МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Архистратиг Михаїл не для гральних автоматів!

03/12/2009 | xdc-press
Київська міська організація партії Христинсько – Демократичний Союз цілком солідарна із заявою братії Михайлівського монастиря з приводу використання столичною владою зображення архистратига Михаїла на гральних автоматах. Такі дії мера, на думку християнських демократів, ображають релігійні почуття віруючих і є несумісними с правдивими релігійними переконаннями.

"Ганебні вчинки окремих представників міської влади стають прикладами вседозволеності і нехтування релігійними почуттями. Це не тільки зневажливе ставлення до церкви, це не повага до кожної віруючої людини. Ми глибоко вражені таким показовим поєднанням релігії та азартних ігор, які принесли горе багатьом сім'ям. Дуже прикро, що мер Києва використовує релігію як інструмент у бізнесі, тим самим підкреслюючи необов’язковість дотримання для нього віками встановлених норм співіснування церкви та підприємницьких інституцій", - заявив Володимир Марущенко – Голова МО ХДС.

Християнські демократи усвідомлюють наслідки подібних «ноу-хау» і готові захищати зневажені почуття віруючих людей, а також зробити все для того, щоб подібні аморальні дії представників київської влади більше ніколи не повторилися.

прес-служба ХДС


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua