МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Анонс: Акція світової солідарності на захист хутрових тварин

03/11/2009 | Майдан-ІНФОРМ
15 березня о 15.00 на вул. Хрещатик, 36 відбудеться зоозахисна акція на знак солідарності з європейськими та російськими ініціативами.

Акція є жестом солідарності із зоозахисниками всього світу, зокрема, Росії та Норвегії, котрі 15 березня проводять пікети, присвячені захисту від брутального знищення сірки – підлітків гренландських тюленів. Акція покликана звернути увагу української громадськості та уряду до проблеми нищення хутрових звірів в Україні.

Учасники акції у алегоричній театралізованій формі зобразять ставлення людства до дикої природи в наш час та поширюватимуть інформаційні матеріали з цієї тематики.

Після хвилі протестів, котра прокотилася усім світом, у 2008 р. в Росії був обмежений забій більків – новонароджених дитинчат гренландського тюленя. Проте це не означає, що тюленям більше не загрожує небезпека. Тепер їх не вбивають у ранньому дитинстві, а відловлюють з метою утримання у неволі аж до настання часу ліньки, коли з більків вони перетворюються на сірку. Тоді їх позбавляють життя, щоб здерти з них шкури, а тушки просто викинути на смітник.

В Україні, громадяни якої завжди палко підтримували російських колег-зоозахисників, підняття голосу на захист гренладського тюленя є поштовхом до замислення над долею українських диких тварин. Носіння хутра вбитих тварин нині не є нагальною необхідністю, а є лише розкішшю та примхою.

Організатори: Молодіжне відділення Національного екологічного центру України, ДОП «Зелене майбутнє», київські зоозахисні ініціативи.


За додатковою інформацією, звертайтеся:
Олег Андрос androsland@inbox.ru, т. 383 27 41.
Анна Путова anneczka@mail.ru

Веб-ресурси:
http://community.livejournal.com/tuleni_help (ЖЖ-спільнота захисників тюленів)
www.pryroda.in.ua (Природа України)
www.pryroda.in.ua/dop-kyiv (ДОП «Зелене майбутнє»)
www.animal-rights.org.ua (сайт захисників прав тварин)
http://forum.tuleni.ru (форум захисників тюленів)

Відповіді

 • 2009.03.11 | Via

  Акція на захист крис також буде?

  ААААА! Крис забули - їх Корчинський недавно на мороз виносив, знущався :)Товариство захисників крис запрошено? Хвилююся дуже, аби не забули про них.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.12 | Sean

   А Ви щось маєте проти крис?

   Або за Корчинського?

   Чи Вам чимось завинили хутрові тваринки?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua