МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Українські перемоги почнуться з Тернопілля (/)

03/14/2009 | omela
Тепер вже хіба сліпий не бачить, що панівна верхівка невідступно пхає Україну до прірви.

Кубло бандитів, кагебістів,
злодіїв та ґвалтівників
у стольному засіли місті
як партія більшовиків

Лише за ці чотири дошкульні рядки, у часи дрімучого капеесесівського застою, Василя Стуса запроторили до в'язниці. Він заплатив життям за гостру, як меч правду.

Стус і цілі покоління героїв дивляться з небес. Хто витягне вигострений ними меч правди, який застряг у брилі зневіри й байдужості? Ця брила розчарування - не що інше, як застигла патока солодких обіцянок. Це - зашкарубла лава брехні, яку роками вивергали на мізки українців. Саме на цьому хиткому фундаменті - на вчорашніх і позавчорашніх обіцянках-цяцянках, на безсоромному шахрайстві - і тримається бундючний палац пануючого режиму. Палац - розкішний "на всю губу". А в середині засіло... те ж саме "кубло бандитів, кагебістів, злодіїв та ґвалтівників". Воно досі смокче кров великого народу. Саме так! Цю породу вигодував ще Брежнєв і Щербицький, розбестивши на спецпайках, номенклатурних привілеях, кастовій недоторканості і круговій поруці.

Правда в тому, що з часів Стуса панівна каста, по суті, не міняється. Хіба що, на місце вибулих (на персональну пенсію або на цвинтар) старих совдепівських кадрів, влаштовуються "по-блату" їхні синки. А також - вірна прислуга: юристи та банкіри мафії, професійні словоблуди та постійні блазні телевізійних шоу, особисті водії та охоронці, масажисти і коханки... У кольорових "мегаблоках" і "гігапартіях" такими ручними "кнопкодавами" злегка розбавляють незмінну "червону гвардію".

Серед них трапляються ще й радянські придворні поети. Тих "співців комунізму" Василь Стус також виводить на чисту воду: "Культ бездарних Яворівських, їхній час, їхня година..." - пише він у своєму таборовому зошиті. А кілька років по тому, як закатували Стуса, придворні поети, не змигнувши оком, обернулися... у таких же бездарних "діячів національного відродження".

(...)

А пригадуєте, як на минулих виборах по районах возили трибуну, а з неї агітатор, грізно потрясаючи кулачком, заявляв: "Закон для всіх один!"? Так от - Тернопілля просто тоне у мутних водах правового хаосу і беззаконня.

І тут Тернопільська обласна рада "відзначилася" серед усіх - вона взагалі не працює. Обрана громадою гілка влади - паралізована. Вже більше року. Практично всі ухвалені рішення спростовують суди...

Виною тому - підкилимна гризня.

Може це знову "вирішальна битва" з Партією Регіонів? А може - проти комуністів? Якби ж то! Це містечкові війни "демократів": депутатів БЮТу та КУНу, з одного боку, та "Нашої України" і Блоку Костенка-Плюща - з другого. Гризуться якраз ті, хто ще вчора співав нам про чудотворну "Єдність Демократичних Сил". Але згадаймо минулі вибори! Чи не заради тої міфічної "єдності", українцям строго наказували: "Не розпорошуйте голоси!"? Чи не заради тої "остаточної перемоги демократії" громаді Тернопілля веліли обирати тільки з поміж двох блоків? Чи не заради т.зв. "демократичної коаліції" Вас зобов'язували віддати голос або за БЮТ, або за НУНС? Бо тільки там, мовляв, з'єдналися геть чисто усі "демократи", які присягають дружно працювати на Україну...

І що?.. Байка про "Єдність" виявилась такою ж облудою, як і самі "демократичні сили". В обласній раді депутати БЮТу та "Нашої України" зчепилися, як ті два цапки на вузькій кладці. Та перш ніж місток влади під ними тріснув, місцеві "демократи" цілий рік творили дива політичного цирку. У цьому вони переплюнули навіть своїх вчителів з-під головного купола країни.

Згадайте: чому БЮТ ініціював останні перевибори Верховної Ради? Через те, що соціалісти "зрадили", "лягли" під Януковича за крісло спікера для Мороза. Далі Партія Регіонів перекуповує депутатів від "демократичних сил". Гуртом і вроздріб. Говорять про валізи грошей.

Але у Тернопільській обласній раді... вже сам БЮТ застосовує "передовий досвід" регіоналів. Тут вже вони переманюють весь кунівський "Національний вибір", який пройшов до ради... за списками блоку "Наша Україна".

Врешті, у Тернопільській облраді, утворилася якась неприродна більшість. У складі БЮТу, соцпартії та... КУНу. Такого ідейного збочення Україна ще не бачила. Це окрема оказія, як соціалісти взагалі пролізли у владу в єдиній з галицьких областей. (Очевидно, завдяки "любим друзям", які тягали цих "союзничків" за собою, наче стару валізу без ручки.) Але вивести генетично модифікованого покруча "марксистів" з "бандерівцями"(!) вдалося лише на Тернопіллі. Стараннями БЮТівських мічурінців.

Але це ще не весь цирк. Окрім "прихватизації" (землі, кар'єрів та іншого добра), народні обранці вчиняють скандали та бійки просто в сесійній залі, ламають мікрофони і дороге обладнання, прогулюють і зривають засідання, фальсифікують голосування, саботують роботу комісій, зневажають закон та не виконують судових рішень...

Відтак, Тернопільщина - чи не єдина область, яка опиняється серед хуртовин кризи... і без бюджету, і без програми соціально-економічного розвитку. Такому свавіллю обласних депутатів можуть позаздрити навіть підривні сили "п'ятої колони".


повний текст статті тут:
http://www.tiahnybok.info/diyalnist_oleh_tiahnybok/dokument006401.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua