МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Партія Балоги відповідає: Тимошенко з Медведчуком перевіряли (/)

03/14/2009 | ak1001
http://www.pravda.com.ua/news/2009/3/14/91343.htm

Партія Балоги відповідає: Тимошенко з Медведчуком перевіряли технології

Лідер партії Єдиний центр Ігор Кріль заявив, що БЮТ "мав всі шанси не подолати 3% бар’єр на виборах до Тернопільської облради".

"Саме цим пояснюється втеча БЮТ із виборчих перегонів", - сказав він, коментуючи заяву БЮТ про відмову брати участь у виборах, повідомляє прес-служба Єдиного центру.

"Ще рік тому їх підтримувало понад 60% виборців, два тижня тому – трохи більше 10%. А 15 березня на Тернопільщині міг бути зафіксований крах БЮТ як політичної сили", - сказав Кріль.

Він переконаний, що "після цього вони б не змогли хизуватися підтримкою народу, адже було б зафіксовано зневіру громадян до брехливих політиків".

"Свою поразку БЮТ відтягував всіма засобами: маніпулював судами, погрожував головним опонентам, перешкоджав роботі виборчих комісій. Все це як дві краплі води нагадує сценарій мукачівських виборів 2004 року. І дійові особи ті ж самі: група Медведчука проти патріотичних сил", - наголосив Кріль.

Лідер ЄЦ заявив, що зараз "ми фактично бачимо той самий фільм, того самого режисера, з тими ж акторами, які лише поміняли партійну приналежність. Тільки тоді Медведчук працював на Кучму, а тепер він разом із Тимошенко".

"Як і тоді мета таких чорних схем не змінилася. Основне завдання – напередодні президентських виборів перевірити технології їх зриву, якщо результат не влаштовує Медведчука-Тимошенко. Адже вже зараз очевидно – чесно виграти будь-які вибори Тимошенко не зможе", - сказав Кріль.

Відповіді

 • 2009.03.14 | Адвокат ...

  Кріліки ґєта ні токма ценний мєх! Ґєта ще 2-ві -- 3-ри чайних

  ложки здорового ґлузду!


  ak1001 пише:


  > "Як і тоді мета таких чорних схем не змінилася. Основне завдання – напередодні президентських виборів перевірити технології їх зриву, якщо результат не влаштовує Медведчука-Тимошенко. Адже вже зараз очевидно – чесно виграти будь-які вибори Тимошенко не зможе", - сказав Кріль.

  І ґєта ґлубако вєрна! Тюлєбан зара жодних виборів не виграє. Бо їхня ставка на Рєйдюшини "суди",-- побита.
  І не дарма бєспрєдєльщікі ТЮ постійно апщяются з бєспрєдєльщікамі Хама. Мета одна: наїбати Хама, забезпечити Вєлікой ТЮ 2-ві з 3-х най вищих посад в Державі та доповнити та умоцьнити "демократичний" арсенал ( Рєйдюшини "суди" ) бейсбольними битками пруцяковських браткофф...
 • 2009.03.15 | Taras-ods

  Медведчук як програв вибори для Януковича, так і програє їх для

  Тимошенко.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua