МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Що В.Кириленко розповідав ві Львові (/)

03/13/2009 | Sean
З сайту http://zaua.org/

Лідер Громадського руху „За Україну!”, голова депутатської групи „За Україну!” В’ячеслав Кириленко, перебуваючи сьогодні у Львові заявив, що Громадський рух „За Україну!” розпочинає цикл зустрічей з людьми в усіх областях України для того, щоб донести свою позицію – українську позицію.

Кириленко зауважив, що у суспільстві зараз дуже багато зневіри, головним чином у патріотичному середовищі.

„Ми хочемо почути те, що вимагають люди від політиків і від усіх без винятку посадовців. Нас звичайно найбільше цікавлять люди, які патріотично налаштовані, яким потрібна Україна”, - сказав лідер громадського руху "За Україну!" під час зустрічі з львів’янами.

Кириленко також зауважив, що пріоритетом у роботі депутатської групи „За Україну!” буде захист на законодавчому рівні малого та середнього бізнесу, проти якого, за словами депутата, уряд оголосив війну.

***
Лідер Громадського руху „За Україну!”, народний депутат України В’ячеслав Кириленко не виключає, що між БЮТ і ПР існує політична домовленість про об’єднання з метою внесення змін до Конституції та розподілу влади. Про це він сказав перебуваючи у Львові.„Незабаром ми станемо свідками генеральної політичної домовленості щодо змін до Конституції, яка буде передбачати на виході розподіл влади між двома політичним кланами – БЮТ і ПР”, - сказав він.

Кириленко переконаний, що домовленість про спільну підготовку змін до Конституції цими двома політичними силами була досягнута ще в серпні 2008 року. „Друге вересня в українській політиці відбулося тому, що в серпні минулого року між БЮТ і ПР було досягнуто домовленості стосовно зміни Конституції”, - наголосив Кириленко.

Він також нагадав, що у вересні через спільні голосування БЮТ і ПР за низку антиконституційних законів припинила свою діяльність коаліція демократичних сил у ВР України VI скликання.

***

Питання визнання УПА воюючою стороною набуло своєї актуальності ще 18 років тому зі здобуттям Україною незалежності. Про це, перебуваючи у Львові, сказав лідер Громадського руху „За Україну!”, народний депутат України В’ячеслав Кириленко.

„Я переконаний, що якби була політична воля, то вже б давно парламент прийняв відповідний закон”, - сказав Кириленко.

„Воїни УПА боролися за українську незалежність і вони повинні бути належним чином вшановані”, - наголосив Кириленко, додавши, що питання визнання УПА найближчим часом повинно бути вирішене остаточно.

****
На жаль, він схоже, ніц не вповів про свого чудового партайгеносе з Тернопільської облради, що був позивачем у справі про заборону виборів.

Відповіді

  • 2009.03.13 | толя дейнека

    як позіціонує себе до Ющенка? до Балоги?

  • 2009.03.13 | bazillio

    Re: Що В.Кириленко розповідав ві Львові (/)

    Нужны выборы в Вр чтоб очистить ее от бандитов , горе-бизнесменов, придателей1 Украине нужна новая политическая сила..


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua