МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кріль: В Тернопільську раду доведеться везти нові меблі (/)

03/13/2009 | Sean
Народний депутат, лідер партії «Єдиний центр» Ігор КРІЛЬ критикує Блок Юлії Тимошенко за спроби скасувати проведення позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради.

Про це йдеться у коментарі І.КРІЛЯ, текст якого переданий УНІАН.

«Складається враження, що в Тернопільську обласну раду потрібно буде завозити нові меблі, бо інакше як із кріслами БЮТ звідти не винесеш. Для них влада – це найприбутковіший вид бізнесу. Тому легше організувати судове рішення, ніж втрачати контрольний пакет акцій у облраді», - зауважив І.КРІЛЬ.

Політик вважає, що вибори – це завжди дешевше, ніж утримувати бездіяльну і некомпетентну владу.

«Минулого року БЮТ заблокував перевибори до Верховної Ради. У результаті ми маємо фактично бездіяльний парламент, який максимум здатний лише на дерибан портфелів. Ми досі не маємо антикризової програми і живемо з абсурдним бюджетом», - наголосив лідер «Єдиного центру».

«Тепер ця політична сила навантажує всю країну ще й бездіяльною Тернопільською облрадою. Аргументувати такі кроки тим, що на вибори немає коштів, – це просто блюзнірство», - вважає І.КРІЛЬ. – Утримання непрацюючої облради обходиться бюджету в 300 тис. грн. щомісячно. А країна вже витратила на вибори, які блокує БЮТ, близько 8 млн. грн. Де ж тут економія? Це бардак, який може зупинити лише повне перезавантаження влади і усунення від неї тих, хто перетворив її на бізнес».

http://www.unian.net/ukr/news/news-305617.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua