МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Київські міліціонери провели 8 березня з Кларою Цеткін

03/11/2009 | Київська міська організація Спілки Української Молоді

Міжнародний жіночий день – свято далеко не для всіх жінок. В цьому переконані активісти Молодіжного Націоналістичного Конгресу, які 8 березня на Майдані Незалежності провели жартівливий флеш-моб під гаслом „Українські дівчата хочуть іншого свята!”

Учасники акції роздавали перехожим листівки, в яких розповідалася передісторія виникнення Міжнародного жіночого дня, а також пропонували всім охочим сфотографуватися з гумовою лялькою, яка символізувала Клару Цеткін – ідейну натхненницю свята. Молоді націоналісти пояснювали киянам та гостям столиці, що 8 березня є занадто „роздутою” датою, що її офіційно відзначають лише в країнах СНД, а також у В’єтнамі, Монголії та низці африканських держав. Крім того, 8 березня, на жаль, нівелює інше свято – День Матері, яке набагато більше відповідає українським національним традиціям, ніж Міжнародний жіночий день, переконані члени МНК.

„Якщо між людьми існують почуття, то їх не треба змушувати щось робити заради себе, кохання не вимірюється грошовими одиницями. На жаль, 8 березня давно перетворилося на споживацьке свято”, – переконана Катерина Аврамчук, учасниця акції.

Кияни до мнківського флеш-мобу поставилися в цілому доброзичливо, дехто навіть фотографувався з Кларою Цеткін, як, наприклад, працівниці столичних комунальних служб.

Учасники флеш-мобу пройшлися Хрещатиком до Бессарабки, де спробували сфотографуватися з „Кларою” біля пам’ятника Леніну – продовжувачу справи полум’яної революціонерки. В цей момент до них підбігло двоє міліціонерів з криками „нє подходітє к памятніку!”, „нє смєйтє фотографіроваться - ето хуліганство!”. Після чого силоміць забрали ляльку і пішли з нею у машину, в якій несли постову службу. Що ж, залишається лише порадіти за хлопців – принаймні тепер їм стало не так самотньо чергувати біля постаменту вождю світового пролетаріату!

Єдине, що в цей день неприємно вразило мнківців, так це те, що до сих пір залишаються люди, які з пієтетом ставляться до символів радянського минулого.

Сергій Багряний

http://www.ukrnationalism.org.ua/news/?n=3620

Відповіді

  • 2009.03.11 | Спілка Української Молоді

    Re: Київські міліціонери провели 8 березня з Кларою Цеткін

    >Після чого силоміць забрали ляльку і пішли з нею у машину, в якій несли постову службу. Що ж, залишається лише порадіти за хлопців – принаймні тепер їм стало не так самотньо чергувати біля постаменту вождю світового пролетаріату!

    А лялька напевно з сек-шопа? :)))


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua