МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кузьмін: "Тимошенко узурпувала суди" (/)

03/14/2009 | Sean
Заступник генпрокурора Ренат Кузьмін заявив, що судова система України "узурпована однією відомою політичною силою".

Про це він сказав в ефірі телеканалу Інтер.

"Уся судова система знизу доверху узурпована однією політичною відомою всім силою. Рада суддів незаконно, цинічно ігноруючи Конституцію, поклала на себе невластиві функції, призначає керівників судів усіх без винятку районів і міст України", - заявив Кузьмін.

Заступник генпрокурора зазначив, що "за останній рік, Рада суддів незаконно, явно порушуючи Конституцію, призначила більше тисячі керівників судів".

"І усім цим кружком керує одна громадська організація – Рада суддів, яка повністю контролюється головою Верховного Суду Василем Онопенком, який, у свою чергу, обраний головою суду за квотою БЮТ", - підкреслив він.

Українська правда

Відповіді

 • 2009.03.14 | Змій

  Re: Кузьмін: "Тимошенко узурпувала суди" (/)

  Мені все одно чи буде Ющенко іти на ІІ-й термін, але мені і кожному не зазомбованому українцю залежить, щоб в кандидатах не було людей із секти БЮТ! І хитрої воровки також. Ми ще будемо дуже жаліти, що допустили міліардерку з незадекларованими доходами до влади.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.14 | Taras-ods

   Ви просто не любете Юлю! (с) М. Свистович.

   Змій пише:
   > Мені все одно чи буде Ющенко іти на ІІ-й термін, але мені і кожному не зазомбованому українцю залежить, щоб в кандидатах не було людей із секти БЮТ! І хитрої воровки також. Ми ще будемо дуже жаліти, що допустили міліардерку з незадекларованими доходами до влади.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.14 | Михайло Свистович

    Схоже, що він не любить її не просто, а за гроші, бо є класичним

    постером


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua