МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Блок Юлії Тимошенко брутально зриває вибори у Тернопільській (/)

03/14/2009 | UPA-PIVDEN
області

В останній день виборчої аґітації б'ютівці обернули Тернопілля на Мукачеве зразка 2004 року.

Страх перед волевиявленням українців Тернопілля зірвав останні маски з біло-сердечкових. Замість патетичної популістської риторики влада вдається до погроз, шантажу та брутальних рейдерських атак. Націонал-демократичне прикриття у подобі яворівських та мовчанів змінили кремлівські антикризові рейдери портнови та медведчуки.


Зранку 13 березня 2009 року б'ютівські функціонери, використовуючи владні повноваження з метою залякати представників виборчих дільниць, розіслали в усі дільниці листи з вимогами припинити усі виборчі дії "з метою недопущення втягування членів комісій у здіснення протиправних дій".

Так у Ланівецькому районі, використовуючи адмінресурс, шантаж представників виборчих дільниць здійснювала заступник голови Ланівецької районної ради Кушнір Руслана Миколаївна. Зазначимо, що зрив виборів, втручання у виборчий процес із застосуванням владних повноважень є грубим порушенням українського законодавства та важким кримінальним злочином. "Свобода" звернулась у прокуратуру з метою притягнути цю депутатку та її однопартійців до кримінальної відповідальності.

Представники УМВС у Тернопільській області замість того, щоб забезпечувати правопорядок та не допустити вчинення злочинів, усупереч прямій вимозі закону забезпечити супровід виборчих бюлетенів на дільниці, самоусунулись від виборчого процесу та відмовились виконувати визначені законодавством правоохоронні функції. "Орли" Луценка фактично стали проти конституційних прав тернопільської громади на бік політичних рейдерів.

Близько 20-00 б'ютівські рейдери заблокували приміщення видавництва "Збруч", у якому зберігались виготовлені бюлетені, щоб перешкодити у доставці бюлетенів на виборчі дільниці.


Дії представників Блоку Юлії Тимошенко на Тернопільщині чітко засвідчили, що жодної різниці між клановими мега-блоками в Україні не має. Спроба зірвати вибори на Тернопіллі на вимогу кремлівських хазяїв може знайти проводження у намаганні позбавити усіх українців права безпосередньо вибирати Президента на наступних виборах.

Тернопілля, край який не піддався Батиєві, народив Байду-Вишнивецького та засвідчив невмирущі приклади героїзму ОУН-УПА, має дати гідну відсіч усяким зазіханням на власну гідність.

ВО "Свобода" розцінює такі дії БЮТ як агонію і заявляє, що не дозволить нікому відібрати право голосу в українців. Вибори відбудуться всупереч плачам Юлі і скреготанню зубів Путіна.

Українські перемоги почнуться з Тернопілля!

Прес-служба ВО "Свобода"

http://www.tiahnybok.info/diyalnist_podiya/dokument006448.html

Відповіді

 • 2009.03.14 | omela

  Ім'я їм - простибютки!

  UPA-PIVDEN пише:
  > Націонал-демократичне прикриття у подобі яворівських та мовчанів
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.14 | Адвокат ...

   Ні! Їм ім`я,-- Бєспрєдєльщікі Юліі Тімошенко.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.14 | omela

    яворівські з мовчанами не тягнуть навіть на "шісток"

    реальних бєспрєдєльщиків портновського зразка. Тож, таки простибютки.
  • 2009.03.14 | Sean

   Щось таке. Хву

 • 2009.03.14 | Змій

  Re: Блок Юлії Тимошенко брутально зриває вибори у Тернопільській (/)

  В Україні інфляція через те, що світова фінансова криза, а в нас ще на додачу прем.єрка зовсім хвора на голову виявилася і вирішила погратися з курсом, а на кризу вона уваги не звертає!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua