МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"3000 днів до часу "ЧФ" (л)

03/12/2009 | Sean
http://umoloda.kiev.ua/number/1366/186/48174/

"Чи готова буде Україна до виведення Чорноморського флоту рівно через три тисячі днів, має показати «генеральна репетиція» зі значним скороченням ЧФ уже в цьому році

Попри зовнішню риторику, Росія вже зараз потроху готується до відходу своїх моряків із Севастополя. (Фото Рейтер.)

По щоці суворого капітана стікає скупа чоловіча сльоза. Він стоїть на палубі військового корабля під прапором Росії — одного з ескадри, що відпливає з порту і губиться в морській далині. Люди на березі махають услід російським суднам синьо–жовтими хустинками. У вечірньому небі вибухають святкові феєрверки.

Це — сюжет флеш–анімації, що прикрашає сайт www.flot2017.com. Згори — напис: «До виведення флоту залишилося стільки–то днів» (щодоби число зменшується на одиницю). Сьогодні — кругла дата: до виведення Чорноморського флоту з території України залишається рівно 3000 днів. Саме через 3000 днів, або сто місяців, у 2017 році закінчується дія Угоди про статус і умови перебування ЧФ на українській землі. З огляду на цю дату, ми попросили прокоментувати ситуацію навколо російського флоту в Україні та перспективи її розвитку редактора інтернет–проекту «Флот–2017» Дмитра Тимчука..."

Відповіді

 • 2009.03.12 | AK

  Ніфіга собі!

  > Із ЧФ у ході скорочення звільнятимуть насамперед тих офіцерів, мічманів і цивільних працівників, хто має право на пенсію. Тобто цей фінансовий тягар лягатиме на Україну — адже абсолютна більшість тих, хто звільняється з ЧФ, оформляє українську пенсію.

  Невже пенсію відставникам має платити Україна?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.12 | Хвізик

   я так розумію, ми не можемо винити цих офіцерів

   бо у 1991 році флот був готовий присягнути на вірність україні, але кравчук відмовився від їхньої присяги
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.12 | Михайло Свистович

    можемо Re: я так розумію, ми не можемо винити цих офіцерів

    Хвізик пише:
    > бо у 1991 році флот був готовий присягнути на вірність україні, але кравчук відмовився від їхньої присяги

    Відмова Кравчука не є причиною для присяги ворогу
   • 2009.03.13 | Taras-ods

    Саме так, відмовився від ЧФ!

    до літа 1992 року весь ЧФ підпорядковувався Киеву, включаючи кораблі на бойовому чергуванні у средиземному морі.
    питання як ЧФ раптом став росіянським ще потребує свого розслідування і Кравчуку треба відповісти на незручні для нього питання.
  • 2009.03.12 | GreyWraith

   Насправді це дуже добрий факт, який треба розрекламувати

   AK пише:
   >>Із ЧФ у ході скорочення звільнятимуть насамперед тих офіцерів, >>мічманів і цивільних працівників, хто має право на пенсію. Тобто цей >>фінансовий тягар лягатиме на Україну — адже абсолютна більшість тих, >>хто звільняється з ЧФ, оформляє українську пенсію.
   >Невже пенсію відставникам має платити Україна?
   Господар - саме той, хто платить за рахунками. Це важливо в першу чергу психологічно. І якщо відставники ЧФ Росії виходять на українську пенсію, вони цим самим неявно демонструють свою віру в Україну. Бо опитування, мітинги, накачки, навіть вибори - це не настільки серйозно, як гроші. Он зверніть увагу: коли "Велика Вісімка" обговорює саме фінансові справи, то вона стає "Великою Сімкою", бо Росію витурюють за двері. :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.13 | Мірко

    Re: Насправді це дуже добрий факт, який треба розрекламувати

    GreyWraith пише:
    >І якщо відставники ЧФ Росії виходять на українську пенсію, вони цим самим неявно демонструють свою віру в Україну.<

    Пане СірийДуше тут у мойому рідному містечку є сто тисяч які би вийшли на українську пенсію. Це не робить їх українськими патріотами.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua