МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Костенко погрожує ТЮ вивести своїх депів з коаліції (/)

03/11/2009 | Sean
Українська народна партія відкличе своїх депутатів з коаліції, якщо Блок Юлії Тимошенко не припинить вести політику подвійних стандартів.

У Тимошенко вирішили залатати дірки за рахунок мігрантів
Таку заяву зробив на прес-конференції у Харкові голова УНП Юрій Костенко, повідомляє УНІАН.

Голова УНП наголосив, що вважає неприпустимими "політичні бартери" між БЮТ та Партією регіонів, які, за його словами, мали місце минулого сесійного тижня під час голосування з приводу відставки міністра закордонних справ Володимира Огризка та скасування виборів до Тернопільської облради.

"Відбувся політичний бартер: БЮТ підтримав звільнення Огризка, а Партія регіонів – скасування виборів до Тернопільської облради", - констатував Костенко.

Таким чином, за словами лідера УНП, "Росія вдруге показала, хто в українському домі хазяїн".

Метою цього бартеру, на думку Костенка, є узурпація і розподіл влади в Україні. Такі дії БЮТ він назвав неприпустимими.

"Якщо ця гра буде продовжуватися, ми відкличемо своїх двох депутатів з коаліції, тоді вона знову буде нелегітимною", - заявив Костенко.

При цьому Костенко заявив, що БЮТ і Партія регіонів проводять консультації щодо проведення нової конституційної реформи в Україні.

За його словами, БЮТ і Партія регіонів домовляються про реформу, в результаті якої змінитися політичний устрій України.

"БЮТ і Партія регіонів грають у політичні ігри. Вони ведуть консультації про можливу політичну реформу, в результаті якої відбудеться перехід до парламентської республіки", - сказав Костенко.

У зв’язку з цим, констатував він, "президентських виборів десятого року може і не відбутися".

Другим боком цієї реформи, на думку Костенка, стане впровадження двопартійної політичної системи в Україні.

"Можлива двополюсна партійна модель, де одне бізнес-угруповання буде постійно перебувати при владі або буде змінюватися іншим бізнес-угрупованням", - сказав Костенко, висловивши своє негативне ставлення до таких новацій.

На думку політика, в Україні відбувається поступове згортання демократичних процесів.

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua