МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Росія надасть кредит лише в обмін на контроль над Україною

03/11/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Народний депутат України Ксенія Ляпіна вважає інформацію про те, що Росія вже одержала заявку від українського уряду на надання кредиту дуже негативним сигналом для України. Про це вона сказала у коментарі офіційному сайту громадського руху „За Україну!”.

„Це ставить під сумнів подальшу співпрацю України з МВФ, бо низку економічних питань, які ставить МВФ, уряд хоче залишити без відповіді”, - сказала вона.

 За словами Ляпіної, немає нічого страшного в тому, що уряд шукає інші джерела залучення коштів. Водночас вона звернула увагу на те, що „інші джерела, в тій же Європі і США, орієнтуються на МВФ. Для них це не просто кредитор, а та інституція, яка контролює певні показники країни і визначає можна з країною працювати чи ні”.

„Розуміючи, що якщо надалі не працювати з МВФ, то європейська допомога навряд чи можлива, прем’єр-міністр залишає тільки потенційну можливість російської допомоги, - наголосила Ляпіна. – Росія, безумовно, буде реагувати тільки на політичні чинники і не буде реагувати на реальні сигнали економіки, на позицію МВФ, на макропоказники та інші „дрібнички”.

За словами депутата, всім добре відомо, які саме політичні чинники цікавлять Росію. „Її цікавить тільки контроль над державою Україна. Саме цього вона буде намагатися досягти через інструмент надання позики”.
 
Громадський рух "За Україну!"

Відповіді

  • 2009.03.12 | ТУК

    Re: Росія надасть кредит лише в обмін на контроль над Україною

    А як Путлер висловлюеться про недобор газу. Одне хамство. Хай краще контролюе МВФ. Там и над нашою безалабернистю контроль буде.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua