МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Білосердешні на Тернопіллі викинули білий прапор (/)

03/15/2009 | 321
Панічна заява Блоку Юлії Тимошенко про те, що БЮТ "не братиме участь у фарсі, організованим Балогою під виглядом виборів до Тернопільської обласної ради" підтверджує повне банкрутство цього політичного проекту. БЮТ безславно капітулював після невдалої спроби поставити Тернопілля на коліна і відібрати в українців право на волевиявлення.

Бютівська брехня не має меж. Безсовісною маніпуляцією є заява Блоку Юлії Тимошенко про те, що "проведення виборів в Тернополі є порушенням закону, оскільки вони скасовані Верховною Радою України, судами та мають відповідне роз'яснення Центральної виборчої комісії".

Нагадаю політичним склеротикам - саме БЮТ був ініціатором проведення виборів у Тернополі. Фракція Блоку Юлії Тимошенко 18 грудня 2008 року майже в повному складі - 152 народних депутата - проголосувала за Постанову "Про призначення позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради". Тоді у грудні з Тернопілля білосердешні планували почати президентський бліцкріг.

Однак повне банкрутство бютівської політики в Тернопільської області призвело до катастрофічного падіння рейтингу білосердешних.

Відтак БЮТ почав діяти за принципом: якщо БЮТ не виграє вибори, то їх потрібно в будь-який спосіб відмінити.

Потворний шлюб партії Регіонів та Блоку Юлії Тимошенко 3 березня 2009 року породив незаконне рішення про відміну Тернопільських виборів. Союз БЮТу і ПР у голосуванні за відміну Тернопільських виборів та відставку Огризка вказують на ретельне виконання замовлень патронів із Кремля.

Замах на народовладдя обґрунтували фарисейською формулою: "в умовах кризи будь-які позачергові вибори небезпечні, непотрібні та дестабілізують ситуацію".

ПР і БЮТ спробували відібрати право голосу у громади патріотичного краю. Проте всім відомо, що 15 березня вибори проходитимуть у 84 адміністративно-територіальних одиницях. А забороняли вибори чомусь саме Тернопіллю.

Блок Юлії Тимошенко у своїй заяві смішить народ "загрозою брутальних виборчих технологій". Варто нагадати, що саме БЮТ застосував у Тернополі рейдерські судові рішення, погрози, тиск, силове протистояння та відверті спроби зірвати вибори.

Отримавши сьогодні відкоша у вигляді рішень Львівського апеляційного та Київського окружного адміністративних судів, БЮТ заявив, що капітулює на тернопільських виборах.

Мушу отверезити білосердешних фантазерів. На Тернопіллі клан БЮТу зіткнувся зовсім не з кланом Балоги. Найшла коса на камінь українського націоналізму - об'єднання "Свобода". А, головне, БЮТ напоровся на рішучість громади Тернопілля боронити свої права.

Панічна втеча БЮТу з Тернопілля - ніщо інше, як визнання власного безсилля. Справдилась народна мудрість: "Брехнею світ пройдеш. Але назад не вернеш".

Українці врешті побачили, що жодної різниці між кольоровими "мегаблоками" немає. І мене зовсім не здивує утворення нової промосковської "ширки" ПРіБЮТ, яка замахнеться на право українців всенародно обирати Президента.

Вірю, що після гідної відсічі політичним пройдисвітам на Тернопіллі, українці захистять свої права в цілій Україні.

Українські перемоги почнуться з Тернопілля!

Олег Тягнибок

Голова ВО "Свобода"

http://www.tiahnybok.info/diyalnist_oleh_tiahnybok/dokument006455.html

Відповіді

 • 2009.03.15 | omela

  І не зупинятися на досягнутому

  поки не викурите останнього юлька з останнього закамарку! :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.15 | 321

   Re: І не зупинятися на досягнутому

   omela пише:
   > поки не викурите останнього юлька з останнього закамарку! :)

   А чому тільки юльків? Сказано ж, що кольори не мають значення. Викинути треба усіх помаранчевих, біло-блакитних...

   Уважно читайте звернення майбутнього Президента Держави.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.15 | omela

    Рубайте голови "триголового дракона" у порядку надходження

    Зараз прийшло до зудару з білосердечковою - рубайте до кінця. Не варто легковажити ворогів. Інакше відплата не забариться.

    Тернопілля - це тільки одна маленька область, а не ціла Україна. Попереду ще ціла Галичина, Волинь, Правобережжя. До Полтави ще взагалі не дійшли...

    321 пише:
    > Уважно читайте звернення майбутнього Президента Держави.

    Ви про Тягнибока? :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.15 | ak1001

     а чи не хотять БЮТівці Тягнибока в другий тур протянуть?

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.03.15 | omela

      Хіба що замість себе. Рейтинґ Януковича ніхто не скасовував.

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.03.15 | ak1001

       теж вірно

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.03.15 | 321

        А хіба це не очевидно? Після панічної втечі з полю бою

        головне не зупиняти атаку. Найефективніший і найстрашніший вид бою чавлення танковими траками тих, хто панічно тікає (колись їх рубали шаблюками). БЮТ в паніці зараз тікає. Треба розвивати успіх. Якщо чинний Президент усвідомить, що він потрібен ще на одну каденцію, щоб забезпечити перемогу до ВР новій еліті, то він має зараз цю атаку забезпечити всім необхідним.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.03.15 | omela

         100%

         321 пише:
         > БЮТ в паніці зараз тікає. Треба розвивати успіх. Якщо чинний Президент усвідомить, що він потрібен ще на одну каденцію, щоб забезпечити перемогу до ВР новій еліті, то він має зараз цю атаку забезпечити всім необхідним.
        • 2009.03.15 | 321

         Крім того треба уважно прочитати ще раз (л)

         ось це:

         http://snayper.do.am/

         Читати треба все і вельми уважно!
     • 2009.03.15 | Михайло Свистович

      Re: а чи не хотять БЮТівці Тягнибока в другий тур протянуть?

      Ні, бо це неможливо
   • 2009.03.15 | Михайло Свистович

    Re: І не зупинятися на досягнутому

    321 пише:
    >
    > Уважно читайте звернення майбутнього Президента Держави.

    А хіба хтось з них виступав зі зверненням?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua