "рассказать севастопольцам правду о кровавом советском режиме", информировала тогда пресс-служба СБУ. Подобные выставки открыты во многих городах страны. Замеченная в Крыму фальсификация вызвала шквал откликов, прежде всего среди умеренных политиков, которые обвинили спецслужбы в подтасовке фактов и стремлении выставить Россию виновной в этой общей трагедии.

СБУ по распоряжению президента Виктора Ющенко проводит изучение "голодомора и политических репрессий во времена советской власти". На основе архивных документов спецслужбы создают тематические передвижные выставки.

---------------------------------------------------------

Теперь одни фальшивые фотки заменят на другие фальшивые. Только предварительно проверят, нету ли их в интернете. :)

Відповіді

 • 2009.03.10 | Адвокат ...

  А як що замінять правдивими,-- клаву свою зжереш?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.03.10 | GreyWraith

  Re: СБУ заменит скандальные фотографии о голоде 30-х годов (/)

  Vax пише:
  >Скандальная выставка
  Ну, мені здається, що скандальною була сама подія, якій присвячена виставка. Настільки скандальною, що радянська пропаганда старанно цю подію замовчувала. Про що, до речі, брак фотографій свідчить не менш красномовно, ніж достатня кількість у Поволжі.

  Те, що в СБУ працює достатньо неляканих головотяпів, всім і так відомо. Але що то доводить чи спростовує?

  >...прежде всего среди умеренных политиков,
  Цікаво було б подивитися на список цих поміркованих політиків. :)

  >...и стремлении выставить Россию виновной в этой общей трагедии.
  Ніхто не звинувачує Росію у цьому злочині. Вона сама своєю безглуздою метушнею з цього приводу показує, що на злодію шапка горить.

  >Теперь одни фальшивые фотки заменят на другие фальшивые. Только >предварительно проверят, нету ли их в интернете. :)
  Та й якщо СБУ дала неправильні фотографії - тоді в чому справа? Нехай ФСБ видасть фотографії правильні і чесні - якщо вже визнали, що те, що публікувалося у тодішній підцензурній пресі, є дурницями, то нехай буде хоча б "спільна трагедія". Чи немає? Хтось тоді прекрасно знав, ЩО робить, усвідомлював свою вину, тому подбав, щоб ніяких "неправильних" фотографій і документів не було? І Росія цих покидьків досі покриває?

  А в принципі скандал - лише Україні на користь: якщо дехто, кому звинувачень і не висовували, починає наперед битися в конвульсіях і верещати, що то не він, це сторонніх спостерігачів наводить на серйозні роздуми...
 • 2009.03.10 | 123

  Кого звільнять - В*ятрович не сказав?

  Vax пише:
  > http://www.vesti.ru/doc.html?id=261390
  >
  > Дирекция архива Службы безопасности Украины (СБУ) срочно заменяет экспозицию о голоде на Украине в 30-е годы прошлого века, которая недавно открылась в Севастополе. СБУ признала, что на стенды с фотографиями попали случайные снимки, не имеющие отношения к страданиям украинцев.
  >
  > Как сообщил во вторник директор архива СБУ Владимир Вятрович, при подборе иллюстраций "допущены серьезные ошибки". По его словам, "четыре фотографии не имеют отношения к Украине - три из них сделаны во времена Великой американской депрессии, еще одна - о голоде в Поволжье", передает ИТАР-ТАСС.

  Як це зрозуміти - "помилки"? Це шкідництво, а не помилки.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.03.10 | Сергій Кабуд

  ФСБ організував діверсію. і буде робити це і далі

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.10 | Сахаров

   Виключити не можна

   Я не захищаю ФСБ, рятуй Боже, але, з іншого боку, у нас і дурнів і невігласів вистачає. А найстрашніший дурень - активний дурень, який пнеться зі шкіри щоб начальству догодити. То могло бути і таке.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.10 | Almodovar

    Re: Виключити не можна

    Ні, не могло. Не та контора. Відкрита провокація. Ось тут я все описав http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1236716067&first=1236716226&last=1236691729.
   • 2009.03.10 | Хвізик

    можна

    Сахаров пише:
    > Я не захищаю ФСБ, рятуй Боже, але, з іншого боку, у нас і дурнів і невігласів вистачає. А найстрашніший дурень - активний дурень, який пнеться зі шкіри щоб начальству догодити. То могло бути і таке.
    якби то був просто випадок через чиюсь дурість чи лінощі, навряд чи у рос пресі здійнявся би такий галас так швидко - не такі ті фотки знамениті, щоб їх моментально розпізнати ще й джерело віднайти

    виглядає, що вони були готові наперед
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.10 | AxeHarry

     Re: можна

     Схоже що "такі да".... По всім політтуснякам якось мегасинхроннєнько відмітились записні совколюбителі з стандартним текстом.
    • 2009.03.10 | Сахаров

     Таки маєте рацію. Так швидко б не зреагували.

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.03.10 | Адвокат ...

      Уґу(с). Кой хто ледве хвальштарту не утнув...

      ... тіко погроза не отримати "прємію в квартал",-- і втримала! ;)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua