МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Владо, куди ідеш?

03/11/2009 | Popovych
Політичні події останнього року показали, що в житті Івано-Франківської області сталися зміни, які викликають тривогу серед національно-патріотичних сил Прикарпаття. Особливо проявилися ці зміни в керівництві ОДА з приходом туди Миколи Палійчука. І ці зміни сталися в гірший бік.
Все більше і більше обласна влада перестає рахуватися з думкою людей і тих сил, які брали найактивнішу участь у помаранчевій революції. З владних структур звільняють без врахування громадської думки професіоналів, котрі з тих чи інших причин не згідні з думкою керівництва ОДА або окремих чільників з Народного Союзу «Наша Україна». І звільняють ті, хто давно вже повністю дискредитував себе в очах виборців (поки що не будемо їх називати поіменно). Чинять на непокірних моральний і фізичний тиск, надсилають комісії для перевірок, продовжують це робити десятки разів, коли не отримують бажаних результатів.
Як наслідок владні структури області наповнюються людьми з гнучкими спинами, кумами, представниками групи «Приват» І.Коломойського або близькими до неї. Деякі з них мають дуже туманну уяву про ту роботу, яку вони мають виконувати, проте будуть виконувати без обдумування будь-яку команду «шефа».
Йде зачистка краю від тих, кого обласні чиновники ототожнюють з ненависним для «Привату» і , відповідно, для себе, націоналістами.
За те, що голова Галицької РДА Василь Крук не кинувся сліпо імітувати ліквідацію наслідків повені в районі, а розпочав будівництво житла для потерпілих не на кілька років, а на століття та не дотримався «стахановських» темпів, він попав у немилість до голови ОДА. І почалося цькування, добре апробоване у компартійні часи людини, котра з1990 року, не покладаючи рук, працювала на Україну, при тому ще й наражаючись на небезпеку. Погрози за погрозами, перевірки за перевірками стали методами владних мисливців, котрі поставили собі за мету зацькувати жертву, щоб вона написала заяву, а на її місце привести свого ставленика, котрий буде мовчати і догоджати.
Подібна ситуація склалася і в Калуському районі , де без жодних причин, «пани з білого дому» примусили написати заяву на звільнення голову РДА Івана Живачівського, члена КУН.
А що далі, шановні чи не шановні державні мужі? З ким ви думаєте захищати Україну І Президента на наступних виборах від загроз, що склалися в останні роки?
Хто вам ще раз повірить?
Думаємо, що висновок тут є тільки один. Подібні дії нагадують часи правління В.Януковича та Президента Л.Кучми.
Подібні дії голови ОДА М.Палійчука по відношенню до членів політичної партії Конгресу Українських Націоналістів провід обласної організації вважає як такі, що вносять розбрат у ряди національно-демократичних сил Прикарпаття і негативно впливають на імідж Президента України В.Ющенка, представником якого на теренах нашого краю є М.Палійчук.
Треба відзначити, що в останній час всі рішення М.Палійчук приймає закулісно, без врахування думки політичних сил, які отримали повну перемогу під час помаранчевої революції, серед яких КУН відігравав одну з провідних ролей.
А тому провід ОО КУН вимагає від голови ОДА М.Палійчука припинити політичні розправи над членами нашої партії, які є державними службовцями і керівниками виконавчих структур, а кадрові питання вирішувати прозоро з врахуванням громадської думки та дійсного стану справ у тому чи іншому районі, а не з кон’юктурних міркувань та політичних замовлень
У випадку неприйняття названих пропозицій обласна організація КУН змушена буде перейти до безстрокових акцій протесту проти голови ОДА М.Палійчука в рамках чинної Конституції України.Прийнято на проводі ОО КУН 04.02.2009 року


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua