МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На житлове будівництво в області планують виділити 1 млн. грн.

03/13/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Обласною програмою щодо фінансування молодіжного житлового будівництва було заплановано на 2009 рік 8 млн. грн. Скільки ж грошей отримає цьогоріч «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» і куди їх доцільніше направити – говорили сьогодні під час наради в заступника голови облдержадміністрації Андрія Баранова. «По факту буде набагато менше, - сказав заступник начальника головного фінансового управління облдержадміністрації Павло Кропивка. - Треба враховувати, що гроші діляться на два фонди. Є ще фонд «Власний дім». Який би ми ресурс не знайшли, він ділиться на два. Зараз реально говорити про цифру 1 млн. грн. на два фонди.

У будь якому випадку фінансування буде проходити по залишковому принципу. 1 млн. грн. – це прогнози. Може бути і того менше». Як розповів директор Полтавського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Олександр Каменєв, нині вони працюють над такими проектами: 9-поверховий будинок №36 у Кременчуці, 9-поверхохівка в 15-му мікрорайоні Комсомольська, реконструкція школи під житловий 80-квартирний будинок у Гожулах (Полтавський р-н), відведена земля в С. Терешках (Полтавський р-н) та ведуться переговори у Чорнухах.

Заступник голови облдержадміністрації наголосив, що наявні кошти треба у першу чергу направляти на об’єкти, які вже готові на 70%: «Обласна державна адміністрація розробила перелік таких об’єктів області. Зокрема, серед них два у Полтаві та один у Кременчуці. У Кременчуці по вул. Кошового, 15 будинок готовий майже на 80%. У Полтаві: на Леваді та по вул. Башкірцевої – більше ніж на 70%», - сказав Андрій Баранов та додав, що у цих будинках ціна квадратного метра житла менша за регіональну і становить десь 4 тис. 100 грн.


Під час наради також відзначали, що на програму будівництва житла з міського бюджету Кременчука виділено 1 млн. грн. Міським бюджетом Полтави на це передбачено 300 тис. грн., проте по факту виділено - 60 тис. грн.
Скільки ж коштів цьогоріч на будівництво житла Полтавщині виділить державний бюджет – ще не відомо. За словами Олександра Каменєва, виділення коштів з місцевих бюджетів є головною умовою збільшення фінансування з державного.

Джерело: ІА "Новини Полтавщини".

Відповіді

 • 2009.03.13 | Koala

  1 млн. грн. на 4000 за м.кв. - це 250 м.кв.

  тобто 5 квартир по 50 метрів на Полтавську область...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.13 | Тарас Токар

   Re: 1 млн. грн. на 4000 за м.кв. - це 250 м.кв.

   Koala пише:
   > тобто 5 квартир по 50 метрів на Полтавську область...
   Ті кошти, які запропоновані - це дійсно мізер. Думаю, що обласній владі на травневій сесії облради вдастся більше виділити, ніж 1 млн. грн.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua