МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Суддя, який зриває Тернопільські вибори, пов'язаний з Медвед-(/)

03/14/2009 | UPA-PIVDEN
чуком

Суддя Окружного адміністративного суду Києва Кочан В. М., який 12 березня 2009 року виніс незаконну ухвалу про заборону проведення позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради, виявився людиною, пов’язаною з адміністрацією Кучми-Медведчука.

У 2004 році суддя Івано-Франківського суду Кочан В.М. ухвалив незаконне рішення проти лідера Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олега Тягнибока у зв’язку з його виступом на горі Яворина в Івано-Франківській області. Як відомо, провокація проти лідера ВО «Свобода» була складовою плану політтехнологів Медведчука з метою розколоти українське суспільство. Для цього, крім медіа ресурсів, було задіяно правоохоронні органи та суди. Суддя Івано-Франківського суду Кочан В.М. здійснював судовий супровід провокації проти лідера «Свободи». Проте, рішення, яке він ухвалив проти Олега Тягнибока, суди вищих інстанцій скасували і визнали незаконним.

Запопадливе вислужування івано-франківського судді перед адміністрацією Кучми-Медведчука було відповідно оцінено і він отримав підвищення і посаду в Києві.

Не дивно, що суддя Кочан В.М. ще й досі вислужується перед своїми «патронами» і ухвалює рейдерські рішення, якими зривають тернопільські вибори, а тернопільську громаду позбавляють права голосу. Ухвала Кочана В.М. суперечить рішенню Пленуму Вищого адміністративного суду, яким визначено, що суди під час розгляду виборчих спорів не можуть з метою забезпечення позовів забороняти виборчим комісіям здійснювати дії, спрямовані на зупинку виборчого процесу.

Суддя Кочан В.М. є яскравим прикладом того, чому Україні потрібна люстрація, тобто докорінне очищення влади.

http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/010188/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua