МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тернопільська група «За Україну!» проти політичних спекуляцій

03/13/2009 | Влодко Кавун
Депутатська група «За Україну!» в Тернопільській обласній раді категорично відкидає будь-які політичні спекуляції пов’язані з позачерговими виборами до Тернопільської обласної ради
та стоїть на позиції проведення дочасних виборів у законодавчо встановленому порядку.
- Наша депутатська група у Верховній Раді України не голосували ні за призначення дочасних виборів до Тернопільської обласної ради, ні за їхнє скасування третього березня, – каже голова депутатської групи «За Україну!» в Тернопільській обласній раді Степан БАРНА. – У нас викликає обурення те, що керівники Тернопільщини в особі голови облдержадміністрації Юрія Чижмаря та голови облради Михайла Миколенка, котрі представляють різні політичні сили, змагаючись за владу, перетворили область в експериментальний майданчик. Так далі тривати не може. Народ має сказати своє слово.
Степан Барна наголосив: особиста позиція щодо припинення фінансування позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради члена депутатської групи «За Україну!» Анатолія Матковського не співпадає з позицією усієї депутатської групи.
- Оцінку заявам та поведінці Анатолія Матковського буде дано на черговому засіданні депутатської групи «За Україну!», - пообіцяв С. Барна. – Щодо нашої політичної сили, то ми готові до виборів.
А. МАСНА.

Відповіді

 • 2009.03.13 | Мартинюк

  Молодці

  Трохи пізно, але краще аніж ніколи. А тепер довести до всіх тернополян.
  І красиво та масмедійно "опустити" Матковського - виключно для піару і підняття свого результату на голосуваннях.
 • 2009.03.13 | omela

  Запізно і замало (+л)

  http://www2.maidan.org.ua/n/free/1236979467

  Також приєднуюся до порад п.Мартинюка вище.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.14 | Sean

   угу ©Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua