МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЮТ відмовився брати участь у виборах в Тернополі (/)

03/14/2009 | omela
БЮТ ВІДМОВИВСЯ ВІД ВИБОРІВ У ТЕРНОПОЛІ
14.03.2009 19:30___ www.ПРАВДА.com.ua

Блок Юлії Тимошенко не буде брати участь у виборах до Тернопільської облради.

Відповідну заяву поширила прес-служба блоку.

“БЮТ заявляє про те, що не братиме участь у фарсі, який організовано Балогою під виглядом виборів до Тернопільської обласної ради”, - йдеться в заяві.

“Ми закликаємо всіх наших прихильників та всіх, кому небайдужа доля Тернопільщини, не брати участі у фарсі під назвою «тернопільські вибори”, - наголосила прес-служба.

БЮТ вважає, що “проведення виборів в Тернополі є порушенням закону, оскільки вони скасовані Верховною Радою, судами та мають відповідне роз’яснення Центральної виборчої комісії”.

“В умовах кризи будь-які позачергові вибори небезпечні, непотрібні та дестабілізують ситуацію”, - вчергове наголосили у блоці.

“По суті, сьогодні Тернопільщина стала заручником клану Балоги, який намагається провести до місцевої ради свої корумповані інтереси. Інших серйозних та обґрунтованих причин проведення виборів не було і немає”, - сказано в заяві.

“Саме на цих псевдовиборах Балога і Ко намагатимуться випробувати найбрудніші технології з фальсифікацій голосування”, - підкреслює прес-служба.

БЮТ вважає, що на Тернопільщині – на землі, люди якої завжди віддавали беззастережну перевагу демократичним цінностям та ідеалам, хочуть випробувати машину для обдурення людей та нехтування їх думкою”.

“Водночас, вважаємо за необхідне зазначити, що ми знайдемо сили і ресурси для того, щоб захистити демократію на Тернопільщині і відновити справедливість у регіоні”, - підкреслюється в заяві.

http://pravda.com.ua/news/2009/3/14/91339.htm

Відповіді

 • 2009.03.14 | kotygoroshko

  вони уже ж захищали демократію від тернопільчан

  omela пише:
  > “Водночас, вважаємо за необхідне зазначити, що ми знайдемо сили і ресурси для того, щоб захистити демократію на Тернопільщині і відновити справедливість у регіоні”, - підкреслюється в заяві.


  розжеріли на нафті по 500 долларів :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.14 | omela

   БЮТівська "справедливість" іде на йух

   kotygoroshko пише:
   > відновити справедливість у регіоні”, - підкреслюється в заяві.
 • 2009.03.14 | Pavlo Z.

  Нелогічно в плані аргументації, та логічно з огляду на очікуване

  фіаско.
  А так -
  "Єслі у вас нєт сабакі - їйо нє атравіт сасєд..."
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.03.14 | Андреев А.В.

  Интересно,50% прийдёт?

 • 2009.03.14 | Мартинюк

  БЮТ закликав до бойкоту виборів(/)

  Турчинов: БЮТ вважає вибори у Тернополі порушенням закону


  Блок Юлії Тимошенко відмовляється від участі у виборах до Тернопільської обласної ради і закликає своїх прихильників до бойкоту цього волевиявлення.

  Як передає кореспондент УНІАН, відповідну заяву від БЮТ оприлюднив сьогодні один із його лідерів Олександр ТУРЧИНОВ в офісі партії.

  “Блок Юлії Тимошенко заявляє про те, що не братиме участь у фарсі, організованим БАЛОГОЮ (керівником Секретаріату Президента – УНІАН) під виглядом виборів до Тернопільської обласної ради. Ми вважаємо, що проведення виборів у Тернополі є порушенням закону, оскільки вони скасовані Верховною Радою, судами та мають відповідне роз’яснення Центральної виборчої комісії. В умовах кризи будь-які позачергові вибори небезпечні, непотрібні та дестабілізують ситуацію”, - зауважив О.ТУРЧИНОВ.

  Він запевнив, що БЮТ знайде сили і ресурси для того, щоб захистити демократію на Тернопільщині і відновити справедливість у регіоні.
  >(добре що в них танків немає - прим Мартинюк)
  Як повідомляв УНІАН, 3 березня Верховна Рада відмінила проведення позачергових виборів депутатів Тернопільської облради, призначених на 15 березня.

  ВО «Свобода» оскаржила це рішення, і 11 березня Окружний адміністративний суд Тернопільської області зобов’язав ТВК провести вибори до Тернопільської облради 15 березня 2009 року.

  У свою чергу БЮТ оскаржив у Львівському апеляційному суді рішення Окружного адмінсуду Тернопільської області про поновлення виборів до Тернопільської облради.

  Сьогодні Львівський апеляційний суд зобов’язав Тернопільську територіальну виборчу комісію провести позачергові вибори до Тернопільської обласної ради 15 березня.
 • 2009.03.14 | vkhanas

  Re: БЮТ відмовився брати участь у виборах в Тернополі (/)

  Ще не відмовився http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?key=1237058198&trs=-1&bn=maidan_free&site=maidan
 • 2009.03.14 | Мартинюк

  А ось плакат БЮТ дуже в тему

  Плакат кажуть з інших перевиборів але тим не менше в тему:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.14 | 321

   У них є можливість довбати дуба далі. Справа в тому, що

   в цьому Законі чомусь не прописано коли можна відкликати своїх членів різним партіям. Тобто теоретично навіть завтра вони можуть провести (заявити про проведення) конференцію й знятися з виборів з відкликанням членів виборних комісій. Кажуть, що у них є ще кілька сателітних партій, які також можуть це зробити. Якщо вони це зроблють (не тільки БЮТ, а й сателіти), то в комісіях не стане кворуму.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua