МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Генерал Пачепа про дезінформацію КГБ стосовно Кеннеді:текст, (л)

03/10/2009 | Сергій Кабуд
http://www.frontpagemag.com/Articles/Read.aspx?GUID=69fe5954-49c7-4e60-b8a9-df2fd143c6b1

гугл переклад

Програмирование вбити
За Джеймі Глазов
FrontPageMagazine.com | Середа, Жовтень 03, 2007

Головна Інтерв'ю гостя сьогодні генерал-лейтенант Іон Міхай Pacepa, вищі посадові розвідки офіційних ніколи мати перейшли з радянського блоку. У 1989 р. президент Румунії Миколу Чаушеску і його дружина були страчені після закінчення судового розгляду, де більшість звинувачень було Слово за слово з Pacepa книги, Червоний горизонти, опублікована в 27 країнах. Pacepa нові книги Програмирование вбивства: Лі Харві Освальд, радянський КДБ і вбивство Кеннеді.

FP: литов генерал Іон Міхай Pacepa, ласкаво просимо на головну інтерв'ю.

Pacepa: Це велика честь для мене бути тут. З повагою є одним з небагатьох журналів, які дійсно розуміють Кремля.

FP: Г-н Pacepa, ви мали пряме знання КДБ у зв'язку з Освальд, і ви також мають доступ до нових розкрита КДБ документів. Розкажіть нам трохи про вашу особисту експертизи щодо цього питання і недавно розсекречених докази ви бачили. Потім люб'язно поділиться з нами висновки ви прийшли за адресою.

Pacepa: Москва, звичайно, визнати, нічого для нас, керівників Рад 'сурогатні розвідувальної служби, про які-небудь причетність до вбивства Кеннеді. Кремль знав, що будь-яка необережність може початися світова війна III. Але за 15 років мого життя на іншій вершині радянського блоку розвідки, я брав участь в світі дезинформація зусилля, спрямовані на відволікання уваги від КДБ з участю Лі Харві Освальд, американський морський які перейшли в Москві, повернувся в США, і вбили президента Кеннеді.

Ми почали чуток, опублікованих статей і навіть книг виробництва вкрадчівий, що винні в США, а не в Радянському Союзі. Наша кінцева "доказ" було записки на ім'я г-н Хант, "від 8 листопада 1963 року і підписана Освальд, екземпляри якого з'явився в США в 1975 році. Ми знали, що записка була фальшива, але американський graphological експерти підтвердили, що вона була справжньою, і теоретиків змови підключений до E. ЦРУ Говард Хант, до того часу добре відомі з Уотергейт справою, і використовували його для "довести, що" ЦРУ, причетних до вбивства Кеннеді.

Оригінал КДБ документів Архів Мітрохіна, пролити світло в 1990-ті роки, остаточно довів, що в записці був викован КДБ під час скандалу Уотергейт. Ковані записку двічі перевірили на "справжність" з боку КДБ Технічна дирекція операцій (OTU) і призначений для використання. У 1975 році КДБ відправили три фотокопії записки з Мексики в змові buffs у Сполучених Штатах. [1] (КДБ правила допускається лише фотокопії підроблених документів, які повинні бути використані, щоб уникнути пильного вивчення оригінального).

Після того, як Радянський Союз впав, я сподівався, що нові керівники в Москві, можливо, виявити боку КДБ у вбивстві Кеннеді. Замість цього, в 1993 році вони опубліковані паспорта на вбивство: Ніколи не Перед розказана історія Harvy Лі Освальда в КДБ, полковник, хто його знав, книги стверджують, що ретельне розслідування Освальд не знайшов Радянського участь з ним в каких. [2] кати НЕ свідчити проти себе.

FP: Чи можете ви піти в трохи докладніше про те, що Мітрохін архів?

Pacepa: В 1990-х років, які вийшли на пенсію співробітник КДБ Василя Мітрохіна, допомогла британської MI6, ввезених CA 25000 сторінок високо конфіденційні документи КДБ з Москви. Вони являють собою незначну частину архіву КДБ, за оцінками, близько 27 мільярдів сторінок (НДР Штазі архів був 3 млрд.). Тим не менш, ФБР охарактеризував як Архів Мітрохіна "найповнішою та великої розвідувальної отримано з будь-якого джерела." Відповідно до цього архіву, перший американський книгу про вбивство, Освальд: Assassin або Фаля Гі?, Що звинувачує ЦРУ і ФБР за цей злочин, був натхненниками в КДБ. У книзі автор, Йоахім Joesten, німецько-американський народилися комуніст, протягом п'яти днів у Далласі після вбивства, а потім відправився в Європу, і зник з поля зору. Кілька місяців потому Joesten Книга була опублікована в американській комуністичної Карло Альдо Marzani (Нью-Йорк), який отримав $ 80000 від КДБ для отримання про-радянської книги, а також щорічні $ 10000 рекламувати їх агресивно. Інші документи в архів Мітрохіна визначити перший американський рецензент цієї книги, Віктор Perlo, як таємні КДБ оперативно.

Joesten книга була присвячена американської Марк Лейн, описані в Архів Мітрохіна, як лівих, які анонімно отримав гроші від КДБ. У 1966 році Лейн опублікував бестселер Rush до суду, стверджуючи, що Кеннеді був убитий правим крилом американської групи. Ці дві книги закликав людей з будь-якої дистанційно, пов'язаних фон досвід приєднатися Фрай. Кожен розглядати події з власної точки зору, але й усі елементи, обвинувачений в США в цьому злочині. Нью-Орлеан районного прокурора Джима Гаррісон подивився навколо свого будинку і району в 1967 році заарештувала місцевого чоловіка, якого він звинуватив у змові з елементами американської розвідки з метою вбивства Кеннеді, з тим щоб зупинити його зусилля, спрямовані на припинення "холодної війни". Обвинувачений був виправданий в 1969 році, але гарнізону clung до його історії, по-перше письмовій спадщини Стоун (Putnam, 1970) і в остаточному підсумку публікації на слід убивць (Sheriden площа, 1988), одна з книг, які надихнула Олівера Стоуна фільм JFK.

Змова вбивства Кеннеді народився і він ніколи не помер. Згідно з іншого документу, в квітні 1977 голова КДБ Юрій Андропов поінформував Політбюро про те, що КДБ був початок нової кампанії desinformatsiya подальшого впутивать "Американські спецслужби у вбивстві Кеннеді. На жаль, Мітрохін Архів зберігає мовчання з цього питання і після цього.

FP: Ви виявили документи особисто, написані вбивцею, Лі Харві Освальд, що він був пов'язаний із КДБ відділ по вбивства за кордоном, і що він повернувся до США з Радянського Союзу тільки тимчасово, на місію. Два федеральних розслідувань і більше 2500 книг подивився на вбивство, але ніхто не піднімає це питання. Чому?

Pacepa: Тому що немає вбивства слідчі та дослідники були достатньо знайомі з КДБ оперативний кодексів і практики. ФБР нещодавно повідомив Конгресу США, що тільки в рідному арабською оратор міг зловити штрафу точок "Аль-Каеди" телефонного перехоплення, особливо одна з розвідувальних doubletalk. Я витратив 23 років свого життя інших виступаючи в таких кодексів. Навіть моя власна особистість був кодифіковані. У 1955 році, коли я став співробітником зовнішньої розвідки, я був інформований про те, що з тих пір моє ім'я буде Міхай Podeanu і Podeanu я залишався до 1978 року, коли я зламав з комунізмом. Всі мої підлеглі та іншою частиною радянського блоку офіцери зовнішньої розвідки використовувати коди в своїх письмових доповідей, коли говорять зі своїми джерелами, і навіть у розмовах зі своїми колегами. Коли я покинув Румунію добра, моя шпигунська служба "Університет", в країні був лідером "Архітектор", Відень була "бачили" і так далі.

В інтерв'ю, опублікованому в США, загальний КДБ Борис Соломатін, який тривалий час заступник начальника ПГУ (радянської зовнішньої розвідки), одного разу сказав: "Я не роблю з себе людину, яка знає все, що в поліції, так як деякі колишні співробітники Першого департаменту [тобто ПГУ], які написали свої книги спробувати зробити. В розвідки і контррозвідки тільки той, хто очолює ці послуги, знає все. Я кажу це тому, що всі питання, що стосуються шифрів та шифрів машини в рамках другого відділу у дирекції поза моєї, схожі на Ваш Національного агентства безпеки. "[3]

Під час моїх останніх десяти років у Румунії, я керував країною, еквівалентну НГБ, і я познайомився з кодом системи, що використовуються в усьому радянському блоці розвідки. Ці знання дозволили мені зрозуміти, що нешкідливо звучання листа Освальд і його дружина радянського Радянського посольства у Вашингтоні, округ Колумбія (представлений Уоррен комісія) є завуальовані повідомлення КДБ. У них я знайшов докази того, що Освальд був відправлений в США на тимчасову місію, і що він планує повернутися до загадковий Радянського Союзу після виконання своєї задачі.

Він мені багато років, щоб відсіювати пшеницю від плевел в обхід купи слідчих звіти, породжених насильницької смерті молодого американського президента, але коли я закінчив я був зачарований багатства КДБ пальців по всій історії Освальд і його вбивця Джек Рубі.

FP: Итак дати нам деякі конкретні КДБ пальців.

Pacepa: Давайте рукописні записки російською мовою Освальд покинув Радянський дружина, Марина, навіть до того, як він намагався вбити американського загального Едвіном Уокера в сухому запуску, перш ніж переходити до вбивства президента Кеннеді. Це дуже важливо відзначити, містить два КДБ коди: друзі (код для підтримки офіцера) і Червоний Хрест (код на фінансову допомогу). У цій записці, Освальд розповідає Марина, що робити у випадку, якщо він заарештований. Він наголошує, що їй слід звернутися (радянського) "посольство", що вони мають "друзів" і що "Червоний Хрест" допоможе їй у фінансовому відношенні. Особливо важливим є Освальд до інструкції по її "направити в посольство інформацію про те, що трапилося зі мною." На цей час код для посольства був "раб", але здається, що Освальд хотів бути впевнений, Марина б зрозуміти, що вона повинна негайно інформувати радянське посольство. Слід зазначити, що Марина не згадав цю записку до влади США після арешту Освальда. Він був знайдений у будинку Рут Пейн, американський друг, з яким Марина була знаходяться в момент вбивства.

FP: У комісії Уоррена і вдома комітету з Вбивства висновку, що Освальд був якийсь ніякої зв'язку з КДБ. Але у відповідності з вашою книгою, Освальд таємно зустрічався офіцер КГБ вбивство відділу в Мексиці лише кілька тижнів до зйомок президента Кеннеді. Що таке доказ?

Pacepa: Є багато бітів докази Освальд у зв'язку з КДБ. Матеріального один лист він направив до радянських посольство у Вашингтоні кілька днів після засідання "товариш Костін" в Мехіко. Крім Освальд визначили особа, він зустрівся там, як "товариш Костика." ЦРУ визначило Валерій Костика, як офіцер ПГУ тринадцятого департаменту для "мокрих справ" (вологе час евфемізм для кривавий). Рукописні проект, що лист було знайдено в середу Освальд ефекти після вбивства. Раніше згадувалося Рут Пейн показав, що Освальд знову писав цей лист кілька разів, перш ніж набирати його на своїй друкарській машинці. Марина заявив він "retyped конверт в десять разів." Було важливо для нього. Фотокопія остаточного Освальд направив листа до радянське посольство було стягнуто в комісії Уоррена. Дозвольте мені навести цитату з цього листа, в яких я також включити Освальд раніше варіант в дужках:

"Це проінформувати Вас про останні події з моєї зустрічі з товаришем Костін [у проекті:" нові події, що сталися після моєї бесіди з товаришем Kostine "] в посольство Радянського Союзу, Мехіко, Мексика. Я не зміг залишитися в Мексиці [Закреслювання у проекті: "тому що я розглядав бесполезно"] indefinily причини мого мексиканського візових обмежень, які були протягом 15 днів. Я не міг прийняти шанс проханням про нову візі [у проекті: "Подання заяви на продовження"], якщо я використав моє справжнє ім'я, тому я повернувся в Сполучені Штати. "

Той факт, що Освальд, що використовуються для оперативної кодовою Костика підтверджує мені, що його зустріч з Костика в Мехіко та його листування з радянським посольством у Вашингтоні були проведені в ПГУ оперативного зв'язку. Той факт, що Освальд не використовувати своє справжнє ім'я отримання його мексиканську візу підтверджують цей висновок.

Тепер давайте порівнювати цей поєднанні листа проти вільного довідник Ця Semana-на цьому тижні, 28 вересня - 4 жовтня 1963 року, і іспано-Англійський словник, як знайти серед Освальд в ефектів. Керівництво книга радянського посольства телефон підкреслив, імена Kosten і Освальд відзначив кирилицею на сторінці списку "Дипломати в Мексиці", і перевірити знаків поряд з п'ятьма кінотеатрами на попередній сторінці. [4] назад його Іспанська-Англійська словник Освальд пише: "Придбати квитки [множинне] для бика боротьбу", [5] і плас Мексико bullring оточений його Мехіко карта. [6] також наголошується Освальд карта є палац образотворчих мистецтв, [7] улюблене місце для туристів, щоб зібрати в неділю вранці, щоб подивитися балет Folklórico. (Натисніть тут, щоб побачити ці документи, Освальд в рукописні замітки та інші аналогічні матеріали.)

Попри те, що Освальд стверджував, він не зазначив у радянське посольство в будь-який час в період його перебування в Мексиці, хоча ЦРУ були камери спостереження підготовку біля входу в посольство, в той час. [8] Іншими словами, все вище факти, взяті разом запропонувати мені, що Освальд вдаються до незапланованих або "заліза зустрічі"-Залізна yavka в російсько-за терміново поговорити з Костика в Мехіко. "Залізний засіданні" є стандартним КДБ процедури на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, залізо сенс броненосець або незмінна.

На мій день я затвердив досить мало "заліза зустрічі в Мехіко (улюблене місце для контактів з нашими агентами важливо, що проживають в США), і Освальда в" залізного засіданні "дивиться на мене, як типові. Це означає: коротка зустріч в кінотеатр, щоб домовитися про зустріч на наступний день в bullfights (в Мехіко, вони були проведені в 4:30 в неділю в другій половині дня); коротка зустріч біля Палацу образотворчих мистецтв для передачі Костика одна з Освальд бій биків квитки купили, і довгий нараду для обговорення на неділю бій биків.

Звичайно, я не можу бути впевнений, що все відбувалося саме таким чином кожен співробітник випадку була своя quirks. Але ж вони можуть бути пов'язані, очевидно, що Костика і Освальд зробив таємно, які відповідають за уікенд 28-29 вересня, 1963. На наступний вівторок, ще в Мехіко, він подзвонив у радянське посольство від кубинського посольства і попросив охоронця черговий підключити його з "товариш Костика," з яким він "розмовляв по 28 вересня." Цей телефонний дзвінок був перехоплено ЦРУ.

FP: Кожен комуністична партія під керівництвом радянського стилю політбюро, радянського блоку всіх армій носили ж форму, кожен Східної Європи поліції був замінений радянському стилі бойовиків. Як ця схема відображає радянського блоку в розвідувальні спільноти?

Pacepa: "Все, що ви побачите тут, ідентичний тому, що я побачив у вашій службі," Серхіо дель Валье-кубинського міністра внутрішніх справ і начальника загального, так і внутрішньої безпеки, зовнішньої розвідки,-сказав мені в 1972 році, коли він представив мене керівників кубинської шпигунської служби, DGI. [9] Навіть DGI офіцерів підготовки була заснована на тому ж керівництві ми в румунської шпигунстві служби, Департамент DIE-де-Informatii ExternE було отримано з ПГУ.

Так, Радянська розвідка, як і радянський уряд в цілому, була сильна схильність до моделі. За самою своєю природою є шпигунської і загадкові duplicitous зобов'язань, але в руки Рад він розвинувся у цілу філософію, кожен аспект, який має свій власний набір суду і вірно правила и следуют запропонованої схеми.

Протягом багатьох років я проводив дослідження Освальд у зв'язках з КДБ, я взяв на фактах, перевірки інформації про його життя, яка була розроблена американським урядом та відповідними приватними дослідниками, і я розглянув його в світлі ПГУ оперативної моделі -- мало відомі аутсайдери з-за явної таємниця тоді як в даний час ендемічні Росії. Нові ідеї у вбивстві прийшла раптово до життя. Освальд досвідом, як морський, що працюють в Японії, наприклад, що ідеально підходить ПГУ шаблон для вербування американських військовослужбовців за межами Сполучених Штатів, що я протягом багатьох років застосовуються румунська операцій. Було також очевидно, що роздягальні на автобусних терміналів Освальд використовували в 1959 році, після повернення в США з Японії, на депозит речовий мішок, фаршировані фотографії американських військових літаків на самом деле розвідувальними тайник. [10] Протягом цих років Використання таких шаф все вирують в ПГУ і штампа.

Радянський шпигунство операції можуть бути ізольованими в своїх моделях, якщо ви знайомі з ними. Контррозвідки експертам називати ці моделі "оперативні докази", із зазначенням відбитки пальців злочинця.

FP: Більша частина роботи по Кеннеді вбивство свідчить про те, що Освальд був низького рангу морський які не мають важливу інформацію запропонувати КДБ. Він також явно порушеною і трохи про вільну гармати. Якщо це так, то чому б КДБ вербовали його?

Pacepa: Це був Радянський dezinformatsyia-розповсюджуваної моя DIE, а, за вказівкою КДБ. Правда зовсім інша. Ось один приклад. Як оператор радара на Atsugi Air Base в Японії, Освальд знав польоту висоту ЦРУ супер секретний-шпигуном У-2 літаки пролетіли над Радянським Союзом з цієї бази. У 1959 році, коли я був начальником розвідки Румунії станцію в Західній Німеччині, радянські вимоги направив мене попросили "всі, у тому числі чутки", про висоті польоту літака У-2. Радянський Міноборони знає, що У-2 вилетів над Радянським Союзом в кілька разів, але його командування ППО не змогли відслідковувати їх, тому що радянські РЛС в ті дні не вдалося досягти ультра-високих пагірках.

Френсіс Гері держав, U-2 експериментального яких Рада збитий 1 травня 1960, вважає, що Рада змогли отримати його, оскільки Освальд надав їм з висоти свого польоту. За держав заяву, Освальд був доступ не тільки до радіолокатори та радіо, а також коди до нових MPS-16 Висота з'ясування радіолокаційний спорядження ", і висота, на якій У-2 прилетів, який був одним із самих класифікується секрети [11].

Здається, що Освальд, які перейшли до Радянського Союзу в 1959 році, був одним з людей в аудиторії, що відвідують держав популярності суду в Москві. 15 лютого 1962, Освальд написав його брат Роберт: "Я чув більш ніж Голос Америки", що вони звільнили держав U2 шпигун площині побратимів. Це гарна новина, де ви я полагаю. Він, як видається, буде чудово, яскраво-американського типу колег, коли я побачив його в Москві. "[12]

Це було б нормальної процедурою КДБ прийняти Освальд спостерігати Повноваження суду як однієї з нагород йому за те, що він дозволив Радянському Союзу збити літак У-2.

FP: Юрій Носенко, офіцер КДБ, які перейшли до долара в 1964 році, повідомив науковий вбивство Джеральд Познер: "Я здивований, що такі великі угоди виступив той факт, що [Освальд] був морським. Те, що він у морської піхоти-майор, капітан, полковник? "[13] Як ви поясните Носенко заяву?

Pacepa: Я знаю, що Носенко був добросовісним перебіжчика. Але він належав КДБ та відділу внутрішнього нічого не знали про іноземних джерел ПГУ-точно так само, як середній рівень агент ФБР б нічого не знають про джерела ЦРУ за кордоном.

Рекрутинг низького рейтингу американських військовослужбовців, є одним з ПГУ пріоритетів у ті дні. Полювання на "serzhant" було моїм головним пріоритетом протягом трьох років (1957-59) я був призначений rezident в Західній Німеччині, і вона, як і раніше, одним з головних пріоритетів у 1978 році, коли я зламав при коммунизме. Звичайно ПГУ хотіла б найняти американських полковників, але їм було важко підійти, тоді як з низьким рівнем чиновників були більш доступні і можуть надати інформацію, якщо відмінну надано право керівництва.

Сержант Роберт Лі Джонсон, є гарним прикладом. У 1950 він був за кордоном, де, як і Освальд, він став розуму з комунізмом. У 1953 році Джонсон таємно вступив радянського військового блоку у Східному Берліні, де він запитує, як, очевидно, зробив Освальд-бути надано політичний притулок у "працівників рай." Після того, як там, Джонсон був завербований ПГУ і переконав повернутися тимчасово США провести "історичні завдання" перед початком його нового життя в Радянському Союзі, як це було у випадку з Освальд. В кінці кінців, сержант. Джонсон був таємно удостоєний звання Червоної Армії великих і отримали письмові привітання від самого Хрущова. [14]

За словами Віталія ПГУ полковника Юрченко, які перейшли в ЦРУ, в 1985 році і незабаром redefected, США Головний прапорщик Джон Ентоні Уокер-іншому "serzhant"-був найбільший агента в історії ПГУ ", перевершує за важливістю навіть у радянський крадіжці англо-американська креслення для першої атомної бомби. "Джон Ф. Леман, який був у США секретар військово-морського флоту, коли Уокер був арештований, погодився. [15]

FP: В 1962 році, коли Освальд повернувся з Радянського Союзу, він привіз із собою 13-сторінковий документ під назвою "Історичні щоденник." Чому вона, що називається?

Pacepa: "Історичний" був ПГУ гасло в той час. Цей термін був введений генерал Олександр Sakharovsky, колишній Радянський головний радник Румунії Секурітате який виріс до керівника ПГУ на безпрецедентний чотирнадцять років. "Історичний" було його улюбленим виразом. Секурітате був "історичної задачі", щоб відсіяти буржуазії з румунського грунту, оскільки він постійно проповідував у нас. "Історичного боргу" в ПГУ було копати могили міжнародної буржуазії. Dogonyat я peregonyat був наш "monumentalnaya, історичні завдання, він розповів нам відразу після Хрущов почав що відомий гасло про його наздогнати Захід і обганяє його в простір в десять років.

Особисті щоденники були також Sakharovsky винахід. Усі наші співробітники незаконним і агентів направили на Захід під вигаданої біографії довелося взяти з собою будь-якого письмового пам'яті допомогу, з тим щоб вони могли згадати, де саме вони нібито були, коли і що вони зробили в різні періоди їх передбачуваної життя . До кінця 1950-х років, ці записи були прийняті за кордону у формі microdots або на пільгових фільму приховував у деяких повсякденних об'єктів, але, звичайно, вони становлять потенційну небезпеку перетворення викривають докази, якщо коли-небудь виявлені. У січні 1959 Sakharovsky наказав усім радянському блоці іноземними розвідувальними службами, щоб приховати ці біографії у формі щоденника, чернетки книг, особисті листи та автобіографічні нотатки. Ці записки були розроблені фахівцями з дезінформації, скопійовані з рук в незаконних або агент розвідки, зазвичай тільки перед від'їздом на Захід, а потім перевозяться через кордони відкрито.

Мікроскопічне дослідження Освальда в "Історичний Щоденника" дійсно показують, що "він був написаний в одній або двох сесій." [16] Крім того, було скопійовано в большой поспіхом, як це було запропоновано багато орфографічних неточностей.

FP: Ваша книга приймає інтригуючий поворот в тому, як він розповідає сюжет. В кінці кінців, ви виявите, що свідчить про те, що Освальд втратив ПГУ (Радянський іноземних Intelleigence) підтримку, і що він пішов в одиночку вбити президента Кеннеді. Це трохи очей брів жахів. Повідомте нам, що ви знаєте, і поясніть, будь ласка, ваші інтерпретації.

Pacepa: У жовтні 1962 року Західний Німецький Верховний суд монтується шляхом прилюдного судового розгляду, Богдан Stashinsky, розвідки Радянського перебіжчика, який був прикрашений Хрущова за те, що він убив ворога Радянського Союзу, які живуть на Заході. Цей процес показав Хрущов у світі жорстокого політичного м'ясник. До 1963 раз яскравий радянського диктатора вже покалічених правителя вистачає повітря. Найменший подув будь-якого радянського участь у вбивстві американського президента можна було б згубним для Хрущова. Таким чином, КГБ як моя DIE-скасовуються всі операції, спрямовані на вбивство ворогів на Заході.

ПГУ безуспішно намагалися deprogram Освальд. Наявні документи свідчать про те, щоб довести ПГУ, що він здатний надійно виконання встановлених вбивства, Освальд провів сухий веденні стрільби, хоча у вузькому зниклих-американського спільного Едвіном Уокера. Освальд воєдино пакет, разом з фотографіями, показуючи, як він планував цю операцію, а потім взяв цей матеріал у Мехіко, щоб показати, "товариш Костін," його справу офіцера, що він міг зробити. Навіть якщо він знімається Уокер замаху, не визначені як злочинця, Москва залишилася Адамант.

Впертий Освальд був спустошений, але в кінці кінців він пішов вперед по своєму, абсолютно переконаний, він виконує його "історичною" завдання. Він був тільки 24 років, і він зробив усе можливе, щоб отримати зброю в непомітною, і для виготовлення документів, що засвідчують особу, використовуючи tradecraft КДБ був навчив його. До самого кінця він дотримувався інструкцій надзвичайних він спочатку було дано відповідне КДБ допускають, і нічого не просить адвоката.

З Освальд вже занадто багато знав про первісному плані, однак, Москва організував для нього буде замовчати назавжди, якщо він повинен перейти до скоєння немислимим. Це було ще радянських схеми. Сім керівників радянської політичної поліції сам був таємно або відкрито убитий для запобігання їх від інкримінуються Кремля. Деякі з них були отруєні (Вячеслав Menzhinsky в 1934 році), інші були страчені, як західних шпигунів (Генріх Yagoda в 1938 році, Микола Єжов в 1939 році Лаврентій Beriya і Всеволод Меркулов в 1953 році, і Віктор Абакумов в 1954 році).

Крім того, відразу після новин про вбивство Кеннеді Москві почали операцію "Дракон", дезинформації зусиль, в яких моя служба брала активну участь. Цілі, які вдалося тільки надто добре було кинути провину на різні елементи, у Сполучених Штатах за вбивство свого власного президента.

FP: перший огляд Програмирование вбивати, видавець тижневика, говориться, що книга заснована на старій розвідувальної анекдоти і не дає переконливих мотивів радянського вбивства. Що ви повинні сказати на це?

Pacepa: 3 січня 1988 року, Нью-Йорк таймс "опублікувала аналогічні огляд моїй першій книзі, Червоний горизонти, заявивши, що він містить тільки" убогих анекдотів "Про президента Румунії Миколу Чаушеску. Але через два роки Чаушеску був страчений в кінці судового розгляду, чиї звинувачення прийшла майже слово в слово, з-червоний горизонт, який все ще перебуває у пресі.

FP: Значить, не все це, - якщо це правда-бітних Crazy для Хрущова мати ризикували? Він міг би викликали світову війну, ні?

Pacepa: Хрущов, який був моїм босом де-факто протягом дев'яти років, була нелогічно. Сьогодні, люди пам'ятають його, як униз, до землі селянин, який виправити зло Сталіна. Я знав, що Хрущов був кривавий, печія та екстравертірованний, і він, як правило, знищувати кожного проекту одного разу він отримав на руки її. Хрущова ірраціонально зробив його найбільш спірних і непередбачуваний радянський лідер. Він unmasked про злочини Сталіна, але він зробив політичне вбивство основним інструментом своєї власної зовнішньої політики. Він є автором політики мирного співіснування з Заходом, але він виявився натисненням світ на межу ядерної війни. Він уклав перші угоди з контролю над ядерною зброєю, але він намагався забезпечити Фідель Кастро позиції на чолі Куби за допомогою ядерної зброї. Він отремонтирован Москви відносини з Югославією Тіто, але він порушив ті з Пекіном, і тим самим зруйнували єдність комуністичного світу. 11 вересня 1971 Хрущов помер у безчестя, як не людина, хоча і не бачачи перед його мемуарах, опублікованих у західній надання своєї власної версії історії.

FP: литов генерал Іон Міхай Pacepa, благодарю Вас за приєднання Головна інтерв'ю. Крім нових одкровень та важливих фактів, і у вас є запитання, доведені до краю про вбивство Кеннеді, ваша книга служить ще одним нагадуванням про природу зла КДБ і дійсно темних і зловещим особою з якими ми зіткнулися в радянському режимі.

Дякуємо за вашу боротьбу за правду та історичної пам'яті.

Це була велика честь говорити з Вами знову.

Pacepa: Я високо ціную вашу сміливість в тому, готові обговорити це спірне питання.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua