МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УНП виступає за призначення Асадчева на посаду міністра фінансів

03/11/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Про це, зокрема, під час спільної прес- та інтернет-конференції в Полтаві заявив лідер Української Народної Партії, народний депутат України Юрій Костенко. Відповідаючи на запитання користувачів "Новин Полтавщини", Костенко підкреслив, що на його думку, голова Полтавської ОДА (також член УНП) Валерій Асадчев найбільше має відповідних фахових якостей, адже свого часу був співавтором бюджетної реформи, внаслідок якої формування бюджету відбувалося би знизу доверху, а не централізовано, як зараз. Міністрів фінансів, на думку УНП, повинен працювати за стратегією «купуй і захищай українське».

«Асадчев чудово знає, що таке бюджетна політика, знає як стимулювати місцеву владу розвивати національне виробництво і підприємництво» - сказав Костенко. Також серед реальних кандидатів на посаду міністра фінансів Костенко назвав бізнесмена, голову правління Сведбанку Сергія Тігіпка. "Не подумайте, що ми тільки членів УНП висуваємо...Тігіпко має великий досвід в Уряді і в бізнесі. Він є гарним економістом, який розуміє важливість формування національного типу економіки. Саме ці кандидатури (Асадчев, Тігіпко) могли б пожвавити економічну діяльність у країні", - сказав Костенко.

Крім того, лідер УНП повідомив, що вони виступають за призначення на посаду міністра економіки свого однопартійця, депутата ВР Олександра Слободяна, а на посаду міністра вугільної промисловості депутата ВР Олександра Клименка (обидва з фракції Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона").

Також Костенко розповів про деталі акції «Купуй українське!», підтримку національного товаровиробника розповів про ситуацію в парламенті й Україні, політичні й соціально-економічні перспективи розвитку держави. Також він розкритикував діяльність Уряду за підтримку країн-імпортерів продукції. Зокрема, Лише торік в Україну вввезено 530 тис. тонн дешевого імпортного м’яса. «Ми за свої гроші дотуємо іноземного товаровиробника. Така безглузда політика самопроїдання привела до нинішньої ситуації», - сказав Костенко.

Юрій Костенко відповів на близько 20 питань інтернет-користувачів ОКІА «Новинии Полтавщини».

Джерело: ІА "Новини Полтавщини".

Відповіді

 • 2009.03.11 | Микита

  Re: УНП виступає за призначення Асадчева на посаду міністра фінансів

  Асадчев тут збагатився і далі піде. Якщо взяти всі рейдерські захоплення за час його правління і відрахувати його відсотки за відвертання, або навмисне закривання очей ставленника гаранта Конституції на Полтавщині то збагатився пристойно, не соромно і в люди вийти. А на його місце знов таки не за просто так іде керманич нового покоління Андрій Баранів надія і опора "Єдиного центру" . Начувайся Полтавщина, ще й собі левову чи то баранову частку залишити треба. Нижче голови барани.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.11 | Koala

   А можна трохи конкретики? Я неуважно стежив за Полтавою

   Які саме були рейдерські захоплення за час губернаторства Асадчева, на які він закривав очі?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.11 | Юхим

    Re: А можна трохи конкретики? Я неуважно стежив за Полтавою

    Пан Асадчев на протязі всього свого перебування на посаді єдино справно милувався собою розумним та коханим з екранів телевізорів та на будь яких заготовлених збіговиськ. Головне зомбувати елєкторат і нав`язати думку, що все чудово, і що це його заслуга, а там дивись і в міністри.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.11 | Koala

     Якщо це - вся негативна конкретика проти Асадчева

     то його треба в Президенти ))))
  • 2009.03.12 | Тарас Токар

   Re: УНП виступає за призначення Асадчева на посаду міністра фінансів

   Микита пише:
   > Асадчев тут збагатився і далі піде. Якщо взяти всі рейдерські захоплення за час його правління і відрахувати його відсотки за відвертання, або навмисне закривання очей ставленника гаранта Конституції на Полтавщині то збагатився пристойно, не соромно і в люди вийти. А на його місце знов таки не за просто так іде керманич нового покоління Андрій Баранів надія і опора "Єдиного центру" . Начувайся Полтавщина, ще й собі левову чи то баранову частку залишити треба. Нижче голови барани.
   Шановний дописувачу, ви якщо кажете "а", то скажіть і "б". На яких рейдерських захопленнях збагатився пан Асадчев? На яку суму він збагатився? Чим ви можете це підтвердити? (прохання не посилатися на плітки "правозахисників", які сидять на першому поверсі в приміщенні Полтавської ОДА).
 • 2009.03.11 | Sean

  а я виступаю за призначення котрогось зі своїх знайомих

  японським імператором. Вплив приблизно однаковий
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.03.12 | Тарас Токар

  Re: А хто його почує те УНП? Ющенко чи Тимошенко?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.12 | карпо

   Re: А хто його почує те УНП? Ющенко чи Тимошенко?

   Костенко підтримує тонус в обох заявами про вихід з коаліції.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua