МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Портнов був парубок моторний

03/12/2009 | Майдан-ІНФОРМ

Найгучнішою справою, в якій фігурують відомі особи, може стати детальне розслідування рейдерської атаки на ринок «Озерка» в Дніпропетровську та загадкова смерть прокурора Дніпропетровської області Володимира Шуби.

Рейдерський напад на «Озерку» пов’язують з інтересами групи «Приват», де свого часу був працевлаштований Андрій Портнов. Як виявилося, розслідуванням цієї справи активно займався Володимир Шуба, який у жовтні 2008 року загинув за нез’ясованих обставин.

http://umoloda.kiev.ua/number/1366/116/48178/

Відповіді

 • 2009.03.12 | Almodovar

  Re: Портнов був парубок моторний

  Мда... О, сколько нам открытий чудных готовит БЮТа мерзкий дух!
 • 2009.03.12 | GreyWraith

  Це що, Ющенко озвірину об'ївся?

  Оце так круто. Знову Андрюша збігає до Шевченківського суду, і той суд заборонить ГПУ розслідувати вбивство? :) Або ще "розумніше": буде соватися по телешоу, як сморід по штанах, і верещати, що то політична розправа?

  Нема чого було Тимошенко зв'язуватися із цими юридичними шмаркачами. Не тягнуть вони на консільєрі, бо вчасно помітити небезпеку досвіду бракує... А от тепер попала пані...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.12 | Микола Гудкович

   Портнов завдає удару у відповідь (л)


   http://obkom.net.ua/news/2009-03-12/1100.shtml
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.12 | GreyWraith

    Здається, таки удар влучив у ціль (л)

    Он ще отповєдь:
    http://obkom.net.ua/news/2009-03-12/1310.shtml


    Однако и в журналистике есть своя граница: граница нравственности, порядочности, профессиональности.

    Мы считаем, что руководство газеты «Украина молодая» эту границу дерзко перепрыгнуло.

    [...]

    Но, напоминаем, есть граница.

    Якщо вже прес-служба БЮТ дійшла до таких тупих істерик, погроз і примітивних наїздів на "хоружівського кума", то це може бути ознакою, що ГПУ нарила на Портнова справді щось дуже серйозне.

    Цікаво, чи вистачить енергії у ГПУ дотягти цю справу до постановки у ВР питання про позбавлення персонажа недоторканості? Очевидно, що хто б не кинувся захищати Андрюшеньку, цим самим безповоротно псуватиме собі репутацію серед виборців, які все ще сприймають убивство, на відміну від крадіжок, махінацій і хабарів, однозначно погано.
 • 2009.03.12 | bazillio

  Re: Портнов був парубок моторний

  Вот когда в этой стране и такие деятели как портнов будут сами соблюдать закон и до решения суда не трещать как сорока , аж захлёбываясь от своей недоторканости , то может быть будет в стране порядок . Завтра в собственности государства может оказаться ваша собственность без суда и следствия вот тогда вы вспомните и о правах и о 37-ом годе и будете вопить на весь свет ГРАБЯТ! А сейчас вы тихо злорадствуете и думаете что это вас не коснётся .Кто же будет с вами дружить и деньги давать после этого


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua