МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Не допустити розкрадання чиновниками бюджетних коштів

03/13/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Саме таку вимогу поставив міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко перед обласними Управліннями по боротьбі з організованою злочинністю напередодні президентських виборів. Про це він заявив на брифінгу в Полтаві після завершення відповідної наради з керівниками регіональних підрозділів УБОЗу. «Це - рік президентських виборів.. коли багато високопосадовців, відчуваючи, що це останній рік їх роботи, займаються «дембельським акордом» - збором дані і мародерством бюджетних коштів», - сказав Луценко. Він підкреслив, що ключове завдання підрозділів УБОЗу - не допустити розкрадання державних коштів з боку державних чиновників.

Він, насамперед, зобов’язав працівників УБОЗу перевірити минулорічні акти виконання робіт за бюджетні кошти, тобто, коли ремонтувалися чи будувалися будинки, школи, дитячі заклади, дороги і т.п. «Ми зараз проводимо експертизи і це сотні кримінальних справ по порушеннях» - відзначив Луценко. Також він відзначив протидію конвертацій ним центрам і доручив з'ясувати, скільки посадових осіб бюджетних організацій до цього причетні. Третє - протидія хабарництву і корупції на всіх рівнях державної влади.

При цьому міністр відзначив, що до МВС поступає чимало сигналів про зловживання посадовими особами облдержадміністрацій і чиновниками служб бюджетного напряму.

«В багатьох випадках ми бачимо не тільки нецільове використання коштів, але й цинічне, зухвале розкрадання державних коштів», - сказав Луценко.

Коментуючи роботу убозівців, він розкритикував діяльність Дніпропетровського і Харківського УБОЗу, а Полтавському УБОЗу поставив «четвірку». «Полтавський УБОЗ непогано спрацював, адже не гнався за дрібною статистикою» - відзначив він. "Законності дій керівника територіального підрозділу (Плужника) вже надано об’єктивну оцінку судами – в його діях не виявлено порушень". - зазначив міністр.

Джерело: ІА "Новини Полтавщини".

Відповіді

  • 2009.03.13 | Наталія Довбиш

    Re: Не допустити розкрадання чиновниками бюджетних коштів

    Не знав Міністр, що з Полтавського УБОЗу 2 березня стягнуто на користь громадянина за незаконні дії проти нього більше 10 000 грн, а ще в судах розглядаються позови більш, ніж на 10 000 000 грн?
  • 2009.03.13 | Боббі

    Найліпше чиновникам не віддавати власні грошіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua